Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Én sima hazai vagyok hendivel,de ettől még lehet 3-1.
tippszelvény
Isloch Minszk - Belsina Bobrujszk
Isloch Minszk
Ők a Szoligorszk elleni hazai kupa meccsük óta újra sülyedőben vannak.
A Vityebszk elleni vereség már intő jel volt erre fel a Szoligorszkiak is kétszer verték őket előbb bajnokin ráadásul otthon majd a kupában is kikaptak és éppen csak becsúsztak a döntőbe idegenben lőtt góljaikkal.
A Belsina és a Szmolevicsi a két legrosszabb a ligában.
Egymás ellen nen bírtak így most sínylődnek azóta az erősebbek ellen.
A vendég Dinamo Minszk meg a kupa legnagyobb nyertese,ugyan már régen kiestek mégis számukra ért kupaindulást a Breszt-Bate döntő mivel ez a tavalyi első kettő így a nevető negyedikként indulhatnak az Európa ligában.
Azóta nyeregettek is!
Legutóbb kikaptak ugyan a Szluck vendégeként,de előtte a Szmolevicsit verték és a Nyemant is.
Egy Nyeman szintre lövöm be most a Dinamo Bresztet.
Nagyok ellen nem annyirra megy és a Minszk hajt a dobogóra idén is,a játékuk is javult.
Most nálam ez egy 0-2 vendég tipp!(másolva a Szoligorszk elleni bajnokiját a bresztieknek)
tippszelvény
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk
Dinamo Minszk
A formák alapján a sikerük nem lehet kérdés.
Ez a Szoligorszk nagyjából a Ruh Bresztféle szenvedéseket produkáltak.
Agyon nyert meccseket adtak ikszre vagy buktak el,a baromi gyenge helyzetkihasználásuk miatt.
Ök a kupa visszavágón érkeztek meg igazán,a bajnoki győzelmük a még bresztben azért elég szerencsés volt hiába nyertek 2-0-ra.
A kupában egyértelműen jobbak voltak már és a továbbjutás is közel volz,ám végül lemaradtak az idei döntőről idegenben lőtt gólokkal.(0-2 után 4-2-re nyertek)
Legutóbb a vendégként eddig ritkán játszó Iszlohot páholták el nagyon magabiztosan 4-0-ra.
A csapat helyzeteit jó arányban váltja gólra ez a utolsó három meccsen kitűnt.
4-0,az Iszloh ellen,2-0-ra nyertek a címvédő Dinamo Breszt otthonában és közte a kupa meccs az a hazai 4-2 a szintén a bresztiek ellen.
A Vityebszk nem sok gólos meccseiről ismert,ők nem egy Szluck.
Náluk a hazai pálya szintén nagy előny,bár legutóbb látványos vereséget szenvedtek a Szlavija Mozírtól(2-1-es vezetésről kaotak ki úgy az egyenlítő gól jóformán kettőt ért hiszen olyan gyorsan eladták a középkezdés után,hogy ez egy jégkorong meccsen fél percen belül lett volna a két gól,ott gólnál büntető lövésnél áll az óra)
Verték a botladozó címvédő Dinamo Bresztet otthon 1-0-ra és kb azóta sem lábaltak ki a rossz szériából.
Sok hasonlóság van az eredményeikben mégis egy biztosabb vendég vagyok,aztán lehet lesz egy nem szokványos hazai 2-1-es siker.(zömmel 1-0-ra nyertek otthon)
A Vityebszkben nem érzem azt az extrát ami a Szoligorszknál most meg van és most behozzák a lemaradásukat a gólok terén.
A tavalyi harmadikra inkább a mostani játékuk hasonlít míg az előtte lévőnek egy sereghajtó Szmolevicsi is veszélyes ellenfél volt.
Akik erős egy hónapig nem lőttek gólt és nem azért,mert leállt egy hónapra a bajnokság.
tippszelvény
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk
Sahtar Szoligorszk
tippszelvény
Isloch Minszk - Belsina Bobrujszk
Isloch Minszk
Nem lesz egyszerű,de jó lehet.
tippszelvény
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino
Slavia Mozír
Főleg a Mozír talált be olyan meccseken is amelyeket veszített vagy ikszelt.
