Ebben a rovatban a Tipplap szerkesztői és az olvasók írhatják le és mutathatják meg taktikáikat, ötleteiket, bárki beszállhat új ötlettel, elemzéssel, bármivel. Tulajdonképpen ez a rovat mindig az aktuális napi események, történések kibeszélésével, ötleteléssel foglalkozik. Várjuk a hozzászólásokat, hogy aztán a kiváló gondolatok úgy törjenek az égig, mint egy rakéta!

abedipele70 2018-09-03 23:26:44
Jó éjt!
abedipele70 2018-09-03 21:50:50
Ez már malac. 40%-os tapasztalati eséllyel. Meg lehet köszönni a GAIS-nak! 1-1 az utolsó pillanatban. A következő megfelelő meccs a Lorient - Grenoble lesz, a többit letojom. Persze akárhol lehet(ne) öt gól is 20 perc alatt, de sokszor egyet is rohadt nehéz találni elemzéssel vagy rossz döntések sorozatával. A Lorient - Grenoble 1,5 overre is mehet 1,40-ért, vagy kivárással. Magamtól nem böknék ki franciát, a Coleraine - Crusaders sokkal inkább tetszene gólozni, de az nem stratégiatipp lenne...
abedipele70 2018-09-03 21:17:59
Az Eskilstuna - GAIS meccsre vártam jobb szorzót... Kb 16-18 percig hagytam volna, ha nincs gól. Most már megpróbálom kettőre, de ez így csak kb. 40%-os esély, ami szorzó alapján 2,50 felett érné meg. Egyszer élünk... Eskilstuna - GAIS 1. félidő 1,5 over 1,70
abedipele70 2018-09-03 20:41:00
Most már 100%.
abedipele70 2018-09-03 20:22:11
Őszintén megmondom, van a tippelgetés, meg a találgatás, spekulálás, de két dologból sülhet ki valami: nagy odszos őrültségek kis téttel, vagy a stratégia tippek: Hapoel Kfar Saba - Hapoel Marmorek 1. félidő 0,5 over 2,05. Ez sima 80%...

Üdv mindenkinek!
Ma ezek mennek szólóban, és teszek egy óvatos 3/4-et.

hali!
Na itt vagyok, csak mostanában sok a munka, idő meg semmi,hogy írjak.
Ma lesz egy egyiptomi focimeccs, amit x-el teszek. A Barca hozta tegnap a 5,5 feletti gólt, így az kipipálva, a Bayernt folytatom tétemeléssel ugyanígy, remélem 2-3 forduló alatt ott is kiszakad a háló!
A Juventus ugyanígy megy 5,5 gól fölé, tétemeléssel-mármint a gólok száma a meccseken 5.5 fölött van az opció.
Kedvenc orosz csapatok KHL ligában a Traktor megy X-el és teszem a 2:2 döntetlent is, tétemeléssel mindkettőt!