Az Újpestnél áll a bál, kiestek a Magyar Kupából az egykori Fradista Tímár Krisztián vezette Kecskeméttől, a szurkolók pedig nehezen tudták megemészteni. Nyomdafestéket nem tűrő szavakkal szidalmazták kedvenceiket, le is akarták vetetni a mezt, de végül erre nem került sor. Nem túlzás azt mondani, hogy forrósodik a kispad Damir Krznar alatt, ha ma nem tudják megverni a fő kiesőjelöltet, akkor minden bizonnyal útilaput kötnek a talpára.
- Kubatov Gábor nem is tudta kihagyni a lilák kiesését a kupából, posztolt egyet gyorsan a közösségi térben, miszerint abban bízott, hogy a döntőben találkozhatnak, mármint a Fradi és az Újpest, de talán majd jövőre! Az biztos, hogy nagyon nem úgy focizik az Újpest, ahogyan egy temérdek pénzből megerősített csapathoz illene! Két győzelem, egy döntetlen és három vereség a mérleg a bajnokságban, szerény 7. helyen állomásoznak, a válogatott szünet előtt az MTK-tól kaptak ki odahaza. Nehéz megmondani, hogy mi lehet a baj, hiszen a nyári átigazolási időszakban olyan szinten erősödött meg az Újpest, hogy a klubtulajdonos már BL-csoportkört vizionált! Kis túlzással mindenkit megkapott Krznar, akire rámutatott. Az én véleményem az, hogy a gond az, hogy telerakták a csapatot balkáni játékosokkal! Ezek hiába tehetségesek, mentálisan abszolút hektikus mind, a profizmustól távol állnak, ha van kedvük focizni, akkor szárnyalnak, ha nincs akkor borzasztóan gyengék! Nem véletlen, hogy a csapat legjobbja a három portugál játékos! Biztos, hogy el fogják zavarni Krznart, utána okosan kellene választani edzőt. Mondjuk Pető Tamás biztosan többet tudna kihozni a keretből! Vagy éppen Bódog Tamás. Mindenesetre ezt a Kazincbarcikát illő lenne megverni simán ezzel a kerettel!
- A Barcika próbálkozik derekasan, Kuttorra egy rossz szó nem lehet, hiszen amit lehet kihozott ebből a keretből. Diósgyőrben már majdnem sikerült, de végül 2-2-es döntetlen lett a vége, legutóbb pedig Pakson kaptak ki sima 3-0 arányban. A Kolorcity igazolásokkal próbálkozik erősíteni, legutóbb a Vasasnál kegyvesztett Berecz Zsombor érkezett és ha a régi játékát tudná majd nyújtani, akkor erősítést jelent majd. Nehezen tudok olyan forgatókönyvet elképzelni, ami szerint megússza a kiesést a Kazincbarcika, de nem fogják könnyen adni magukat és biztosan fognak győzelmet is aratni. Talán éppen most az Újpest ellen!
- Nyilván a lilák kerete sokkal mélyebb, sokkal komolyabb minőséget képvisel! Ha csak ezen múlna, akkor nem is lenne kérdés, hogy ki nyer. Csakhogy a vendégek formája nagyon rossz, a hangulat biztosan nincs az egekben, hatalmas győzelmi kényszerben vannak mind a szakvezetés, mind a szurkolók által! Ilyen körülmények között azért nehezebb motiválni a játékosokat. Egy korai gól jót tenne az Újpestnek, utána minden bizonnyal megnyugodnának és kiütnék a Barcikát. De ez most nagyon nem biztos tény! Egy ilyen feszült hangulatú mérkőzésen bőven lesz szabálytalanság és lapok is érkeznek majd! Különösen, hogy a játékvezetői kar is olyan gyenge idén, hogy szegény Puhl Sándor minden bizonnyal forog a sírjában!



Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Gondold át, hogy nincs-e szükséged segítségre a szerencsejátékkal kapcsolatosan.
tippszelvény
Kazincbarcika - Újpest
Újpest
Barcikán meg most amikor a Debrecen anyagi válságba került plusz motivációt kaptak mára.
Annak ellenére rendre a kapusuké Gyollai a legjobbjuk ma nyerhetnek.
Kit verjenek meg ha nem ezt az Újpestet!
