Niké

Regisztrált: 10 éve
Hozzászólások száma: 3437 db
Tippek száma: 1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Hozzászólások

Niké 2020-05-30 11:33:58
Érdekes meglàtásaid vannak!
A Kutucu nem rutintalan inkább lassú,játéknan jó.
Odaát Bittencourt meg oké a freiburgi győztrs gólja,de a Leverkusen elleni első hazai meccsen is mesterhármast szerezhetett volna.(1-4 lett)
Nagyon gyenge a helyzetkihasználása!
Én inkább Selkét erőltetném ma!
Jól ismerhetjük mi magyarok elvégre egy volt Hertha játékos a Dárdaiféle érából.
Még anno brémai növendékként a német utánpótlás válogatottal nyert U19-es EB-t a Szuszában,a torna gólkirálya volt.(2014)
Most visszatért a brémai nevelő klubjába.
A védelmek döntenek ma és mivel a bréma sem a gólerős játékáról híres ma soványan,de Düsseldorfoznak egyet.
A két utolsó bajnokijuk után 3 gólban nem bíznék,de ott a Schalke védelme ami meg még egy újabb augsburgi 0-3-at is előrevetít.
A sérültek hiányát továbbra is sínylődi s hazai gárda míg a vendégek jó szériájukat vagyis zsinórban a harmadik meccsüket hozhatják nullára.
Halkan mondom ennél csak nehezebb meccseik voltak a Schalke előtt állókkal.
Bennmaradásért ez kötelező siker a vendégeknek.
Maradjunk annyiban ma sokkal rázósabb ez a három gól,mint egy vendèg döntetlen kétesély jó 1.5 ér.
Legutóbb is a Bréma 0-0-ja tréfált téged is meg.
Én akkor sima Gladbach voltam míg nálad a gólváltás volt a tipp.
Mondtam is ezt nem szabad ma tenni,ebben a brémaiakban nem láttam gólt és előtte volt olyan tippjeid amik csont nélkül jöttek.
Köztük volt egy észt meglepetés is,ami tényleg nagy fogásod volt.(Costa ricai ligában is nagy király vagy)
A meccsröl inkább vendég vagyok,de ma itt aki kettőt lő nyer.
Tehát 1-2 lesz!(0-1Rasica Kutucu 1-1 1-2 Selke)
Niké 2020-05-29 13:13:30
Ezt a dánt megnéztem,jönnie kell!
Nem mondanám ahogy te nincs esélyük beérni a Veljét és feljutni!
33 fordulós a bajnokság és 20.után van 7 pont lemaradásuk,úgy még játszanak egyszer biztosan.
Az ellen a kiesés elől menekül és bravúros hazai sikerük után nekik jött a legrosszabbkor a szünet.
A Viborg is rossz szériát zárt le,érdekes meccs lesz.
A Viborg elsőre 2-0-ra nyert vendégként!
Niké 2020-05-29 12:58:30
Ezt adom!
Tetszik az elemzés is!
Főleg a kaposvári védelemre az átjáróház volt jó szó.
Radó meg amúgy is megy a gólkirályi címre,egy mai duplájával mindkét célt közelebb hozhatná.(bennmaradás és gólkirály)
Niké 2020-05-29 12:48:50
A kevés gólos meccsek mestere ma szerintem is nyer!
Nagyon nagy borulás csak akkor van ha nem lőnek gólt és akkor a Szmolevicsi második 0-0-ját is lehozza
Ez az a meccs ahol egy hendit is meg lehet rizikózni!
Egy felől a hazaiak az általad említett Nyeman meccs után nagyon harapni fognak míg a vendégek a kevés góljukból(6,ez a legkevesebb lőtt a ligában) amikor egyszer sikerült háromszor is beköszöniük akkor sem örülhettek győzelemnek,de még pontnak sem,ez a Bate elleni hazai 3-5 volt ahol 1-3-ról egyenlítettek.
Egyedüliként áll a Szmolevicsi ilyen rosszul,pedig a Belsinánál fényévekkel jobb.
A védelmük amikor kapitulál rögtön az már győztes gól is,a legkevesebb gólt szerezték eddig.
Sokszor nem történt meg,hogy vezettek mégis amikor sikerült sem ért győzelmet.
Egyik ilyen éppen a márnemlített Bate meccsen volt,első percben gólt szereztek ellenük a vége mégis két gólos vereség.
A másik is az egyik komolyabb célt dédelgető Dinamo Breszt ellen volt,ott legalább egy ikszre jók voltak.
Igaz ez lehet hat pontos meccs volt,mert a bresztiek nem mennek olyan jól ahogy várható volt.
Nálam ez olyan 3-1 ha nagyon optimista vagyok a vendégekkel.
Niké 2020-05-29 12:30:28
A feltámadó Werdert csak ők tudták eddig verni,ráadásul Sallaiék ki is kaptak tőlük otthon.
Frankfurtban is mit műveltek?
Egyszer rendben voltak a támadásaik,elvégre hármat lőttek öt kaput találó lövéssel.
Másodszor amikor úgy látszott ezt a felborult pályát elbírják akkor az utolsó negyedórára úgy dőltek össze,mint a kártyavár és örülhettek a 3-3-nak.
A Leverkusen támadói nem fognak ennyit hibázni,ez nem a Frankfurt lesz ma az ellenfél.
Nálam hendivel is V!
Niké 2020-05-29 12:19:10
Nem azért,de a ti tippjeitekkel értek inkább egyet.
Jó játék ez!

