2020.05. 25.

Cseh ötlet 1,75-ért a másodosztályból

A csehek is újrakezdenek. A másodosztályban a Dukla Praha a Jihlavával játszik. Erre a meccsra a gólokra hoztam egy ötletet.

LABDARÚGÁS, CSEH 2. | 2020.05.25. 18:00
DUKLA PRAHA - JIHLAVA

FORMA: A cseh másodisztályban az első csont nélkül feljut, a második és a harmadik osztályoz. Ez a három hely a célja mindkét csapatnak. A Dukla rossz formában fejezte be a bajnokságot a kényszerszünet előtt, egy döntetlen és két vereség sorban. Így most ők az 5. helyen vannak 31 ponttal, de nem nagy a különbség. A Jihlava 35 ponttal a második, ők az utolsó öt meccsen nem szenvedtek vereséget.
ESÉLYEK: Kiegyenlített meccs várható, hiszen az eltelt majd három hónap tökéletesen elég volt arra, hogy újratervezzenek. A Dukla Praha hazai pályája még a szurkolók nélkül is jelent valami többletet. Tizenhét forduló telt el, mindkét csapat nagy góllövő, a Dukla 36-ot gurított Lukas Holik 7 és Daniel Teotur 4 góljával a legjobbak. A Jihlava legjobbja Stanislav Klobasa 9 és Tomas Smejkal 5 góllal. A csapat 34 találatot szerzett.
TIPP: Az újrakezdés miatt és a célok miatt is két motivált csapatot várok, ahol minimum három gól lesz és mindkét csapat lő legalább egyet.

Dukla Praha - Jihlava
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.75 | (8/10)