2015.02. 02.

Kosártippek

Kosártippek

Tegnap sajnos elment a szelvény, de megpróbáljuk ma is. Egy olasz, egy lengyel és egy koreai kosárlabda-mérkőzés a hármasomban.Amennyire lehet hendivel bebiztosítva. Reméljük, hogy ma nagyobb szerencsénk lesz, mint tegnap.

Sok sikert!

Barnamedve 2015-02-02 22:46:05
Ez megjött szépen hálistennek. :D
Gardenparty 2015-02-02 21:00:17
Törölt hozzászólás
Gardenparty 2015-02-02 14:09:01

Ezen a héten folytatódik az Euroliga rájátszásának Top 8-as szakasza. A nap első mérkőzését a Maccabi Tel Aviv és a Panathinaikosz játssza az Aleksandar Nikolić csarnokban. Két lejátszott mérkőzés után a negyeddöntős sorozatban döntetlen az eredmény, így most a Maccabi van előnyben!
Két lejátszott mérkőzés után 1-1 a párharc állása. Az Olimpiakosz egy meccset megnyert Barcelonában, így most már ők vannak előnyben.
Nba, Nhl, MLB tippek színtere ez, jöhetnek a legjobb USA sport tippek. Let's get ready to rumble! foto: pixabay.com