Schalke-Bréma 1-2

A düsseldorfi minta ismétlődik!
Miért kap ki a Schalke elég a Düsseldorf egyenlítő gólját megnézni legutóbbról.
Jó harmincról kapura bombázott szabadrúgást bravúrosan ütött ki a vendégek kapusa ám a kipattanóra három düsseldorfi ment egy Schalke védővel szemben.
Vajon ki tudta befejelni a lehulló labdát?
A brémaiak nehéz sorozatból szereztek 4 pontot ami erőn felüli.
Csak a Leverkusen(5.) 1-4,Freiburg(7.) 1-0,Mönchengladbach(4.)0-0
A hazaiak már az Augaburg ellen bebizonyították egy korai góllal teljesen padlóra lehet őket küldeni,plusz a védelmük gondoskodik a gólokról.
Nehezen,de kikapnak akár a düsseldorfban történt.

Kaposvár-ZTE V
Tipp:0-2
A kihagyás miatt valóban lehet esélye a hazaiaknak pontot szerezni,de ők nagyon lefelé lógnak itt ki.
Az egerszegiek sokkal jobb kerettel az utolsó előttiek,de biztosra veszem a bennmaradásukat.
A hazai részről egy talált gól sikeres indulást jelentene,de Radóékat még a kihagyás ellenére sem várom olyan rossz passzban egy mai pontvesztés becsúszon.

DVTK-Mezőkövesd 2-1(0-1)

A diósgyőrnek duplán szurkolok és ezért elfogult is vagyok itt.
Egyszer Feczkó miatt,mert szimpatikus jó edző.
Másodszor a negyedik helyet nagyon kiérdemelnék és a Felcsút így lemaradna az El-ről. A mai ellenfél kupa döntőt is behúzza Európa ligát érne.
A matyók mellett főleg az szól már játszottak egy meccsett és nem kellett plusz harmincat ráhúzni akár a Honvéd tette.
Pluszban Cseri sem játszotta végéig a meccsett,mert cserét kért még 2-0-nál.
Ez is hazai felé billenti a mérleget a szememben,jó van egy Zivizadze is a kövesdben.

