2018.12. 21.

Lebron mai javallata

A mai kosárlabda Euroliga játéknapján négy mérkőzést rendeznek. Igazi rangadó nélkül, de első ránézésre igen jól fogadható meccsekkel fog eltelni a mai nap. Nézzük ezeket a meccseket pár mondatban

A Khimki Shved nélkül fegyvertelen, egyetlen szerencséjük hogy ma a szintén vakon tengődő Darussafaka lesz a vendégük. Mit lehet itt tippelni? 1,25-ön hülyeség Khimki győzelmet tenni, Shved 25-30 pontja azóta is hiányzik minden meccsen, a Maccabi elleni 63, a Bayern ellen 65 ponton sültek be. A Darussa egyénileg nem rossz, de csapatként nulla még mindig, hiába az edzőváltás. No bet, de ha valamit mondani kellene akkor nagyobb hendivel a Darussa. A Zalgiris egy nehéz meccsen elhozta a pontokat Törökországból pár napja, most a Maccabi ellen mellé kell tenni a hazait ez nem kérdés. Jasikevivius fiai idén is nagyon fegyelmezettek és Ulanovasék idén is dobbanthatnak egy nagyot mint tavaly. A Maccabinál évről évre ugyanaz a nóta, egyénileg jó játékosokból áll a csapat, de játékuk semmi extra, egyéni megoldásokra alapoznak ami egy nagyon erős csapategységgel rendelkező Zalgiris ellen nem sok mindenre lesz elég. Hazai győzelmet várok. A Bayern-Real és a Panathinaikos-Milánó meccsen adott a favorit, de egyik meccsen sem húznám be 1,40-ért. Inkább egy szórakoztató pont gazdag meccset várok Münchenben és Athénban is. Vagy nagyobb hendivel az underdog (Bayern és Milano) vagy over. Sok sikert mindenkinek