Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Az I csoportban Franciaország, amely 3-1-re legyőzte Szenegált, gyakorlatilag bebiztosíthatja a kieséses szakaszba jutást a második győzelemmel. Ellenben Irak, amely 4-1-re kikapott Norvégiától, már most is nyomás alatt áll, és legalább egy pontra lenne szüksége. Ám a közel-keleti gárda aligha szerzi azt meg a hétfőn, 23 órakor kezdődő találkozón, amelyet az Egyesült Államokban, a philadelphiai Lincoln Financial Fielden rendeznek meg.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
http://www.ehftv.com/hu/video/2017-04-30-top-5-goals-quarter-final-2nd-leg
http://www.ehftv.com/hu/video/2017-04-30-top-5-saves-quarter-final-2nd-leg
http://www.ehftv.com/hu/video/best7-quarter-final-2nd-leg
Ez a hèt jo lesz kèziben, holnap fèrfi Bl sorsolas, kisebb meglepi azert hogy nem jutott be nèmet csapat, de azert igy sem lesz rossz a Final Four.
Vègülis ahogy ősszel megjosoltam, le is irtam ide... :) Az akkori forma alapjan(ami tavaszra nem is nagyon vàltozott, azt irtam, hogy Barca, Psg, Vardar a Final Fourban(ez meg is valosult)
Negyediknek pedig azt irtam, hogy Kiel, Flens, Kielcevagy Vp. :)
Örömteli hogy a bakonyiak ujra ott vannak, s mondjuk Kiel, Flens, RheinNecjar, Kielce nem. :)
Holnapra meg egy jo sorsokast nekik(bàr itt màr nincsilyen, mindenkit meg kell verni)
Aztàn ugye a hèten vàlogatott meccsek a dànokkal, fèrfiak, hètvègèn meg ugye elèrkezett az idő a Győrnek. :) Èn oda egy Győr-Csm finàlèt mondanèk(remèlem nem olyan kimenetellel, mint tavaly).... :))