Az idei szezon két remek formában lévő csapata találkozik ma, a listavezető Győr hazai körülmények között fogadja a 4. helyezett DVSC csapatát. Mindkét csapat támadó focit játszik, mindketten remek formában vannak, így egy szórakoztató meccs várható, amit érdemes megnézni a televízióban.
- A Győr legutóbb a Ferencvárost verte meg Budapesten egy olyan meccsen, ahol nem merülhetett fel kétség, melyik csapat a jobb. A Fradi nyomott, hozta a Robbie Keane-re jellemző kick and run-féle idejétmúlt stílust, de azt sem jól. A széleken felfutó rengeteg támadás zajlott, de a beadások pontatlanok voltak, ezeket a győri védelem lefülelte. A mezőnyben pedig abszolút jobbak voltak a Fradinál. Rengeteg futással, okos passzjátékkal, kiváló szöktetésekkel felőrölték a keanelódó zöld-fehéreket és be kell vallani, hogy szebbnél-szebb támadásokat vezetve megérdemelten nyertek. Borbély Balázs 4-3-3-as felállása, elöl a három kreatív támadó formája és unblock az egész csapat önbizalma és hite reálisan megalapozhatja a bajnoki címet. Igen, tudom, sok van még hátra (bár már nem olyan nagyon sok) és egyrészt sem a Fradit nem szabad leírni, másrészt vannak még mások is a tabellán! Ott van például a Paks, és ott van a mai ellenfél a Debrecen is!
- A Lokinál tuladjonosváltás volt, angol érdekeltségű üzletember lett a tulaj, aki a Stockport County csapatát is birtokolja. Amiben bízhatnak a debreceniek az pont az, hogy a Stoclporttal kiváló munkát végeznek, a fejlesztések hatására már a Liga 1-ben szerepelnek, ahol reálisan ott vannak a feljutásra esélyesek között! Ha ugyanezt véghez viszik a Debrecennél is, akkor minimum a nemzetközi kupa meglesz-meglehet. Akár már idén! A spanyol Sergio Navarro remek munkát végez, ők is a kreatív passzjátékon alapuló támadó focit csinálják és hazai szinten nagyon eredményesen! Legutóbb egy félidőnyi előnyt adtak a Diósgyőrnek, amely köszönte szépen és 2-0-lal elment. De a Loki innen fordított és egy parádés második játékrésszel meglett a három pont! Ha ezt a játékosállományt nyáron felerősítik, 4-5 igazolással (Stockport County és angol vonal), akkor a DVSC jövőre akár a bajnokságért is harcba szállhat! A tabellán a Loki a 4. helyen áll 34 ponttal, holtversenyben a Fradival, és ha ma bravúrgyőzelmet aratnának Győrben, akkor fellépnének a dobogóra!
- Összességében remek meccset várok, gólváltással és minimum három találattal!

Ahhoz, hogy mindezt továbbra is fenntarthassuk ezen a szinten a Tipplapot, és még jobb- és több tartalmakat készíthessünk, hozzátok fordultunk segítségül és elindítottuk a Donably-t. Minden támogatás számít, és segít abban, hogy a közösségünk tovább növekedjen. Ha teheted, kérjük támogass minket! Ez számunkra hatalmas segítség! Előre is köszönjük szépen!


Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
tippszelvény
Győr - DVSC
Hazai és több