Legutóbb mindkét csapat megmutatta nem gyengék támadásban.
Kettejük külön meccsét 5-3-ra a Zogyinóiak nyerték.
Az külön érdekes mindketten kétszer kapituláltak.
Ma is egy gólgazdagabb meccsen gólváltást várok.
tippszelvény
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino
Igen
Legutóbb a Nyeman verte úgy,higy az első percben vezettek végül már félidőre kialakult az 1-2-es végeredmény.
A Nyemant megtudták szorítani a szememben már nem rossz.
Mára egy megindító döntetlent látok bennük.
A Szmolevicsi sokat bénázik otthon és két nagy hazai vereség után ma nagyon kaparni fog.
Egyetlen ilyen meccsüket a gyengébb rivális a Vityebszk ellen nyerték 4-0-ra,bár ma egy javuló Bate ellen egy 2-2- ünnepelnek a végén.
tippszelvény
Szmolevicsi Tartalék - BATE Boriszov Tartalék
Döntetlen
Három négy ilyen meccsúk volt otthin ebböl hármat behúztak.
Szinte az összes könnyen lett nyerve!
VItyebszk 4-1,Mozír 4-0-,Breszt 4-0 és a bukta a Szmolevicsi elleni 2-3 otthon.
A vendégeket kissé alábecsülöm a kétn0-0 után.
Ezalapján nincsen bennük a ma nagy vereség,ezért csak a hendi 0-1.
0-2-t akkor húznám be,ha folyton kapnának legalább mindig kettőt.(ez a Gordeja és Bate terepe)
tippszelvény
Isloch Minszk Tartalék - Belsina Bobrujszk Tartal.
Isloch Minszk Tartalék
Sokszor ugyanazon a pályán ahol mindenki megizzadt ő könnyedén tarolta le a többieket.
Ez a Breszt inkább eddig szorosabb vereségeket szenvedett,de nen találkoztak a liga legjobbjaival még.
Egy Nyeman vagy Fc Minszk ellen lehet nem kapnak kettőnél többel ki,de a másik Dinamo más kávéház.
Legutóbb éppen az elől lévö Szluck ifi nehezítette meg a dolgukat,2-1-re darálták be azt a meccsett otthon.
A bresztiek amúgy sok gólt kapnak,de van válaszuk is többnyire.
Mindenesetre nekik lelkileg jól jött a Belsin elleni múltkori 0-0.
Előtte 2-4,1-2 és 2-4 majd az egyetlen eddigi sikerük 2-0 a Szlavija Mozír ellen.
A 3-4 minszki gólra számítok legrosszabb forgatókönyveknél is.
Nálam ez nagyon valami 2-5-ös meccs akkor is ha jó lesz a Breszt.(ez azért vaskos meglepi lenne hizen a hazaiak 17 kpaott góllal hét meccsen,Belsinát mondjuk múltkor jól jött nekik míg a vendégek három kapottal állnak)
tippszelvény
Dinamo Breszt Tartalék - Dinamo Minszk Tartalék
Dinamo Minszk Tartalék
Ma ez a nap legtuttibb gólváltása!
Az ilyen csapatokat szerettem játszani,mert eléggé biztosan jönnek ezek a tippek.
Két támadó csapat meccsén sok gólt és jó meccsett várok.
Mindketten kétszer kapituláltak legutóbb mégis mindketten győztesen hagyták el a pályát.
Előtte két kapott góllal fixen buktak!
tippszelvény
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino
Igen
Úgyis csak az utolsó 2-3 fordulóban szokás egyidőben játszani!
Nálunk meg eddig az volt 5 meccs azonos kezdéssel amiből egyet adtak majd este a másik TV-s záró meccs.
Most mindegyik képernyőn lesz és inkább két nap alatt hat meccs,mindenki lát minden meccsett.
