2024.05. 05.

OTP Bank Liga: Kecskemét – Paks (Cél az ezüst!)

A paksiak számára fontos ez a találkozó, hiszen a Vidi tegnap kiütötte az MTK-t, ezzel visszaelőzött! A második hely pedig-, a Fradi kupagyőzelme esetén, Európa Liga-indulást jelent! De Kecskeméten mindenkinek nehéz nyerni.

• Ez egy nagyon kiegyensúlyozott párharc, ahol a két csapat alapvető minősége alapján egál a helyzet. A Paks számára nagyobb a tét, van győzelmi elvárás, a Kecskemét számára a hazai pálya előnye jelent többletet. Nem tudom, hogyan készül a Paks a kupadöntőre, de abban biztos vagyok, hogy a bajnoki ezüstérem elérésére nagyobb esély van, mint a kupagyőzelemre.
  • A Kecskemét modern reaktív támadójátékot játszik, sok passzal, technikás játékkal, míg a Paks az oldschool kevés passzból álló, a hosszú labdákra és főleg a rögzített helyzetekre koncentráló és abban jó játékra alapoz. Két gólveszélyes stílus, jó kis meccs lesz ez. A gólváltásban megvan minden esély!

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!