Wolfsburg-Frankfurt 0-1

Mindkét csapat hétközben kilőtte magát egy gólos meccset behúznak a vendégek.
Az ilyen meccseken rendre nem tudják felértékelni a kisebb játékerőt képviselők az előző körös bravúr sikerüket.(holladoknál szeretem az ilyet,pl:Ajax-Twente 1-2 majd Twente-Willem 2 2-3)

Padernborn-Dortmund 2-5

Haaland nélkül is lesznek gólok bőven!
A Padernbornban egy Zogyinót látok,elmúlt három meccsén három iksz ebből kettő 0-0.
Zogyino a fehéroroszoknál ilyen szériában volt amikor 5-2-re nyertek,most nem a sikerüket hanem a vereségüket várom ilyen arányban.
Elvégre Sancho vagy Brandt,Witsel itt a fix kieső ellen formába lendülhet.
Niké 2020-05-28 13:48:48
Az a hamburgi 6-2 is sok gólt igér mára!
Ma elfogult vagyok a kikötővárosiak felé hiszen olyan játékosaik vannak akik ma nyerőemberek lehetnek.
Külön pikáns lesz annak a Harniknak a mai meccs aki évekig a Stuttgart kötelékébe tartozott.
Leverkusenben volt nagy formában,de egy sérülés félbeszakította az első osztályban való szereplését Koronavírus utáni folytatásra góllal tért vissza a finn koma Pohjanpalo Fürthben.
Benne szintén látom azt ver kettőt és a svábokat is ezzel.
Finn válogatottban is ott van és ha formába lendül Pukkival egyenértékü gólvágó.
Plusz van egy Kittelük szintén jól tolja 11 góllal vezeti is a házigóllövő listát.
Ez a hármas nekem garancia sikerükre!
A Stuttgartnál van egy öreg Gomez aki már egy második ligás meccset sem bír végig.
Didavi a másik hazai őskövület,de a védelmükben is ott van egy Badstuber aki szintén szebb napokat élt már.(Didavi kiállította már Kielben magát ezért egy kerékkötővel kevesebb lesz ma)
Nekem ez a két csapat teljesen ellentétes utat jár be,a HSV most áll igazán össze míg a svábok sokáig az első kettőben voltak,de most kezdenek tolatni a táblázaton.
Én őket erős negyediknél előbb nem várom.
Védelmük a kicsik ellen sem volt jó és góljaik is max egyenlítő gólok voltak amik végül nem értek pontokat.
A Hamburg leikszelt a kiemelkedő Bielefelddel legutóbb otthon és az egyik nagy rivális Fürth ellenn csaknazbutolsó másodpercekben bukták el a győzelmet.
Stuttgart két gyenge ellen 0 pont míg a Hamburg két feljutásra hajtó ellen 2 pont.
Ez is már a vendégek mellé teszi az ikszemet.
Niké 2020-05-27 12:15:34
Furcsa olyat mondani a sereghajtóról,de jobb a védekekezésük a Schalkénál!
Ezért ma nagyobb küzdelmet várok és kevés gólt.
Még akár egy meglepő vendég is benne van a levegőben,aki kettőt lő az biztosan nyer.
0-0,1-1,1-0,0-1-et várok!
Nem tudom sérült vagy mi van vele,de Christian Strohdiek döntheti el a három pontot.
Régi padernborni legenda,a legutóbbi feljutásnál is a csapat meghatározó védője volt.
Én azért figyeltem fel rá,mert a szöglet,szabadrúgásoknál szinte mindig jól érkezett és kaput is talált.
Mai meccsen egy ilyen kaliber dönthet!
Persze nem egy gólfelelős,de tegnap is Kimmich győztes góljára kevesen fogadtak.
Niké 2020-05-27 12:01:00
Szia!