Szerintem ez jó ötlet volt!
A vendégek egy Bate elleni szétesést mutattak a Zogyinó ellen és simán kaptak ki 5-2-re.
A vendégek stabil védelmükre aligha számíthatnak,sok gólt kapnak.
Utolsó két meccsen 5-6 a gólarányuk emiatt a lőtt ötös miatt bennük hinni.
A Gorodeja két meccs óta nem tudott győzni előtte 1-0-ás sikereik voltak,zsinórban három.
Legutóbb a Ruk ellen egy újabb 1-0-ás siker nézett ki,de az ucsó percben pontot vesztettek.(az igazsághoz tartozik a végén ennek is örülhettek)
Stabilabb védelmük miatt és a két botlás miatt ma a sikerükre számítok.
Kicsit erőn felüli 3-1-es tippem van,de két hazai gólra számolok.
tippszelvény
Gorodeja - FK Minszk
Gorodeja
tippszelvény
Gorodeja - FK Minszk
Több, mint 1,5
Szerintem ott négy vereség akart lenni,bár lehet döntetlen miatt négyes nyeretlenségre gondoltál.
Laza hazai!
A robbanékony afrikai különítménnyel.meg fog gyűlni a baja az Energetiknek.
Nagyon visszaesőben vannak,igaz legutóbb már rangadót nyertek a Szmolevicsi ellen.
Jaksibajev mellett Tweh és a másik üzbég Umarov jelent veszélyt a Szluck védelmére. A Csk Nosko sok elökészítést csinál,még öt venném ide.
Igaz egy gólt összehoznak az is kevés lesz,bár mostanában nagyon megfogták ezen játékosaikat.
A Szluck meg általában csak Puskás Öcsi taktikáját valósítja meg vagyis eggyel többet lő az ellenfelénél.
Én egy újabb 2-1-et betippelek aztán lehet ez is 3-2 lesz akár a Belsina ellen.
tippszelvény
Szluck - Energetik-BGU Minszk
Hazai és igen
Az egyik a Gorodeja két meccs óta nem tudott nyerni és a fehéroroszoknál két-három botlás után zömmel otthon eggyel nyernek ezen csapatok.(ezt a Minszk is eljátszotta három zakó és még gólt se tudtak szerezni meccsek után nyertek 3-1-re Mozírban, ugyan nem eggyel és főleg nem otthon)
A második ez a Minszk az elmúlt két meccsén szerzett annyi gólt,mint előtte öt forduló alatt.
Az,hogy legutóbb kaptak egy ötöst a két lőtt gólra megint nem sok jót ígér mára.
Amúgy tavaly körbeverték egymást!
Mindketten látogatóként nyertek!
Azt szoktam vallani itt a fehéroroszoknál általában aki betalál megnyeri a meccsett,sokszor nem jönnek a gólváltások.
Igaz mostanában ültek ezek a tippek,a Gorodeja a Rukkal 1-1-et míg a Minszk otthon kapott ki 5-2-re.
El tudok mára is egy kisebb gólzáport képzelni,de az valami nagyon csúnya 4-1-es hazai lenne.
Igaz itt ma akkor nem jönne az a megállapításom akik botladoztak előtte azok otthon eggyel nyertek.
Ott a Ruk Breszt akikkel a Gorodeja majdnem visszatalált a győzelmi ösvényre.
Hosszú góltalanságuknak épp a Gorodejával meccselő Minszk ellenn tudtak nyerni 1-0-ra.
Előző körben az Energetik tűnt úgy egy háron vereség után otthon nyer 1-0-ra,de egy ucsó perces büntivel 2-0 lett a vége a sereghajtó Szmolevicsi ellen.
Én inkább ma hazai vagyok!
Egy jobb védelem miatt!
Oké nem talált labdát a védő,de embert se ezután átemelte a támadó labdát a becsúszó lábon majd jobbal rálépett és elesett.
Sokkal gyorsabbak,nagyon szétfutják őket!
