Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Nálam ez inkább hazai,főleg a múltkori Iszloh meccs fényŕben.
Csak az első 10 percben kétszer üres kapura nem tudtak gólt lőni.
Vityebszk legalább egy küzdelmes meccs után pontot szerzett.
Mindkét csapat nagyon rossz szériát zárna le egy sikerrel.
A Vityebszk mellett már ez a négy meccses nyeretlenség is szól.
Nem ilyen rosszak korántsem,igaz akkor a vendégek mit szóljanak tavalyi negyedikként?
A bajnokról nem is beszélek,mert ezt a ideit úgy fogja 20 ponttal nyerni a Bate,hogy a Dinamo Bresztnek max a dobogó lehet a cél.
A körbeverések miatt lehetséges ez elég gyorsan.
Csak én négy gólt és hazait várok,dupláért.
Az érvem is rém egyszerű!
Elsőként a Szoligorszk otthon nagyon veri ezeket a hátsó régiósokat és még pontokat is szereznek az élcsapatok ellen.
Legutóbbi Mozír elleni 4-1 vagy a Szluck elleni kötelező 4-2,emellett ikszeltek a második Nyemannal vagy Zogyinóval.
Jó a most 4.Iszloh ellen beborultak 1-0-ra.
A második a vendégek csak az utolsó két meccsen kaptak nyolc gólt,legutóbb is inkább ők mentettek pontot előtte egy nyerhető Vityebszk meccsen előtte meg 5-2-es sima verrséget szenvedtek az Iszlohtól vendégként.
Amúgy ez lesz látogatóként a második olyan meccsük ahol a legtöbb esélyük van pontotszerezni.
Nyeman(2.),Iszloh(4.) párostól 5-2-re kaptak ki míg a hatodik Zogyino csak 2-0-ra verte őket.
Szluck ellen ahol még nyerhettek is volna egy gól nélküli ikszet hoztak.
Ráadásul négy éve ebben a felállásban sima 6-1-re nyert a Szoligorszk tarcsi és előtte is 2-0,3-0-ra nyertek otthon.
Egy tradiciónális országos egyes ez ma!
Ez a három gól mindkét csapatnak az lenne.
Én hazai vagyok!
Nagyon a Zogyino sem lövi a gólokat,volt két nagy győzelme a Gorodeja 3-1 és a Minszki 5-2 viszont mellette csak három 0-0 az utolsó öt meccsén.
Tehát aki gyorsan leveszi a két gólgazdag meccset mindjárt kap egy hét meccsen 4-2-es gólarányt.
Ráadásul egymás ellen sem sziporkáznak.
Idén januárban barátságoson volt 1-1,de előtte Zogyino 1-0,3-0 otthon Nyeman 1-0,0-0 otthon.
Plusz indok a hazaira Kadimjan utolsó öt Nyeman meccsen négyszer betalált.
6góllal holtversenyben Jaksibajevvel vezetik is a góllövő listát.
Nálam Kadimjan hat gólja értékesebb elvégre ő akcióból szerezte míg Jaksibajev az Energetik színeiben az egyik pontrúgó éy zömmel büntetőből érte el ezeket a gólokat.
Kadimjan góllal indul meg a Nyeman!
Legutóbb az Energetik ellen sikerült éppen nyerniük akkor Kadimjan lőtte az elsőt majd még kettőt rátettek a csapattársak és 3-0-ra így győztek.
Ott a végére nagyon kinyúlt az Energetik,Zogyinó is benne van már elkönybeli magában az 1 pontot aztán kapnak kettőt.
Tippem 2-0
72.percben üres kapura ketten érkeznek a bresztiek mégis a lelkesebb csapattárs becsúszva ellövi keresztbe,plusz azért egymást sikeresen lerúgják.
Ellencsapásból pazar kapus védés pont a Bate támadója elé ütve aki az üresen maradt kapuba belőtte a labdát.
Yotube ezért rossz adja ezeket a meccseket,fájó látni egy-egy tippem miként megy el.
Jó ez most nem igaz!
Elvégre tőlük a Bate is simán kikapott,de verték a Szluckot is.