Van egy érdekes megfigyelésem a Bundesliga élcsapatairól!
Sokszor megesik amikor egy hasonló rangadót nyer a Bayern az üldözők úgy megijednek,hogy a hatodikig senki nem nyer.
Tegnap nem számoltam a győzelmükkel,pedig akkor Leverkusen x2 és brèma 1x tippem lett volna.
A Lipcse ezért úgy vagyok vele a Mainz elleni ötös után most újra leikszel.
Hertha amúgy sem olyan rossz!
Niké 2020-05-26 13:41:47
Na meg van az ékszerdobozban Felcsút lesz a helyszín.
MTK helyzetkihasználása javul ma ez egy sima 0-3-as meccs.
Niké 2020-05-26 13:35:45
Hol lesz a meccs?
Honvéd az Mtk pályán szokott játszani!
Niké 2020-05-26 13:10:34
Legalább tudom mára mit ne rakjak!
Vendégcsapat 0-ra nyer és màr jó vagyok!
Niké 2020-05-26 13:04:29
Dortmundban 2-1-2 az ucsó öt bajnoki meccs!
Tavaly is jó meccs volt és 3-2-re nyertek a dortmundiak ezt megelöző 1-3 volt elég magabiztos Bayern siker.(a vissza ötödik az a iksz egy 0-0 most meglepne,mindkét oldalon komoly gólfelelősök vannak)
Sok gólt várok és norvég-lengyel gólpárbajt!
A birodalmi lépegetőre(Müller) is figyelni kell a hazaiaknál,valahogy egyet szerintem bekotor.
A tavalyi tavaly előttihez hasonló 4-5 gólt várok,már csak Brandt,Haaland betalál hazai részről míg vendégről Lewndowski,Müller már egy 2-2-es döntetlen néz ki.
Amúgy nálam inkább Dortmund siker és egy 3.5 gólszámmal megdobva 6.75 ér.
Pont a dortmundiak akik jobban koncentrálnak hátul ezért inkább vagyok hazai.
Frankfurt megmutatta pontrúgások után lesz keresni valójuk.
A legnagyobb kapu előtt maszatoló Haaland gólt ezért is várok.(Alaba vagy Boatengről lövi)
Én azért is vagyok Dortmund ma,mert ma nyer a Bayern eldől a bajnokság.(titokban mèg azért a Leverkusenben is bízom a végére befutnak és izgalmas lesz a hajrá)
Különben király vagy!
Bevállaltál egy jó duplás tippet és nem 1.3-as gólváltást raksz,ritka azèrt az ilyen az oldalon.
Niké 2020-05-26 12:37:29
Többet nem is ér amennyit kockáztatsz rajta!
Egy 200Ft-ot megér,többet nem.
A Frankfurtból sokat nem lehetett kiolvasni mire lesznek jók!
Ja kikaptak hendivel a ligaleső otthonában és a mostani ötödiktől.(amikor találkoztak harmadik)
Ilyet egy 14.helyezett nem szokott ugye?
Inkább abba kapayzkodnék 3-0-ról öt percen belül már csak egy volt a hátrányuk,Gladbach ellen is 0-3 után szépítettek.
Nem adják fel a jobbak ellen sem,a végére oké három lett közte a leendő bajnok otthonában ám nem volt ez olyan rossz.
Freiburgot meg lehetetlen eltalálni!
A Bl helyért harcoló Lipcsét még majdnem verték is,elvégre az utolsó pillanatban a Var vette el a győztes góljukat.(jogosan)
Erre az otthon egy végig sima vereséget szenvedő brémaiaktól úgy kapnak ki mèg gólt sem lőnek.
Igaz itt is a Var mentette meg az ellenfelet a végén,de ez is les volt.
Harmadszorra vajon a hajrában a 88-93 perc között végre valaki nem lóg be lesre és érvényes gólt szereznek és vele pontokat?
Nem mondanám sok gólosnak elvégre a Freiburg két meccsen egy gólt míg a Frankfurt hármat lőtt.
