2020.05. 26.

Bundesliga: Kilábal a gödörből az Eintracht?

Most már a kiesés elől kell menekülnie Adi Hütter csapatának. Ma a felettébb szeszélyes Freiburg érkezik a Commerzbank Arénába...

Labdarúgás, Bundesliga 1., 2020.05.26. 20:30, E. Frankfurt - Freiburg

• Gyenge formában focizik a szünet után is a Frankfurt, amely 28 pontjával immár a kiesőzónához közeledik. Kikapott a Gladbachtól és a Bayernttől is, mindkétszer hendisen. A védelem káosz, és otthon sem olyan masszív, mint korábban (6-3-4, 28-19). Az EL-ben még édekelt, de a Basel is megtréfálta (0-3), a kupában pedig a bajnok vár rá. Paciencia és Abraham bevetése kérdéses - ettől függetlenül azért jóval több van a keretben, meggyőződésünk.
  • A Freiburg középcsapat, kellően szeszélyes ennek megfelelően. Ikszet Lipcsében, majd otthon kapott ki a kiesés elől menekülő Brémától. Sallaiék idegenben viszont nem rosszak, 4-5-5-ös sort produkáltak. 37 egységnél járnak, még akár egy EL-pozíció is összejöhet számukra. Ma Kübler és Flekken tutira kimarad, Waldschmidt bevetése kérdéses.
  • Van egy megérzésünk, hogy a Frankfurt ma végre összekapja magát, de már annyiszor bíztunk a fekete-fehérekben... Úgyhogy maradtunk a góloknál, hármat összehoznak a felek!
E. Frankfurt - Freiburg
Gólszám 2,5 | Több, mint 2,5 | 1.65 | (1/10)

2020. 05. 26. 20:30 | Bundesliga 1. Tovább a meccshez

Niké 2020-05-26 12:37:29
Többet nem is ér amennyit kockáztatsz rajta!
Egy 200Ft-ot megér,többet nem.
A Frankfurtból sokat nem lehetett kiolvasni mire lesznek jók!
Ja kikaptak hendivel a ligaleső otthonában és a mostani ötödiktől.(amikor találkoztak harmadik)
Ilyet egy 14.helyezett nem szokott ugye?
Inkább abba kapayzkodnék 3-0-ról öt percen belül már csak egy volt a hátrányuk,Gladbach ellen is 0-3 után szépítettek.
Nem adják fel a jobbak ellen sem,a végére oké három lett közte a leendő bajnok otthonában ám nem volt ez olyan rossz.
Freiburgot meg lehetetlen eltalálni!
A Bl helyért harcoló Lipcsét még majdnem verték is,elvégre az utolsó pillanatban a Var vette el a győztes góljukat.(jogosan)
Erre az otthon egy végig sima vereséget szenvedő brémaiaktól úgy kapnak ki mèg gólt sem lőnek.
Igaz itt is a Var mentette meg az ellenfelet a végén,de ez is les volt.
Harmadszorra vajon a hajrában a 88-93 perc között végre valaki nem lóg be lesre és érvényes gólt szereznek és vele pontokat?
Nem mondanám sok gólosnak elvégre a Freiburg két meccsen egy gólt míg a Frankfurt hármat lőtt.