A tavalyi ezüstérmes eddig gyengélkedik a Bundesligában. Ma sem vár rá egyszerű túra. Fotó: pixabay.com
- Az Augsburg 16 egységével jelenleg a 13. helyen áll - a zöld-fehér-pirosak nagyon szeszélyes szezont tudhatnak maguk mögött. Gyengén kezdtek, és tulajdonképpen csak fellángolásaik voltak, decemberre megint befáradt az alakulat: a kupában még nagy nehezen továbbjutottak, hoztak egy bravúros pontot a Frankfurrtól, majd kikaptak a Leverkusentől és nagyon megégtek a Kiel vendégeként (5-1). Hazai környezetben azért a szebbik arcukat mutatták, ezt a 4-2-2-es mérleg is alátámasztja. 12 góljukra 10-zel feleltek az ellenfelek.
- A tavalyi ezüstérmes egyelőre csak keresi önmagát, a 10. pozícióban telelt. A hármas terhelés azért megérződött, a BL-ben azért sikerült az év utolsó mérkőzésén fölényes győzelmet aratni a Young Boys ellen. A kupában is áll a tarsulat, a Bundelsigában viszont nem szép emlékkel búcsúzott a közönségétől: az újonc St. Pauli tudott nála győzni (0-1).
- Az Augsburgnak van törlesztenivalója soros ellenfelével szemben, ugyanis 2021 óta nem tudta legyőzni. Ma sem szavazunk a házigazdának bizalmat, sokkal inkább a találatokban bízunk, pontosabban a gólváltásban!

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!