Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


MINDEN játékos aki eljut az ötödik napig öt pontot kap az összesítet listájára.
Jelenleg hatból három a mérleg,de Milan vesztésre állása miatt inkább nyolcból három.(1_Petipp,Laca48 és én)
Amennyiben jól olvastam a mai továbbjutók pontszerzést érnek már el.
Korrábban abszolválni kellett az ötödik fordulót a pontokhoz.
Araboknak kell a show így ez egy sok gólos meccs lesz.
tippszelvény
Atl. Madrid - Real Madrid
Több, mint 1,5
Ráadásul hazai tipp és nem valami Zimbabwe-i kupa tipp.
Góljaikat egyre biztosabban hozzák,három forduló telt úgy zsinórban hogy mindig betaláltak.
tippszelvény
Everton - Wolverhampton
Nem
tippszelvény
West Ham - Nottingham
Több, mint 1,5
tippszelvény
U20Kanada - U20Finnország
U20Kanada
Oltári nagy kettes!
Törököknél az ilyen meccseiken bátran lehet a kisebb esélyteleneket rakni,a nagyja általában jönni szokott.
tippszelvény
Fenerbahce - Besiktas
Besiktas
Nálam ez nagyon ikszes, ugyanúgy lehet vendég mint hazai.
Debrecen sem akar nagyon nyerni míg a Kisvárda Révész fejmosása célt ért hiszen két vereségük után döntetlenre végeztek egy olyan meccsen ahol a végszó majdnem az övék lett.(Kapufa mentette meg a Zalaegerszeg pontját)
Mindkét csapat számára megfelel az egy pont!
tippszelvény
DVSC - Kisvárda
Döntetlen
Még kapott gól nélküli meccseik sora sem hosszú nem hogy az olyanok amikor nyertek is.(Nyíregyháza még 1-0)
Továbbra sem sziporkázik egyik alakulat sem!
Újpest majd télen belhúz míg a Kazincbarcika elfogyóban,de ez ma olyan hazaira van adva és az Újpest az MTK sikere után ha nyerne ma akkor zsinórban lehozna két hatpontos meccsüket.
Erre még nem volt példa Újpesten idén, Kazincbarcika meg éppen utánuk verte az MTK-t így a három sikerüket betudták úgy osztani legyen két egymás utáni.
tippszelvény
Újpest - Kazincbarcika
Kazincbarcika
Arról egy szót nem írtál a Kazincbarcelona kik ellen nyert az élvonalban és az Újpest elleni volt a nyitányuk.
Újpest sem csillog és hasonlóan két gyengén teljesített találkozik most is.
Dárdai meg sok hatást nem gyakorol majd a csapatra.
Nem hinném ez feldobja Duarte vagy Matkó kedvét és javítja a koncentrációját mert milyen hatalmas egykori Bundesliga játékos érkezett a klubhoz.
Szerintem a többség azt sem tudja valaha játszott egyáltalán.😂
Mára az MTK ismétlést várom az ETO-tól!
Minimum 3-0
tippszelvény
Győr - Kazincbarcika
Győr
Ferencvàros otthon úgyis hulladék, hétközi meccsen is egy rakat szerencsével hozták el a három pontot.(gondolok a tizire vagy a végén a jól pattanó kapufára)
Nagyon sokat nem tennék a hazaira!
Kisvárda nyugodtan játszhat mert jóformán már megszerezte a bennmaradáshoz szükséges pontjait.
Nekik véletlenül becaúszik egy dobogóra és megint mehetnek Konferrencialigába.
Számisztikában bízva mondjuk!
Nálam ez sima vendég!
Újpest idén már aligha nyer,majd a Nagy bevásárláuk után tavasszal.
A mai vendég mellett több jobb játékosa van akik ma gólokat vagy gólpasszt jegyezhetnek.
Csak a Brazil vonal egy sokra hivatott soruk.
tippszelvény
Újpest - ZTE
ZTE
El-ben nagyobb esélye van egy ritkán látható bravúrra a legjobb nyolcba kerülniük.
Kisvárda meg talán az egyetlen Keleti akikkel no nincsenek kellemetlen botlásaik.
Nyíregyháza legutóbb nyert a Grupiban vagy a DVTK leikszelte a szokásos 3-3-at.
Tavalyi Debreceni 5-4 amikor olyanok voltak mint jelenleg a Kazincbarcika.
Elmaradt meccsekre zöme ikszel záruo,mára ugyanezt várom.
tippszelvény
Kisvárda - FTC
Döntetlen
2.Mindkét csapat és igen
3.Nem nyer(1-5 közé tippelek,de egy ikszre ilyenkor jók a lányok)
4.Igen
tippszelvény
Kisvárda - Újpest
Több, mint 3,5
Puskás Akadémia - FTC
Több, mint 2,5
Sima hazai!
tippszelvény
Győr - MTK
Győr
Ma nem hibáznak!
tippszelvény
Kazincbarcika - Diósgyőr
Kazincbarcika
Akkor még keresték a három ponthoz a receptjét Kazincbarcikán.
Emlékezete gyors kétgólos vezetést adtak le.(Ír-magyar 2-2-re hasonlított)
Ez egy hamisítatlan egygólos meccs!
Jó kis 0-0 is megmaradhat,jó nem a Zetén múlik.
Paks meg mintha valami NB3-as csapat küzdene az MK-ban Egerszegi hosszabbításért.
Keleten mindketten egy-egy gólra jók míg a Ferencvárost valahogy az élre teszik.
A Szpari tavaly nagyon sokat kapott,tartalékosan is három gólra jók.
tippszelvény
Puskás Akadémia - Kisvárda
Puskás Akadémia
DVSC - Kazincbarcika
Igen
FTC - Nyíregyháza
Több, mint 2,5
Az írek végig harmadik-negyedik helyen voltak és a végére sikerült a fiúknak behozni másodiknak.(1.körben voltak velünk holtversenyben másodikok,utána örmény és magyar második helyezése jött)