A Bate magára talált és legutóbb milyen jó kis pihentetős rangadót vívtak a Szluckkal.
A Szluck magát ásta el nálam,elvégre egy csatárral és a legjobb gólszerzőiből kettő kezdet a padon.
A Bate komolyan vette őket nem nézte le a koalák(ausztrálok) által támogatott együttest és simábban nyert akár azt megelözően a Szmolevicsi ellen.
A Breszt nálam egy középcsapatnak tűnik ezért otthon veszélyesek lehetnek,de ez ma akkor is vendég.
A hétvégén a kupában játszanak döntőt egymással,ott inkább tudok bármit elképzelni,de itt ma kisebb nyomás a Batén és vezetik a bajnokságot is.
Csak pontrúgásból elért gólokkal is sima 0-2 ez!
A szögi és szabadjaik különösen jól sülnek a boriszoviaknak mostanában!
Szluck elleni precíz szabadrúgás ma három pontot érhet.
Helyzetkihasználás miatt is vendég,hazaiak bántóan gyengék ebben.
Mostanában amikor nyertek akkor is sok helyzet kellett egy gólhoz.
A Bate hatékonyabb a helyzeteinél és a pontrúgásaik miatt ma képesek akár 1-0-ra is nyerni.
Legyen 2-4 a gólváltás miatt,és sok gól jó meccs legyen.
Négyszer találkoznak egymással és a tegnapi menők is bemutatták képesek egy 2-0-ás sikerre.
Ráadásul ezektől tavaly otthon elsőre kikaptak1-0-ra 13-as szorzóval.
A 0-2 Hendi hazai is csak dupla,tegnapiak után nem hiszek itt egy nagyarányú sikerben.
Az első kör még március elején volt ahol a most találkozó csapatok ellentétes eredményt értek el,bár mindkettő 1-0-ra végződött.
A hazaiak a tavalyi második Levadia ellen vesztettek míg a Kalju a Narva vendégeként nyerni tudott.
Tavaly itt 3-0-ra nyert a Kalju és otthon 7-2-re diadalmaskodtak.
Nagyon vendégnek tűnik ma is,a Bundesliga meccseken is nagyjából maradtak az erőviszonok.
Gyorsan el is mehet,de bízva a szünet által nyújtott pihenőben egy jobb Uniont várok.
Nem lepne meg a hazai siker őszi meccsen az egyik üldöző Dortmundot is verte az union.
tippszelvény
Union Berlin - Bayern München
Union Berlin
A vendégek a fehéroroszok Kaposvárja!
Nagyon második vonalasak ráadásul a kiesésük után egyhamar nem is jönnek fel ezzel a játékkal.
tippszelvény
Ruh Breszt - Szmolevicsi
Ruh Breszt
Max 2-0 ide-oda gólváltásra ez a két csapat jelenlegi formájuk alapján nem képes.
tippszelvény
Belsina Bobrujszk - Vityebszk
Nem és kevesebb, mint 2,5
Ideje lenne nyerniük!
Én erre kevés gólt és mindkét csapat nem talál be vagyok,látok ebben ma egy 1-0-ás Belsinát is.
Hazai pálya miatt is jók lehetnek első sikerükre!
tippszelvény
Belsina Bobrujszk - Vityebszk
Nem és kevesebb, mint 2,5
tippszelvény
Union Berlin - Bayern München
Union Berlin
Elvégre csak vertek egy Dortmundot akiknek ez a három ponton múlhat még a bajnoki címük is.
Tipikusan olyan Hertha,Padernbornt látok bennük akiknek kedvező volt a szünet.
Neuer hozza a szokásos gólpasszát akkor egy korai berlini gól után lehet itt egy komoly meglepetés.
Na meg Lewának elvették Berlinben a reptéren a góllövőcipőjét!
tippszelvény
Union Berlin - Bayern München
Igen és több, mint 2,5
Múltkor egészen pazar százalékban értékesítették a helyzeteiket és a nyerő taktika is kezd összeállni.
Erős középmezőnybeli gárda alakul!
Vasziljev eltiltása ellenére meggyőző sikert várok!
