2018.07. 18.

Foci Vb tippjáték 4 játék döntő

Kedves Játékosaink, mivel a negyedik játék egy technikai malőr miatt nem fejeződött be és már csak a döntő van hátra, ezért a szerkesztőségünk úgy döntött, hogy a döntőt teljes nyilvánoság előtt játsszuk. A csütörtöki EL selejtezők között sok meccs tűnik kihívásnak, ezért azok közül választunk a mire a két döntősünknek tippelnie kell. A meccseket holnap délelőtt 10 órakor hozzászólásban tesszük hozzá és akinek több találata lesz az lesz a győztes. A végjátékot is hasonlóan tervezzük megrendezni majd. Szóval kedves játékosok, holnap délelőtt 10 órától tippelhettek!