Ráadásul akár a Kecskemétnél a hosszabbítást itt is fel lehet emlegetni a várható botlást kimagyarázva.
Jó kis gólváltós ikszet tippelek!
tippszelvény
Kazincbarcika - Újpest
Döntetlen és igen
Te nem tudom hogyan szeded ezt az állandó hülye baromságokat.
Megértem én, hogy hatalmas fradi szurkoló vagy, sőt még azt is, hogy ezzel az jár, hogy utálod az Újpestet (vagy legalábbis nagyon boldog vagy ha valami tré üt be).
De kérlek sokadjára, olyat írjál már ami megfelel a valóságnak!!!
Milyen BL csoportkör??? 😡😡😡
Egyenlőre az lett mondva, hogy nemzetközi indulás a cél, (ugyebár a kupa már kilőve). De egyáltalán az, hogy BL ben indulhasson ahhoz első hely kell!!!!
Az meg kimondottan megmondta, hogy még nem mostanában lesz, hogy a fradit előzzük!!!! Akkor ezeket tedd már össze mielőtt legközelebb is olyanokat írsz ami nem igaz!!! 😡😡😡
Hernádi Zsolt, a MOL Csoport elnök-vezérigazgatója – aki 2024 áprilisa óta az Újpest FC tulajdonosa – egy interjúban azt mondta, hogy tíz éven belül a klub magyar bajnok lesz, és szerepelni fog a Bajnokok Ligája csoportkörében. A Mandinernek adott interjúban, amikor megkérdezték, hol látja az Újpestet tíz év múlva, így válaszolt:
„A bajnokcsapatot? – kérdezett vissza széles mosollyal. – Egyértelmű, hogy az lesz.” „Bajnokok Ligája?” – jött a következő kérdés. „Persze, kint leszünk, Bajnokok Ligája-csoportkör, tíz év múlva.”
Ez számomra teljesen egyértelműen azt jelenti, hogy BL-csoportkört vizionál! Időpontot nem írtam!
De mivel cikksorozatom elsődleges célja az, hogy az NB1-re elfogulatlan tippeket hozzak és ezeket jól kibeszéljük, megígérem, hogy visszaveszek az ilyen élcelődésből!
Ami a kitűzött célt illeti, a dobogó volt és nemzetközi szereplés...persze ezek igen messze vannak. Az edzőben viszont nem látom a "tüzet" . A mutatott játék néha nem rossz, de ha van egy gyenge első félidő, akkor a szünetben Guardiola is "odacsapna" egyet, de ez az edző szerintem nem egy érzelmeket kimutató edző.
A betegség ( a szokásos) ahogy látom, felállt védelem ellen nincs megoldás csak ha talál az UTE egy gólt, a támadó focit játszók ellen pedig tud játszani az Újpest (mondjuk ott is van egy jó Paks ) .
Edzői képességen sok fog múlni, tud -e ezen változtatni.
Valóban ez nem hangzott el!
Tény óriási célokkal indultak és nemzetközi porondról álmodtak,de erre utaló nyomta sehol sincsen.
Ugyanyilyen fosok voltak tavasszal!
Kb annyival jobbak az akkor elèrt sikereiket már lehozták nagyjàból.(2-3 meccsen tudtak nyerni,háromhoz egy még kell)
Egyébként szerintem nem annyira szar a helyzet mint amennyire annak látjuk. Vagyis az éremnek két oldala van. Ha az egyik oldalt nézed a vereségek egyik se volt reális. A Pakssal is minimum partiba voltunk a Várda maga se tudja hogyan nyert meg az Mtk se. Ezek mellett a Győr fél perccel a vége előtt egyenlített 10 ember ellen.
A szerencse nagyon nincs velünk egyenlőre és mindegyik meccsen azért nem játszott a csapat szarul a vereség ellenére se. Ha ez a kis szerencse faktor már átbillenne a mi irányunkba akkor megindulunk majd felfelé. Az érem másik oldalát is látom mert nem vagyok hülye. Én is jobb és eredményesebb játékot vártam de nagyon az elején vagyunk nincs még vége. A kupakiesés után egyébként az edzőt én is elzavartam volna de még most is próbálok pozitívan hozzáállni. Már amennyire tudok. Mert azért a türelmem nekem is véges.