2018.09. 16.

Hoki vasárnap

Mint már említettük bizony az EU hokiligák java már beindult. Márpedig számos jó meccset lehet ilyenkor kifogni akár az elején is, de legalábbis mindenképp érdemes átbeszélnünk mire érdemes figyelni, ki milyen infókkal rendelkezik az új szezonok kezdetén. Tippeljünk együtt!

Lencsés István 2018-09-16 11:16:32
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod (Hendikep 2:0) 2018.09.16. 12:30 Döntetlen 6,25
Lencsés István 2018-09-16 19:35:12
Holnapra:

Jokerit - Traktor Cseljabinszk (Hendikep 0:3) 2018.09.17. 17:30 Döntetlen 6,00
Lencsés István 2018-09-16 11:13:42
Sziasztok,

nincs trükkök-taktikák rovat, ezért ide írom a másfeles sorozat ötödik lépcsőjét:

Sziasztok!

Vègre jègkorong! Azt hittem már nem lesz ilyen rovat, de örülök, hogy van. Igaz èn az nhl meccseket szoktam fogadni ( tavaly nem is rosszul aki emlèkszik) de addig is megpróbálom az európai ligáját bá éhez nem igazán szoktam infozni! Dèlután írok tippet. Remèlen sokan leszünk ebben a rovatban az amcsiknál is.

Jó játèkot
senki 2018-09-16 13:24:58
Sziasztok!

Európa "távol van" tőlem de ma szerintem nyer az Innsbruck.

Jó játèkot!

A finn Liiga küzdelmei már a negyeddöntőknél járnak, ahol két lefutottnak tűnő párharc mellett azért szorosabb összecsapásokat is találunk. Az egyik ilyen a Hameenlinna - Turku PS találkozó, melyen a csapatok szurkolói már az előző 3 mérkőzés alkalmával sem unatkozhattak. Lássuk mi várható a 4. meccsen!
Romulus
0 Tovább
Az előző Szalavat -Avtomobiliszt meccs sem hozott gólzáport (1:1), de ami lényegesebb, hogy a túlóra után ismét a hazaiaknál az előny (2-1), tehát lépéskényszerben a Keleti Konferencia győztese. Most is a góloké lesz a főszerep, csak kicsit más formában!
A Lokomotiv Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár negyeddöntő a 4. mérkőzéséhez érkezett. Eddig mindkét félnek sikerült megvédenie pályaválasztói jogát, de 2-1-es összesítéssel a vendégek várhatják kedvezőbb helyzetből a találkozót.