Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Gratulàlok!
Talál és folytatódik a küzdelem a futamért akkor meg nagyon elhúzna a riválisaitól és akár tutista 1.01-es tippekkel is jöhetne.
Akkor gratulálj amikor bejött valóban!
Hajrà!
Fordítva sem rossz,valaki elrontja a másik taktikáját.
tippszelvény
Magyarország - Örményország
Magyarország
Svédek Koszovó vereséggel kiszálltak az egyenesági kijutásból míg Svájc az EB Kvalifikàciós ikszes formáját dobta és most magabiztosan verte az èppen említett Koszovóiakat például.
Carlos64-nek meg azt üzenem nem elég hogy duplán tippelt még egyik sem ült.
Ez is ritka pedig kis szorzóval próbálkozott.
tippszelvény
Finnország - Litvánia
Finnország
Jó lehet ide?
Az albán bajnokban egy becsület gólt vártam,de még az sem sikerült szàmukra.
Inter az idén indult EL egyik favoritjai nálam.
Ennek bizonyítàsára ma otthon már eldöntik a továbbjutást.
tippszelvény
Internazionale - Vllaznia
Internazionale
Össze-vissza verik egymást.
Volt egy hosszabbítàsos kezdésük eleve ahol egyetlen pont döntött,de a màsodik meccsük is csak egy pont különbsèg lett.
Ma megint a Közép-Amcsi légiót tippelem a rendesen 9 Inning alatt befutónak.
tippszelvény
Detroit - Seattle
Seattle
Ezzel együtt megduoláztad a pontjaidat.
Jól játszottál gratulàlok a pontokhoz!
Megérkeztél a futamot nyertek közé!
Üdv a klubban!
Tovàbbi sikeres furamokat!
3 Inning után 0-5,ez 0-2.
Tegnap az egyik legrutinosabb játékosuk rontott hatalmasat Judge által amikor egy sétás pontszerzès helyett lendített egy homályt és kiesett.
Ott az sokat elàrult milyen àllapotban vannak.
Azzal tulajdonképpen egyenlítést toltak el mert utána érkezett a sétálós szépítés és Gausmann nagyon darabokra hullni làtszott.
Senki nem hozott a másikon pontokat.
Ez a MU nem a legjobb àllapotban van,bármire képesek.
Teljesen kiszámíthatatlanok,Amorim is csak addig marad ameddig nem lesz egy négyes nyeretlen szériájuk.
Na ez szép volt!
Én Giantsesként a sok hazafutásuk miatt bennük látom a párharc nyertesét.
A Dodgers fogadásaim miatt vették le a hazafutások számainak a piacát.