2017.11. 26.

Amerikai arénák

Sokak kérésére hoztunk létre egy újabb brainstorming-jellegű posztot, amelyben az amerikai major sportágak kapnak helyet. Ide lehet írni az NHL, NBA, NFL vagy akár MLB gondolatokat, de a főiskolai ligák is simán beleférnek. Aki szereti és érti is az amcsi sportokat, ossza meg velünk a gondolatait, információit, több szem többet lát! Sok sikert mindenkinek! Let's get ready to rumble!

pirata 2017-11-26 19:59:06
New York Rangers-Vancouver Canucks Vancouver Canucks 2 esély 2.50
Delta74 2017-11-26 18:22:50
NFL tipp 1, trixie, kis téttel!

2017.11.26. 19:00:00 NFL Chicago Bears at Philadelphia Eagles Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) Philadelphia Eagles 19-24-gyel 5.00
2017.11.26. 19:00:00 NFL Miami Dolphins at New England Patriots Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) New England Patriots 13-18-cal 4.50
2017.11.26. 19:00:00 NFL Buffalo Bills at Kansas City Chiefs Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) Kansas City Chiefs 7-12-vel 4.33

NFL tipp 2, system 3/4, kis téttel!

2017.11.26. 22:05:00 NFL Seattle Seahawks at San Francisco 49ers Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) Seattle Seahawks 7-12-vel 4.50
2017.11.26. 22:25:00 NFL New Orleans Saints at Los Angeles Rams Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) New Orleans Saints 19-24-gyel 17.00
2017.11.26. 22:25:00 NFL Jacksonville Jaguars at Arizona Cardinals Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) Jacksonville Jaguars 13-18-cal 6.50
2017.11.27. 2:30:00 NFL Green Bay Packers at Pittsburgh Steelers Mennyivel győz (hosszabbítással együtt) Pittsburgh Steelers 1-6-tal 6.00
Delta74 2017-11-26 17:56:29
Tipp 1: BWIN, 250ft NBA+NHL
Dátum 2017.11.26. 16:31
Összes tét 250,00 HUF
Össznyereményszorzó 39.95
Nyerési esély 9 986,25 HUF

NHL Nashville Predators at Carolina Hurricanes Háromesélyes (rendes játékidő) Nashville Predators 2.65
NHL Vancouver Canucks at New York Rangers Háromesélyes (rendes játékidő) New York Rangers 1.95
NBA Phoenix Suns at Minnesota Timberwolves Összesen Több mint 218,5 1.55
NBA Miami Heat at Chicago Bulls Hány pontot szerez az 1. csapat? Több mint 102,5 1.95
NHL Edmonton Oilers at Boston Bruins Hány gólt szerez a 2. csapat? (a rendes játékidőben) Több mint 2,5 1.65
NBA Brooklyn Nets at Memphis Grizzlies Spread Memphis Grizzlies -1,5 1.55

Tipp 2, BWIN, Trixie 500 ft, NBA

Dátum 2017.11.26. 16:35
Összes tét 500,00 HUF
Nyerési esély 24 181,26 HUF

Miami Heat at Chicago Bulls A győztes végső előnye Miami Heat 11-15-tel 5.50
Phoenix Suns at Minnesota Timberwolves A győztes végső előnye Minnesota Timberwolves 6-10-zel 4.60
Brooklyn Nets at Memphis Grizzlies A győztes végső előnye Memphis Grizzlies 6-10-zel 4.75

Tipp 3, BWIN, Trixie, 200 Ft, NHL

Dátum 2017.11.26. 16:44
Összes tét 200,00 HUF
Nyerési esély 384 575,00 HUF

NHL Nashville Predators at Carolina Hurricanes Fogadás gólra (rendes játékidő) 1:3 19.50
NHL Vancouver Canucks at New York Rangers Fogadás gólra (rendes játékidő) 2:4 17.00
NHL Edmonton Oilers at Boston Bruins Fogadás gólra (rendes játékidő) 4:2 20.00
RewaH 2017-11-26 15:04:09
Sziasztok!

Ma inkább NFL mérkőzésekre dobnék ötletet, NHL ma annyira nem vonz, bár a 4,5 több opció jó lehet a Rangers és a Hurricanes meccsén is.
Az Atlanta kezd magára találni a super bowl másnaposság után, talán egy -3,5 hendivel megtámogatva is jók lehetnek.
Másik ami még tetszik az a Panthers a Jets ellen és a Bengals a Browns ellen. Denverben még az ottani problémák ellenére sem egyszerű nyerni, a Browns meg hát.. tudjuk, Browns :)
Sok pontra még a Rams és Saints meccse tűnik jónak, az offense mindkét oldalon kiváló, viszont nem tudom, hogy a védelmek mennyire lesznek aktívak. A rangadókon azért sokszor van, hogy várjuk a sok pontot aztán nem nagyon akarnak jönni. Remélem most nem ez lesz.