197 labdarúgás1 Alcorcon - Valladolid   D3.05   V 19:45 máj. 27
198 labdarúgás1 Alcoyano - Elche   D3.05   V 19:45 máj. 27
199 labdarúgás1 CD Guadalajara - Almería     V1.24 V 19:45 máj. 27
200 labdarúgás1 Sabadell - Numancia H1.90     V 19:45 máj. 27
201 labdarúgás1 Cordoba - Murcia H1.20     V 19:45 máj. 27
202 labdarúgás1 Deportivo - Huesca H1.12     V 19:45 máj. 27
203 labdarúgás1 Cartagena - Villarreal B   D3.05   V 19:45 máj. 27
204 labdarúgás1 Gimnastic - Celta Vigo     V1.20 V 19:45 máj. 27
205 labdarúgás1 Girona - Rec. Huelva H1.88     V 19:45 máj. 27
206 labdarúgás1 Hercules - Xerez H1.20     V 19:45 máj. 27
207 labdarúgás1 Franciaország - Izland H1.12     V 20:45 máj. 27
208 labdarúgás1 *(0-1) Franciaország - Izland H1.42     V 20:45 máj. 27
209 labdarúgás1 Franciaország - Izland 1. félidő eredménye H1.36     V 20:45 máj. 27
210 labdarúgás1 Franciaország - Izland: A mérkőzésen 0 vagy 1 (H), 2 vagy 3 (D), 4 vagy több (V) gól lesz H4.45     V 20:45 máj. 27
212 labdarúgás1 Mexikó - Wales H1.50     V 20:50 máj. 27
213 labdarúgás1 Boca Juniors - Godoy Cruz H1.40     V 23:00 máj. 28

L.László 2012-05-27 12:17:29
Sziasztok!
Látom Barnamedve, hogy a "bőséges" kinálatból a tenisz, a Forma 1, valamint az uszás, és pár kézi-és kosármeccs kivételével mindent feltettél. Na ebből aztán mindenki tud bőven válogatni.
Én az alábbi öt meccsre gondoltam:
189 Ujpest-Videoton V 1,70
190 Pápa-Győr V 1,70
196 U19Szerbia-U19Magyarország H 1,40
208 (01)Franciaország-Izland H 1,42
212 Mexikó-Wales H 1,50
Ennyi, de lehet, hogy még beteszem a 213 Boca Juniors-Godoy Cruz H 1,40-t is.
Ez összesen: 7,62
Megjátszva: 500,-Ft-al 3810,-Ft :DDDD

A Barcelona és az Olympiakosz az Euroliga negyeddöntő-párharcának második meccsét játssza, a helyszín még mindig a barcelonai Blaugrana Aréna lesz. Az első találkozón meglepetésre a pireuszi piros-fehérek diadalmaskodtak, 77-75-re nyertek. A katalánok számára a második mérkőzés előtt a győzelem elengedhetetlenül fontos!
A második fordulót rendezik a Monaco és a Fenerbahce közti negyeddöntőkben az Euroligában. Az első találkozót meglepetésre az isztambuli klub nyerte meg. Sarunas Jasikevicius vezérletével a Fenerbahce hosszabbításban 95-91-re legyőzte a Monacót, így előnyre tett szert ebben a negyeddöntős sorozatban. Ma nagyon erős győzelmi kényszerben van a nagyhercegségbeli gárda!
Nba, Nhl, MLB tippek színtere ez, jöhetnek a legjobb USA sport tippek. Let's get ready to rumble! foto: pixabay.com