Első gólnál meg 20 méterre passzolják el magukat a kaputól a Nyeman védői és 4-3 ellen jöhetett a Bate,ki is játszották szépen.
Nyereget a Bate,de korántsem meggyőzőek.
A Nyeman meg éppen az a középmezőnybeli alakulat akiknek egy-egy meccsen kijöhet a lépés vendégként is a Bate ellen.
A fehérorosz ligában úgyis komoly hullámzást figyeltem meg.
A Bate is köztük van a rossz rajttal,de rengrteg olyan csapat van amelyik jól rajtolt és most kap ki zsinórban.
VannK olyanok akik gólt nem lőnek három- négy meccsig majd nyernek.
Ruk Breszt-Minszk 1-0 a győzelmet megelőzően hosszú góltalanságban voltak.
Szlavija Mozír-Minszk 1-3 zsinórban három vereség lőtt gól nélkül.
Bate rossz rajt után itt a címvédő Dinamo Breszt két vereség válasz nélkül után most vezetnek a Belsina ellen és valószínűleg nyernek is.
Mindkét csapat szerez gólt? Nem tipp ma is nagyon ül itt is.
Tegnap egész nap jöttek a gólváltások,ma ezért is várok kevesebb gólt és gólváltást.(4/3-on ma nem várok gólváltást,Vityebszk-Mozírra várom)
Nem zavar a játékból való kizárás,csak elvétve irok úgyis néhány tippet.(zömmel fehérorosz foci)
Ott a tegnapi Szluck meccs is 5.5 volt,de jött.
Bátorkodtam kiírni is!
A Vityebszk otthon bárkire veszélyes!
Legutóbb a címvédő Dinamo Bresztet verték és előtte ehy körrel leikszeltek a jelenlegi első Szluck vendégeként.
Legutóbb ugyan kikaptak az Iszlocs vendégeként viszont előtte öt meccsen 10 ponttal rajtoltak.
A SZlavija Mozírtól ma sem várok kevesebbet egy laza góljuk mellé egy kapottal kalkulálok.
A vendégek védelmét nagyon szétszedték mostanában.
Zsinórban kétszer kaptak ki a bajnokságban plusz a hétközi Bate elleni 2-0-ás vereség ami kiesést is ért a hazai 1-0-ás sikerük után.
Ez egy számukra kedvező mai 1-1-et tippelek!
Az tény megfogták a Mozírt mostanában míg Vityebszk otthon nagyon megy,ráadásul otthon két 1-0-ás sikerük van.
Ezért várok egy ikszet és pontosan 1-1-et.
A Vityebszk nem lő sok gólt,de otthon rendre betalál ami eddig győztes gól is volt míg a vendégek védelme puhulóban,ennek ellenére egy mai találatuk mellé egynél többször nem kapitulálnak szerintem.
Igaz a Mozírral elfogult vagyok!
Két nagyobb nyereményt is köszönhetek nekik és általában amikor nem ikszektek le eltaláltam őket.(Ruk elleni hazai 0-0 és az utolsó Minszk elleni 1-3-at nem fogtam,Bate elleni bajnoki és kupa siker volt ami sokat hozott)
tippszelvény
Vityebszk - Slavia Mozír
Döntetlen
A hétközi kupa meccs mrgmutatta idén miért nem megy a címvédőnek annyirra.
Képesek előnyben bealudni és elkényelmesedni.
A hazaiaknak egy félidejük van,most is lehet vezetni fognak 1-0-ra,de a végére nagyon szétesnek akár egy tarcsi csapat.
tippszelvény
Belsina Bobrujszk - Dinamo Breszt
Vendég és több
tippszelvény
Belsina Bobrujszk - Dinamo Breszt
Vendég és több
85.percben még les miatt elvették,de a végén csak jött a gól.
A Ruk megmutatta a végén egy erős középcsapat lehet ebből a gárdából ha azt a két-három visszahúzó embert kirakják a csapatból.
tippszelvény
Dinamo Minszk - Szluck
Szluck