Megpróbáljuk újraéleszteni régi rovatunkat, a "Nagy tétes" sorozatot, ahol a nap legerősebb single tippjével érkezünk. Tartsatok velünk, jöhetnek kommentben olyan önálló ajánlatok, amire érdemes nagy pénzt tenni és önmagában is megéri. foto: pixabay.com
Üdv mindenkinek! Emlékeztek még azokra az időkre, amikor napi szinten ment a Tipplapon, a Nagy Tétes rovat? Megpróbálom újra feltámasztani ezt a cikksorozatot, bár nem minden napon fog érkezni. Csak olyan tippet hozok, amit nagyon erősnek érzek, keresgetés nélkül. Single ajánlat mindenképp, ami önmagában megér nagyobb összeget. Félreértés ne essék, a nagy tét nem azt jelenti, hogy mindenki szórja rá az összes vagyonát, mindenki igazítsa saját tárcájához és fogadási szokásaihoz. Csak egy egyszerű példával bemutatva, aki 1000 ft-os szelvényeket rak minden nap, annak pl. 5000ft-os single szelvényként is nagy tétesnek számít, nem azt akarom sugallni, hogy erre "százezreket" dobáljon. Ezeknek a tippeknek "zsigerből" kell jönni, nem a tippmixoldalt böngészve és még jobb, ha odds nélkül érezzük az ilyeneket.
Mérleg 8-5 (1,40 átlag odds)
Észtország-Svédország
1x2 V
1,32
- Ahogy tegnap a skótoknak és a spanyoloknak kutya kötelessége volt nyerni (és tette is simán), úgy ma a svédekre vár ez a feladat, bár ők nem azonos célokért hajtanak, mint a fent említett válogatottak, Svédország már az életéért küzd. Ausztria 7, Belgium 4 ponttal áll előttük, de a meccs kiegyenlítés után is két mérkőzéses előnye lesz az osztrákoknak, velük szembe, valószínű Belgium is oktat ma.
- A hasonló erőt képviselő Azerbajdzsánt kitömte Svédország egy ötössel, most is gálaelőadást kell tartani, kétség sem férhet a győzelemhez. Féltávnál leszünk a nap után, még nem szabad feladni a reményt. Isaktól várom elől a jó játékot, Forsberg összerántja a középpályát és ott van még elől a magyar származású Gyökeres Viktor is, aki az azeriek ellen betalált. Nincs mit ragozni, ugyanazt várom, mint tegnap SKóciától, simaliba. Szerintetek?

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
tippszelvény
San Francisco - Colorado
San Francisco
A torontonaj nincs más hátra csak előre. A kansasnek meg inkabb a hátra jó. Gausmannal hozzák, tegnap is nyert a jays
tippszelvény
Toronto - Kansas City
Toronto
tippszelvény
Észak-Macedónia - Olaszország
Vendég és több
tippszelvény
Észtország - Svédország
Svédország