Halkan jegyzem meg a kiállítását nem tartom jogosnak,mert plusz kettőnél aligha időhúzás jeleggel rúgta be a csapattárshoz középre hanem úgy volt vele még benntartotta.
Erre a sípszó után ad egy ilyen második sárgát a spori neki!
Tavalyi eredmények a Szmolevicsi mellett szólnak ugyan,de ez két teljesen különböző együttes és nem a vendégek javára.
Sok gólos csörte ennek ellenére lehet elvégre a Szmolevicsi a Bate ellen két olyan gólt is elért ami pontrúgás után esett.
Azért a védelmek miatt mondom a fix hazait hendivel!
A Szmolevicsi nem túl gólerős ám kapnak rendesen.
Nálam a hazaiaknál a múltkor látott Diallóval ki voltam békülve.
Sokszor amolyan Szalaisan ráívelték a labdákat amit jól megtartott majd lekészített,adott is egy gólpasszt.
Ő akkor jó ha passzol,mert szemben az üres kapuval eltalálja szögletzászlót.(nagyon rosszul céloz)
Nálam egy megindulóban lévő és rendkívül bíztató együttey csatázik egy fix kiesővel ezért egy biztosabb hazai tipp.
tippszelvény
Ruh Breszt - Szmolevicsi
Ruh Breszt
Ezt azzal indokolom eddigi két meccse az Iszlohnak a címvédő Dinamo Breszt és a tavalyi harmadik ellen egyaránt sima vereséggel zárult ahol három gól esett legalább.(1-3,0-4)
Főként ezeken a nehéz meccseken nem sok esélyük volt,Bresztben is lehetetett volna négy közte annak ellenére,hogy vezettek.
A Dinamók csatáján én múlthéten is bíztam a Minszkiekben,de akkor kikaptak.
Most a jó játékuk győzelemmel párosul!
tippszelvény
Dinamo Minszk - Isloch Minszk
Hazai és több
Pl:2.5 over
Nálam ez nem ilyen sima!
A vendégek három afrikai játékosa nagyon érzik a kaput,annyirra az elmúlt meccseken rajtuk túl két csapattársnaknsikerült betalálni.
Egy Gafar,Umar,Salou fog fejtörésr okozni a Boriszoviaknak.
Akiket korán sem mondanék olyan stabilnak hátul,volt pár jobb meccsük mégis legutóbb az egyik kiesés ellen harcoló Szmolevicsi 3-1-es vezetésükről egyenlített és csak annak köszönhették a sikerüket a hazaiak mentek a győztes gólért és megtudták kontrázni őket.
A Szluck legutóbb kikapott,de milyen gólokkal?
Két büntetőből verte meg őket az Energetik!
Elég szerencsétlennmozdulatok voltak,fejesnél nyak magasban lévő kézre pattant a laszti.
Mindkét csapaton éreztem aznelöző meccsen erre a maira tartalékolnak.
A másik a bírók sűrűn főszereplők!
Büntetők vagy téves pirosak elég sűrűn vannak!(legutóbb a Ruk 4-2-es sikerénél úgy kapott második sárgát már 4-2-nél az egyik Ruk játékos egy hosszú labdát próbált megtartani a vonal mellett és úgy volt vele sikerült ezért a középre passzolta az üresen álló csapattárshoz és ezért kapott labda elrúgásért második sárgát mivel már kinn volt a labda)
Otthon a bírók tolják a Batét ha ezen múlik nyernek!
Inkább egy Szmolevicsi meccset látok ezért ebben!
tippszelvény
BATE Boriszov - Szluck
Vendég szerzi az 1. gólt és hazai
Ma megint egy gólváltást és Zogyino gólzuhatgot várok!
Tegnap az ifik is kitettek magukért,ma felnőtteknél is sok gólt várok.(9-4-re nyert ott a Zogyino ifije)
Gorodeja két 1-1-je után ma hátha egy 3-1-es sikerük becsúszik.
tippszelvény
Torpedo Zogyino - Gorodeja
Több, mint 3,5
Tippem olya 4-2 4-1 a hazaiak javára!
tippszelvény
Energetik-BGU Minszk Tar. - Dinamo Breszt Tartalék
Energetik-BGU Minszk Tar.