Igaz a hazaiak sorsolása nehezebb volt!
Ezért talán inkább Frankfurt vagyok és a hazai pálya előnye miatt.
Niké 2020-05-26 12:15:33
Bevallom én ma itt nagy farkas verést várok!
Az még rendben amit Brémában jázszottak,elvégre csak egy kieső ellen meccseltek.
Na amit hétvégén a Mönchengladbach ellen játszottak az már inkább mérvadó!
Őket ugyanúgy focizták le ahogy az utolsó előtti Brémát!
Vendégként már nyertek 2-0-ra,ezért mára 0-2 hendi H.
Közel ötszöröst fizet vagy aki bátrabb egy 4.5 feletti gólszám és hazait is meglehet próbálni.
Az már erősen öt felett van!
Niké 2020-05-25 19:10:41
Szép volt!
Gratula,bár én már félidőre vártam a harmadik dugót.(végül csak a 47.percig kellett várni)
Niké 2020-05-25 15:07:09
Sok gólos meccsek jellemzik őket,főként Jihlava sikerrel.
Legutóbb 1-0-ra nyert a Jihlava,de előtte 3-1,3-2 és a Duklának is van egy hazai 4-1.
Ez jöhet!
Hajrá!
Niké 2020-05-25 15:02:06
A múlt miatt vendég!
Az Urartu döntetlennél rosszabbat nem játszott régóta az Ararat ellen.
Sőt kb ucsó 10 meccsükön olyan 6 győzelen 4 remi a mérleg.
Volt olyan is a bajnokságban verték ebben a felállásban 1-0-ra majd egy héttel rá a kupában megismételték ugyanezt az eredményt.
Kevés gól esik a meccseiken!
Legutóbb otthon 1-0 volt,előző bajnokságban otthon 1-1,3-1 míg előtte a két már említett 1-0-ás sikerek vendégként bajnoki és kupa meccsen.
Ez előtt voltak 4-2-es 3-1-es 2-0-ás meccseik.
Niké 2020-05-24 13:39:33
Szép volt ez a szabadrúgád gól!
Innen max az egy pont lehet a Schalke célja.
Irtó gyengék!
Niké 2020-05-24 12:55:24
Bátor vagy!
Ez ma a legnagyobb buktató!
Ez a lipcsei csapat múltkor kevésen múlt nem hazai zakóval folytatta a bajnokságot a Freiburg ellen.(akik tegnap otthon kaptak ki az utolsó előtti Werder Brémától 1-0-ra,hajtanak az El-re)
Mainzba nem győzni járnak!
Oké otthon 8-0-ra oktatták őket,de az egy másik Lipcse volt.
Tavaly iksz míg előtte sima 3-0-ás vereség Mainzban.
Plusz nyomást tesz rájuk az nekik nem elég egy újabb iksz,mert elúszik a Bl.(kivéve ha idén megnyerik a Bl-t,ez a matematikai valószínűsége meg van annál nem több)
Rengeteg iksz után ma kikapnának nem is lepődnék meg.
Elvégre Kölnben is nagyott játszott a Mainz és még Szalai győztes gólt is szerezhetett volna, a túloldalon meg Gula bizonytalan volt sokszor és inkább örülhettek az egy pontnak.
Szala lő neki egy kötényt amivel nyer a Mainz.
Niké 2020-05-24 12:39:21
Ma inkább tartok a Bresztől!
Egy meccsen bármi lehet!
Kapnak egy büntetőt és.emberfórt.már reszeltek a Baténak.
Plusz Minszkben égtek már meg az Energetik vendégeként.
Továbbra is azt tartom a Bate legnagyobb fegyverének a pontrúgásaikból sok gólt szereznek
Legutóbb szögi után szereztek Bresztben vezetést,előtte Szluck ellen egy szabadrúgás gól döntötte el a meccset végleg,Szmolevicsi ellen a harmadik szögiől esett,a negyedik egy fontosabb szabad után lett győztes gól.
Végén még lőttek egyet,de 3-3-nál az a szabadrúgás volt a döntő.
