Ágyúgolyó - futam Nyolcadik dörrenés 2019-01-03

Ágyúgolyó - futam  Nyolcadik dörrenés 2019-01-03

Folytatódik a csata a két lovagunk között. Reméljük a mai napot is szépen abszolválják. Mi kívánunk sok sikert nekik!

Totti80     13,68

Niké 2019-01-03 23:44:51
Szép volt!
Lesz döntő kör!
A Milano ha nem is negyvennel,de a nyolc köztét kb két és fél perc alatt megszerezte és ezt onnantól kezdve végig tartotta is végül 17 lett.
A Porto vezet 1-0-ra az Aves ellen utolsó 20 percre fordulva,nem valószínű ebből egy hazai fordítás.
Niké 2019-01-03 21:52:35
A Milano bekezdet 15-2 után most szépített a Buducnost,ez a tendencia az Anadolu meccset veítti előreami igen izgalom mentes tipp lesz ez.
Niké 2019-01-03 21:47:11
Érdekes lesz ez a Milano-Buducnost!
Lehet ez lesz a bajnokavató tipp!
Buducnost az Euroligában legutóbb a Bayern ellen csak öt ponttal kapott ki,de volt idegenben az a Anadolu Efes ellen közel 40 pontos veresége is.
Porto az elég tutinak látszik aztán lehet akár a Benficát tegnap ma a Portót is lenyomja egy kisebb csapat.
Aves is otthon egész jól szerepel akár a Portimonense!
Jöjjön mindkettő és akkor ki lesz játszva a 10 versenynap!