A Szoligorszk múltkor sima 3-0-ra kapott kiba Vjtyebszk ellen,de erre számítottam.
Elvégre idegenben a sereghajtó Gorodejával amikor első vendég meccsükön leikszeltek már látszott ők vendégként nem sok vizet zavarnak,jó sorsolásuknak köszönhető a négyből csak ez a két botlásuk volt,de a bresztib4-2-es simerük is jól mutatja képesek gólgazdag meccsre egy szintén kiesés ellen harcolóval szemben.(bár itt nincs kieső,felnőtteknszereplése dönt erről)
A Mozír meg szorosan kap mosatanában ki 1-0-rq vagy 2-1-re,de kikapnak.
Nagyon nem verték igazán meg őket!
Eddig a Top3-ba vannak a legkevesebb lőtt góllal!
Ma is ebben látom a vesztüket,ja és kevés gólra is jó lehet ez a meccs.
Én amondó vagyok inkább 3-1-es meccs,de egy 2-0-át is látok benne.
tippszelvény
Sahtar Szoligorszk Tart. - Slavia Mozír Tartalék
Döntetlen
Egymás ellenin villogtak,de a múltkor a Szluck a Dinamo Minszk ellen idegenben majdnem elvittek egy pontot.
A kimagasló Dinamo Minszk ellen alig kaptak ki,ez velük van míg a Bate a Nyemantól kapott hasonlóan szorosan otthon.
Bate kevés gólt szerez,ezért ma valami 1-3-at tippelek.
A góllővés miatt ezt ma nagyon vendégre várom,ma is mindemetten megduplázzák az eddig lőtt góljaikat és egy laza 7-14 lesz a vége.
Tegnap brutál volt a Zogyino-Gorodeja 9-4,Gorodeja négy gólt lő és nem tud nyerni míg az 1-0-ás meseterek meg kilencet lőttek az sem volt benne a meccsben.
tippszelvény
BATE Boriszov Tartalék - Szluck Tartalék
Szluck Tartalék
Igen!
Onnan van a név!
Pontot nem ért ugyan,de mégis bizakodásra ad okot.
A Gorodejának egyetlen gondja az lesz ma a szokásos kettest ne nyeljék be a Zogyinóiak ellen.
A Zogyino a legutóbb hasonlóan szereplő Szlavija Mozír tarcsi ellen szűken 1-0-ra nyertek.
Ráadásul a hazaiak eddig sem sziporkáztak góllövés terén,legalábbis a nyolc meccsen kilenc gól nem kimagasló.(1-0-ás meccsek királyai a tarcsiknál,de van 0-0-juk is)
Ez a kilenc szerzett olyan kevés itt,hogy jelenleg ez a 4.legkevesebb.
Csak a sereghajtó hármas a Gorodeja 4,Bate 7,Szlavia Mozír 6 ért el kevesebb gólt.
Ma mègis egy sok gólos meccsre számítok!
Ebben a meccsben mindkét csapat győzelme benne van!
Mindketten bátrabban is játszanak majd,aztán ha a védekezés lesz szem előtt tartva akkor igazi kiesési rangadóféle egy gólos meccs lesz.
Inkább a Gorodejában látom azt a múltkori két góljuk után bátran nekik mennek.
Korán sem olyan sima meccs ez amit a bukik várnak!
tippszelvény
Torpedo Zogyino Tartalék - Gorodeja Tartalék
Több, mint 3,5
Én vendég vagyok a jobb forma miatt,oké Belsinát verték címvédőként,de korrábban mi volt a Vityebszk vagy Szoligorszkkal.
Akik kicsit összeszedettebbek azok pontokat szereztek ellenük.
tippszelvény
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk
Vendég és több
Inkább a Vityebszk 1-0-ás hazai meccsei miatt ezt a bukik kevés gólra lövik be,de a formába lendülő vendégek bizony egymaguk hozhatják a gólokat.
Benne van egy újabb négy gól!
Dinamo Breszt a kupában szintén 4-2-re lett verve és a utolsó hazai 4-0-hoz hasonlót látok ma ebben.
tippszelvény
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk
Vendég és több