MagnasMiska

Regisztrált: 11 éve
Hozzászólások száma: 398 db
Tippek száma: 0
Havi pontszám -
Aktuális havi ROI -

Hozzászólások

MagnasMiska 2025-09-06 12:59:53
Sziasztok!
Sabalenka- Anisimova meccsről vélemény? Továbbra is azt a lovat ülöm: a 3 fő esélyes közül(Rybakina, Swiatek,Sabalenka) egyik se nyerje meg?? Nyilván most már csak Sabalenka van...ill az is itt lóg a levegőbe,h Sabalenka vissza akar vágni Wimbledonért. Mert ugye ez a "visszavágások" tonája
MagnasMiska 2025-09-05 13:40:40
Szia Tommo! Sabalenka v Ansimova szerinted?
MagnasMiska 2025-09-04 12:26:35
Sziasztok!
ToMMo, de bárkitől szívesen fogadom. Szerintetek nyerhet Sabalenka ma?
Én kicsit más vonalon indulnék el, mint általában szokás :).
A torna előtt Sabalenka, Swiatek és Rybakina volt a 3 favorit a bukik szerint, meg úgy általában hozzáértők szerint is. Ebből Rybakinát búcsúztatta Vondrusova, aki Sabalenkával került volta össze, viszont ki sem állt,
Swiatek ugyesen menetelt, viszont Amanda tegnap útját állta, hozzáteszem teljesen jogosan, hiba nélkül játszott az amcsi leányzó.( Nem akarok ezen lovagolni, mert a közvetítés közben elégszer hallottam, hogy revansot vett Wimbledonért).
Tehát maradt Sabalenka. Én nem akarom elhinni, hogy egyik abszolút favorit sem jut be a döntőbe. Persze teniszbe van ilyen, pláne a nőibe, de akkor is.
Amitől félek egyedül, hogy amcsi földön vagyunk, itt meg aztán minden szabad teniszmeccs közben és a szurkolók szó szerint belekényszerítik a győzelembe a hazai versenyzőket. Ha ez pl. Ausztráliába lenne, 1percig sem hezitálnék.

Szóval szeretnék véleményeket olvasni, hogy ki hogy látja?!
MagnasMiska 2025-09-02 13:10:17
Sziasztok!
ToMMo merre van? BrékóBrékó :)

De úgy mindenkit kérdezek...
Vondrousova - Sabalenka meccsről mi a vélemény?

Keményen az utóbbi 4 meccsük abszolút Sabalenka, mindezt úgy, hogy a 4meccsen 1 szettet hozott a cseh leányzó. Annyira nem fizetik meg a szorzót(1,3) , de nekem elég,ha jó eséllyel lejön. Van esetleg vkiben valamiféle kétely, félelem ezzel kapcsolatban? Mondjuk picit aggasztó, hogy Rybakinát hazaküldte 3.szettben viszonylag simán...
MagnasMiska 2025-08-12 15:15:53
Sziasztok! Reggel óta várom a rovatot, már azon is gondolkodtam, hogy beírok a bézbózba :) Szóval...Tommo Krejcikova szett nekem elég. Svitolinát legyűri úgy, hogy hátrányban volt és felállt megcsinálta az első szett után. Szerintem ez több,mint megsüvegelendő! Parks ellene kicsit más volt(ott ő nyerte az elsőt, de a 3.ra összekapta magát és megcsinálta), viszont ebből a 2 meccsből nekem pont az jön le, hogy erönlétileg és mentálisan rendben kell, hogy legyen és minél tovább akar jutni, hogy UO-re abszolút esélyes legyen.
Szóval szerintetek ennyire ördögtől való egy Krejcikova szett?
MagnasMiska 2025-08-07 18:55:30
Ott is van a Portero szett 1,88 ért. Szerintem a win is meglesz 3,45 ért, Jarry nagyon leült, ez nem az ő terepe.
MagnasMiska 2025-08-07 16:55:14
Nincs férfi rovat.
Szerintem Portero megveri Jarryt, de legalábbis szettet elvesz tőle.
Portero win: 3,45
Portero szett:1,88

