2019.11. 14.

ATP Masters: Gigászok csatája!

ATP Masters: Gigászok csatája!

Lehet, hogy Thiem és Zverev vezetik a két csoportot, de akkor is ez az egyik olyan találkozó, amire az egész világ izgatottan figyel. 49 alkalommal játszottak már egymással. Novak Djokovic (2.) és Roger Federer (3.) ketten együtt 36 Grand Slam tornát nyertek és 62 ATP 1000-res tornát. Lenyűgöző számok! De vajon mire mennek ma egymással, immáron 50. alkalommal?

TENISZ, ATP-VB, FÉRFI EGYES, BORG CS. 
2019.11.14. 21:00
N. DJOKOVIC - R. FEDERER

  • Ráadásul ez a csata borzasztóan nagy téttel is jár, hiszen 1-1 győzelemmel és 1-1- vereséggel állnak a Borg csoportban, így aki ma itt győzni tud, az megy tovább Thiem után a második helyen. Az osztrák minden bizonnyal legyőzi Berrettinit, de ha nem, akkor is továbbjut. Ki-ki meccs ez a két fenoménnak!
  • Nem akarom részletezni a két játékos pedigréjét és eredményeit. Tény, hogy mindketten a sportág legendái és még csak megközelíteni is nehéz lesz őket eredményesség tekintetében. Federer nem játszott jól Thiem ellen a nyitómeccsen. Sok nem kikényszerített hibát ütött, kevésbé volt precíz mint szokott lenni. Aztán a fiatal olasz ellen összeszedte magát és 7-6, 6-3-ra lehozta a meccset. Djoko ugyanezt az utat járta be, csak fordítva. Ő a Berrettini elleni győzelemmel kezdett, ám ez sokkal simább volt, mint Federeré! 6-2, 6-1 mondhatni könnyed ujjgyakorlat a szerbnek. Aztán jött Thiem, aki ellen szoros szettben 7-6-ra megnyerte az első menetet, csakhogy az osztrák iszonyatosan erős és koncentrált volt. 6-3-ra fordított, majd a döntő szett ismét rövidítést hozott, amit a Dominátor nyert meg. Ezzel ő már továbbjutónak mondhatja magát, viszont Djokovicsnak ma meg kell vernie a Zsenit. Azt gondolom, hogy Federer nincs a topon, ezt jól mutatta kettejük meccseinek összehasonlítása. Az első szettben még szoros eredményt várok, de a másodikban már simább lesz. 

A tippem az első szettre vonatkozik, amelyben több, mint 9,5 game lesz. Aki a biztosra szeretne menni, az sima Djoko győzelmet várhat 1.37-ért. A négy iroda szorzói a szerb sima győzelmére vonatkoznak

tipp
N. DJOKOVIC - R. FEDERER
Over 9,5 game az 1.szettben | 1.70 | (8/10)

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
macueiro 2019-11-14 17:49:48
Láttam sok Thiem meccset, de ez megsem közelítette a tudását. Főleg a 2. Nem is akart harcolni ez nagyon látszott. Ugyanakkor inteligensen kezelte ezt, így továbbra is tartom h megnyerheti ezt a tornát.

további tippjeink a Tenisz világából

Tovább zakatol a füves szezon, a héten még van két ATP füves torna Mallorcán és Eastburne-ben, de már elkezdődik a Wimbledon kvalifikációs rendezvénye is! Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, a héten még van két ATP füves torna Mallorcán és Eastburne-ben, de már elkezdődik a Wimbledon kvalifikációs rendezvénye is! Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!