Két vidéki fellegvár, jó nézni, hogy mostanában jól alakulnak a dolgok a gárdák háza táján. A Debrecen a dobogón van, a Győr pedig egy elmaradt meccsel ott nyomul közvetlen alatta. Jó kis meccs lesz ez!
- Azt hiszem most már magabiztosan elmondható az, hogy a Debrecen az idei szezon kellemes meglepetése. A spanyol hátterű Lokit remek szakember vezeti, nézzétek el, még nem jegyeztem meg a nevét, de ha így folytatják meg fogom biztosan. A gárda jól védekezik és lendületesen támad. Dzsudzsák Balázs fénykorát idézően teszi-veszi a labdát, kiváló lába van, oda rúgja, ahová akarja. Bárány Donát lődözi a gólokat, a spanyol játékosok pedig, akiket hoztak remekül teljesítenek. Úgy hírlik, hogy az anyagi háttér ingatag a klubnál, de reméljük, hogy nem fog összeomlani a Loki-projekt, mert van eredmény és főleg van értelme! Debrecen a keleti országrész egyik legnagyobb fellegvára, fontos lenne, hogy sikeres legyen.
- A Győr pedig a nyugati országrész kiemelkedő csapata, ahol az év edzője címre abszolút esélyes Borbély Balázs vezeti a csapatot, két év alatt egy újoncból rakott össze egy fixen dobogós és bajnoki címért versenyző csapatot, amely hajszál híján kijutott a nemzetközi porondra is. A csapat háttere erős, a mutatott játék a legjobb Magyarországon, öröm nézni azt a támadó stílust, amit játszanak. Legutóbb nem játszottak olyan jól, vereség is lett a vége a Ferencvárostól, de azt gondolom, senki nem lenne Győrben csalódott, ha a szezon végére „csak” ezüstérem lenne a jutalom. Nem lesz könnyű, mert a mai ellenfél Debrecen mellett, az MTK, a Paks és még talán a Puskás Akadémia is eséllyel pályázik erre az éremre. Ezért is lenne fontos a mai győzelem!
- A Győr jelen pillanatban van annyival jobb csapat, hogy még idegenben is megverje a Lokit, különösen azért mert a DVSC várható támadójátéka remekül fekszik majd a villámgyors és képzett győri támadók kontráihoz. Vendégsikert várok.



Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
tippszelvény
DVSC - Győr
Nem
Ezért biztos már 20 perc után itt is kètgólos hazai vezetès lesz mint tegnapi Kazincbarcelona meccsen.
tippszelvény
Nyíregyháza - ZTE
Nyíregyháza
DVSC - Győr
Döntetlen vagy Győr
Metz - Marseille
Marseille
E. Frankfurt - Bayern München
Vendég és több
Leeds - Tottenham
Leeds
Arsenal - West Ham
Arsenal
Chelsea - Liverpool
Chelsea vagy Döntetlen
Galatasaray - Besiktas
Galatasaray