Igazából nem is értem az oddsokat, Portero jobb 68. Jarry 100. Jarry utoljára januárban játszott keményen, a spanyol pedig múlt héten, ugyan kikapott 2szetben Vukictól, de nem volt az olyan egyértelmű meccs, mint ahogy az eredmény mutatja. Szettre szerintem mindenképpen jó!
MagnasMiska 2025-08-07 15:35:27
Még én vagyok így vele, de a szett megvolt, amiért én mentem.
Mbokora figyelni kell a jövőben, ahogy írtad is ToMMo.
MagnasMiska 2025-08-06 11:27:03
Úgy akartam igazából befejezni, hogy 2 hét alatt vajon akkorát fordult a világ, hogy nem tud Rybakina legalább 1szettet nyerni??
MagnasMiska 2025-08-06 11:14:34
Szia ToMMo!
EGész nap szemezek a Rybakinával...
2hete játszottak egymás ellen(Mboko) és 2-0 lett a kazah leányzó javára. Volt azon a meccsen ugyan oda vissza brék, de amikor kellett Rybakina "rálépett a gázra" és nyert. A tini csajszinak igazi nagy skalp Coco(nem Chanel :) ) volt, de ő még úgy érzem nem szokta meg a kemény pályát, vagy úgy látszik neki nehezebb áttértni.
Félreértés ne essék, emelem kalapom ,de azért egy jó formában lévő Rybakina...

Szóval mi a véleményed?
MagnasMiska 2025-07-26 13:15:21
Minden jó,ha a vége jó :)
MagnasMiska 2025-07-26 11:52:14
Na ezt a tippet lehet jobb,h nem látta senki, eddig nagyon sima sajnos :(
MagnasMiska 2025-07-26 11:35:05
Szia ToMMo! Én viszem tovább a Hicsenok/Ninomiya duót ma is. Ha már eddig meghálálták a bizalmam a döntőbe csak nem szúrják el. Sorry,de most jutottam eszközhöz,h kiírjam.
MagnasMiska 2025-07-24 13:10:47
Most már mind1 :))
MagnasMiska 2025-07-24 10:27:44
Szia ToMMo!

Segíts légyszi. Páros kérdés.
Cseh WTA: Cavalle-Reimers/Kozyreva - Hicsenok Ninomya.

Ha jól látom a Cavalle duó eddig 1 meccset játszott,a mi elég szoros volt. Hicsenpk duó, viszonylag simán vette az első akadályt ezen a tornán, 2. kiemeltek, nézegettem az ágrajzot ezen kívül 2 meccs és meg is nyerhetik.

Szóval, szerinted?
MagnasMiska 2025-07-01 14:34:30
Ez a Bublik elég merész lesz...
MagnasMiska 2025-06-20 15:52:51
Húha...ez most nagyon mellé ment ToMMo! :(
Amikor belenéztem, szanaszét bikázta a labdákat, egy igazi agyhalott. Mondanám azt, hogy Linette volt nagyon jó, de az nem igaz.
Na mindegy majd legközelebb, nekem most csak 1szett kellett volna :)
MagnasMiska 2025-06-13 13:56:28
Bejleket tegnap ápolták a 2.szett elején.
MagnasMiska 2025-06-11 15:48:32
Én viszont köszönöm a "nemjó" elemzést, mert az egyik jött tükörsimán, és a másik sem áll rosszul! Így tovább ToMMo!
MagnasMiska 2025-06-11 10:47:56
Szia ToMMo! 2 közül szerinted melyik a "tutibb" ?
Köszi előre is a választ!
MagnasMiska 2025-06-10 10:32:00
Én ezt a Bulgharu- Urgesi meccset néztem ki, de már bánom. Olasz hölgy úgy gondolta, ma megtáltosodik :)
MagnasMiska 2025-06-07 18:53:38
Tegnap írtam, hogy sajna eljön a bukó is. Pedig néztem, abszolút neki állt a zászló. Én szettre mertem tenni.
Jah, és kövezzetek meg, de szerintem nem rossz csajszi ez a Sabalenka. Genie azért más kvház :)
Szóval Tommo, no para jöjjenek továbbra is ezek a babák :)
MagnasMiska 2025-06-06 16:59:21
Szia ToMMo! Nincs ezen mit magyarázni, meglett azt kész :). Grat, ez talán az 5.zsinórba, és nem 1,1es szorzók...viszont sajnos lassan jönni fog a bukta, mert mint tudjuk ez ilyen. Viszont jár a kalapemelés, igényesen megfogalmazott, érvelt tipp és ami a lényeg jött ! Így tovább!