Na nem irok többet legyen ennyi elég!
A Bate mellé ez a pontrúgásaik szólnak és ha valami fatális hibát nem követnek el az elején akkor szerintem is behúzzák.
Ez veszélyesebb a bajnokinál,ott csak ők bukhattak.
Egy rossz passzban lévő Breszten meg ott volt a győzelmi kénszer mivel lassan már kiesnek.
Ezzel szemben a Bate két vereséggel rajtolt,dd már az élen volt a "rangadóra".
Niké 2020-05-24 12:26:17
Schalke mindig veszélyes tipp egy kiesés ellen harcolóval!
Főként azért akiket elsőre vertek vendégként azokkal otthon rendre pontokat vesztenek.
Idén a Padernbornnal már én ugyanígy megszívtam,vendégségben könnyen nyertek otthon egy sovány iksz.(korrábbi jobb Schalkékkal szívtam főleg meg,kb ilyen azóta is másodosztályú St.Pauli meg társai)
Ráadásul a játékuk nagyon kiesés elleni harcolóba ment át.
Valakit mondani kell ki nem ér oda a nemzetközire azok ők,egy Hertha előbb ér oda náluk.
Azt én is olvastam amit írtál a sérültekkel kapcsolatban!
Harit nagyon fog ma hiányozni!
A vendégek meg már otthon megindultak volna,de az a kis szerencse nem volt meg.
Gondolok 1-1-nél elvett góljukra les miatt míg a végén ők kaptak egyet és pont nélkül maradtak.
Az Augsburg játszik jobb focit,ezzel a kellene a nagy komponálónak Wagnernak megbírkózni.
Tavaly is 0-0 volt ebben a felállásban(mindketten bennmaradtak)előtte 3-2,3-0,1-1,1-0 ez is azt mutatja mindig megizzadtak velük otthon.
Ráadásul a Schalke lassan minden második évében ilyen gyenge 14.,10. helyeket hoznak.
Kupában akkor indulnak amikor kicsit jobban összeszedik magukat.
Idén megint nem lesznek az első 10-ben.
Kevés gól vendég siker!
Ma a brémaiak nyomába ered az Augsburg és nullra hozzák az idegenbeli meccset.
Niké 2020-05-23 16:11:07
Fogod a meglepit!
Mégse egy DV-s kétesélyt játszol!
Gratula azért,de ebben több volt.
Niké 2020-05-23 14:45:06
Inkább a bajnoki cím motiválja őket!
Kettővel otthon nyerhetnek,de az Union ellen sem szakadtak meg,annyit adtak ki ami a biztos három ponthoz kellett.
Ez egy tipikus olyan meccs 2-0-ás előnynél a végén a 85.percben kapnak egyet senkit nem fog érdekelni a három pont a lényeg.
Pont a Frankfurt csinált hasonlót,jó ott 0-3-nál lőtték a Leverkusen ellen.
Inkább rakok arra nem lesz öt gól,hiszen a Bayernnak a következő Dortmund elleni meccse fontosabb.
Ma hozzák a kötelezőt és készülnek Haalandékra!
Niké 2020-05-23 14:32:43
Simán jó,múltkor én ezt a Tallinni Kálebet raktam hasonlóan,ők annyirra elkerülték a vereséget még pontot is szereztek.(papíron leggyengébbként,csak 8-1-re kaptak ki márciusi első körben)
Nem is tudtam Lilu is játszott a Kaljuknál!
Oké bízunk a Legionba,de miért ilyen kicsire megyünk?
Akkor egy gólszám 2.5 alatti tipp és már egy erős dupláért szurkolhattunk!
Vagy jó verettem őket,de szoros vereségre számolok,legyen egy hendi 0-1 D.
A legkisebbet rakod amikor itt öt évre visszamenőleg ismered mindkét csapat keretét és képességeit.