2014.08. 29.

Különleges fogadási és befektetési lehetőségek, taktikák. 2.rész

Egy hármas cikksorozat második részét olvashatjátok a következő bekezdésekben. Egy kedves olvasónk küldte (ezúton is bíztatok mindenkit, hogy küldjetek írásokat, mert ha eléri azt a szintet, amit várunk, akkor kikerül az oldalra!) és olyan különleges lehetőségekről ír, amit eddig nem nagyon találtam egyetlen oldalon sem. Az sorozat ezen része az ausztrál futballról szól, ezen belül egy olyan fogadási lehetőségről, ami nagyon magas százalékban beválik!

A szerző egy olyan fogadóirodán keresztül mutatja be a lehetőséget, ami Európában és az Egyesült Királyságban közkedvelt és az év 365 napján nyújt lehetőséget a fogadásra. Természetesen mindenkinek tisztában kell lennie a hazai legális fogadási lehetőségekkel, erről nem akarunk írni, ez a cikk azért került ki, mert nagyon érdekes és mindenképp javasoljuk elolvasni olyan személyeknek, akik érdeklődnek a sportfogadás iránt!  Ma az ausztrál fociról hoztam egy írást:

ÉLŐBEN, Eseménynézet.

Bal oldali oszlopban ki kell választani a a megfelelő meccset. Ha úgy könnyebb, akkor csillaggal a  kedvencek közé tenni. Ezt azért szorgalmaztam már a múltkor is, mert előfordulhat olyan helyzet, amikor percek vannak egy rögbi meccses fogadás és egy ausztrál futballmeccs fogadása közt. Tehát egyszerre kezdődik a két mérkőzés, mivel a rögbi a rövidebb ezért előbb oda lehet fogadni, aztán már mindjárt a nyereménnyel együtt az ausztrál focira.

Erre a sportra sajnos korlátozottak a lehetőségek. Mivel Ausztráliában játsszák, ezért az időeltolódás miatt csak pénteken a déli órákban valamint szombat, vasárnap reggeltől délig, két óráig lehet fogadni. Valamint sajnos szűk most az idő, mert csak február közepétől szeptember közepéig lehet játszani.

Miután kiválasztottunk egy mérkőzést és annak az eredmény jelzőjét látjuk középen, gyorsan megmagyarázom mi, mit jelent. Négy negyedből áll egy mérkőzés. Egy negyed 20 perc. Az első és a második valamint a harmadik és a negyedik negyed közt kisebb szünet van, a második és a harmadik negyed közt 20 perces a szünet.

Pontok: Van 6 pontos gól és 1 pontos úgynevezett behind (mögérúgás)

Az eredményjelzőhöz még annyit tennék hozzá, hogy úgy szokták mutatni a pontokat, hogy egy csapat 11.9 pontot szerzett. Ez összesen 75 pont. Tehát 11 x 6 pont és 9 x 1 pont. Azonban a dolgok megkönnyítése érdekében az oldal feltünteti könnyen értelmezhető módon is. Tehát egymás alatt láthatod: 11.9 75.

Itt is javasolnám, hogy a "TOVÁBBI ÖSSZESÍTETT PIACOK 2 ESÉLYES" részt becsillagozni, ugyanis ha frissül az oldal vagy valami közbe jön, akkor ez a fogadási rész marad felül és nem kell a későbbiekben keresgélni, valamint egy képernyőn lehet látni azt, amire fogadunk és azt, ami alapján teszünk. A játék menete gyorsan is változhat.

Fogadás menete:

Az első két negyedben nem kell semmit csinálni. A harmadik negyed feléig kell várni. Az oldal visszafele mutatja az időt, így a tisztánlátás érdekében én is ezt a módszert fogom most a példán keresztül használni. Tehát eltelik a harmasik negyed fele, 10 perc lesz hátra.

Ilyenkor kell összeadni a két csapatnál látható összpontszámot és várni. Várni arra, hogy a következő esemény egy 6 pontos gól legyen. Ez eltarthat pár percig is. Arra azonban figyelni kell, hogy CSAK 6 pontos gól után szabad fogadni.

Tehát pl.: egy múlt vasárnapi meccsen keresztül. Richmond Tigers - St. Kilda Saints.

• 1. negyed 6.0 (36) - 2.2 (14),
  • 2. negyed 2.3 (15) - 2.5 (17),
  • 3. negyed első 10 perce: 3.0 (18) - 0.1 (1)

Ezután várni kell a következő gólra.

Tehát összesen lesz 4.0 (24) - és 0.1 (1)

Azaz eddig a mérkőzésen összesen:107 pont esett. Ilyenkor, amikor visszaadják a fogadást, mert 6 pontosnál általában lezárják, akkor ehhez a 107 ponthoz hozzá kell adni, vagy 96,5-öt vagy 102,5-öt. Ez attól függ, hogy mikor esik az a bizonyos 1 gól. Viszont a szorzókból ki lehet olvasni, mikor lehet tenni. Ha az "alatt" résznél 1,05-öt vagy kisebb szorzót látsz és az összpontszámhoz hozzáadsz 96,5-öt vagy 102,5-öt akkor fogadható. Azért kell eddig várni, mert a mérkőzés meglehetősen hullámzik. Tehát előfordulhat, hogy a harmadik negyed első 10 percében nem esik egy gól sem, aztán a 10. perctől, mintha gól zápor lenne és a fordítottja is bekövetkezhet.

Fogadni a 3. harmad végéig lehet. Ezt a szép nagy különbséget leveszik a negyedik negyed elején és csökkentik a lehetőségek számát.

Viszont, ha nagyon felpörögnének az események, mert bármi előfordulhat, akkor ki lehet szállni a fogadásból. Jobb oldalon ahol a mérkőzéseket lehet nyomon követni, (ezt sajnos nem mert annyira speciális) az alatt van egy olyan felirat "Visszaigazolás" és "Fogadásaim". A "Fogadásaim"-ra kattintva lehet olyat látni, hogy "Kifizethető fogadásaim" és "Fogadások függőben" Ezek mutatják, hogy éppen ki lehet-e venni és ha igen akkor mennyit. Tehát ha szerencsénk van akkor előbb is lezárhatjuk a fogadást, kisebb nyereménnyel, de biztosan.