Niké
Regisztrált:
10 éve
Hozzászólások száma:
3437 db
Tippek száma:
1609
Havi pontszám19854
Aktuális havi ROI-0.73 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Egy játékost emel ki,de azt nem említette hogy ez a fenevad Debrecen kb a Puskással vagy a Pakssal hasonlóan botladoztak csak mondjuk az utolsó tíz bajnokin.
Ez a három csapat szerintem ötször nem nyert az utolsó 10 bajnokin.
tippszelvény
Paderborn - Schalke
Több, mint 2,5
tippszelvény
FTC - Paks
Paks
Sokkal jobb a kondijuk,szerencsére nem elfogult a tipped.
tippszelvény
DVSC - Győr
Győr
MTK az utóbbi sikereik miatt toronymagas favorit,de emlékezetes anno a bajnokságban éppen az MTK maradt egyedülikènt két kör után akiket oda-vissza megverte a Kazincbarcelona.
Az külön pikáns lenne a harmadik helyszínen történhet a harmadik sikerük.
tippszelvény
Kazincbarcika - MTK
Kazincbarcika
tippszelvény
Kisvárda - Diósgyőr
Több, mint 3,5
Puskás Akadémia - Újpest
Igen
Nyíregyháza - ZTE
Igen
2-7 marad a vége még hárman kiütik magukat gyorsba a Nationals oldaláról.
Gratulálok a tippedhez!
Piscsúr kioszt még két asszisztott és viszlát.
Tegnapi meccsen már arra gondoltam a Honvédot viszik be hogy biztosan megnyerjék.
Borbély sokakat lecserél hiszen a bajnokság fontosabb és a hétvégén esedékes Debreceni meccsük ahol megnyerhetik a bajnokságot.
Utána két NB2-es csapattal játszanak, Kisvárda is az nem csak a DVTK.
tippszelvény
FTC - Győr
Hazai és több
Ez nem igaz mert egy döntetlen belefér a bajnoki címhez.
A másik hétvégén úgy játszanak már hogy a vereségük esetén maradhatnak az élen ha Paks megint egy ikszre jó a Grupiban.
Böde úgyis éppen most talált be,formába lendül és mint tavaly a duplájával nyernek.
1.körös kiesés után rögtön pontszerzést vizionálsz,a másik szintén valami ilyesmi volt.
Ott nagy kegyesen raktál egy tippet és az elment.
Bombáztad Seant azzal egy napig hogy neked két tipp jár és hasonló elmebeteg dolgokkal jöttél.
Még az egész játékot feladod azzal fenyegettél!
Nem ezek miatt nem tudtad megnyerni a játékot tehát!
Legutóbbi futamot behúzod a tied a játék helyette csak pár ponttal gazdagodtál.
Ennek fényében magadra haragudjál!
Ezzel a bajnokságban negyedik helyen végzett indul a KL-ben.
Ezzel mindjárt a Debrecen,Paks duóból elég egyet maguk mögé szorítani és nem kell a bronzot hozni a biztos induláshoz.
Honvéd meg ejtettek ki élvonalbelieket mégis mára a formájuk sokat romlott.
Emiatt egy magabiztosabb vendég vagyok.
tippszelvény
Honvéd - ZTE
ZTE
Elnyerted a egyes nevezési rajtszámot!
Nála ma játszanak a gamerek és a dátumot elnézte,pedig nagyon érzi ezeket.
Lillatitanilla meccsére jó dátum van írva viszont ma este játsszák csak,ezért mondtam továbbjutó egyes szorzóval.
Ezeket Sean nézd meg!
Nem biztos lesz viszont a Snooker tippeket másoktól is láttam már.
Most van a VB és ha valaki berak egy ilyet az hogyan értékelitek hiszen ma elkezdik mondjuk 15:30-tól és holnap 11:00-tól fejezik csak be.
Két szakaszban döntenek a továbbjutásról.(lesz majd három szakaszos is)
Félidei döntetlen után nem nézet ki ilyen sima ötgólos hazaira.
Egy meccsel kevesebbel elhúzhatnak három ponttal,bár a döntetlenjükkel is élte állnak.
Ma a harmadik Zsitomirt félideig lerendezik.
tippszelvény
Sahtar Doneck - Polisszja Zsitomir
Sahtar Doneck
tippszelvény
Paks - Puskás Akadémia
Paks
Zsinórban harmadszor nyerhetnek úgy hogy háyrányból fordítanak.(DVTK és PAFC)
Osztom azt a nézetet akik már korrábban azt írták elosztják a bajnokságot és a kupát.
Amit írtál az valóban igaz azaz egy Paks akik mindig nehéz feladat vagy egy Zalaegerszeg akikkel még csak kétszer cumiztak.
Egyedülikènt az Újpest a biztos három pont, Kazincbarcelona ugyanannyi pontot szerzett Ferencváros meccsein mint az Újpest a Fradi elleniken.
tippszelvény
Győr - FTC
FTC
tippszelvény
ZTE - Kazincbarcika
Több, mint 3,5
MTK - Kisvárda
Több, mint 2,5
Csak innen ismertem,de ahogy írtad egy normális,humoros játékostárs volt.
A nyeremény kifizetése szép gesztus!