Wellington Phoenix - Central Coast Mariners (1X2) - Wellington Phoenix - 1,52
Melbourne Victory - Newcastle Jets (1X2) - Melbourne Victory - 1,87

Newry City - Crusaders (1X2) - Crusaders - 1,31
Leeds - Derby County (Mindkét csapat szerez gólt) - Igen - 1,60
Caen - Lille (1X2) - Lille - 2,10

Tét összesen: 5 000 Ft
Várható nyeremény: 22 008 Ft
Noah 2019-01-11 12:36:49
Tommo 91%-on áll a tenisztippekkel! Mivel Ausztráliában vannak a meccsek általában délután jelentkezik. A mára kiírt páros-tippje egy nyert szett után félbeszakadt.
Minden nap frissít!
nervesick 2019-01-11 15:11:12
Én is rajta vagyok, úgy néz ki, érdemes :)
Kirby 2019-01-11 09:17:15
sziasztok! mai tutinak gondolt:
23368 1 Caen - Lille 03 2.45
1X2 + Gólszám 3,5 - Vendég és kevesebb

bátrabbaknak 2.5-nél kevesebb góllal 3.7 körüli oddsért.
Anulu 2019-01-11 21:42:02
Ajjj basszus, sajnálom. Pedig milyen szép tipp volt.
A 93. és 95. percben jött a harmadik és negyedik gól.
Lencsés István 2019-01-11 05:00:05
Sziasztok.

Minnesotai kaput eltaláló lövések száma a harmadik harmadban: 0. Hazai +5,5 gól volt a tippem. Eredmény 3:2