2013.06. 17.

Napi Duplázó 2013-06-17

Naponta közzéteszünk egy időként több szelvényt aminek az eredője 2,0 körül van. Az eseményeket pár mondatban elemezzük is, esetleg aktualitásokkal fűszerezzük. Reméljük, hogy a rovat újra olyan népszerű lesz mint régen!

012 C. Suarez-Navarro-J. Larsson
Két azonos korú hölgy találkozik ma, a spanyol lány a világranglista tizenkilencedik helyén áll, ellenfele a svéd Johanna jelenleg a hatvankettedik. Suarez-Navarro idei mérlege 26-16 ezzel szemben ellenfele nem túl sikeres eddig hiszen ő mindössze tizenegy győzelmet és tizenhat vereséget tud felmutatni. Kettejük eddigi két találkozóját is Suarez-Navarro kisasszony nyerte és könnyen lehet, hogy nem lesz sima találkozó, de szerintem tovább fogja gyarapítani a győzelmei számát.
Tipp: H 1,41

053 Göteborg-Djurgarden
Egy rövid szünet után folytatódnak a svéd bajnokság küzdelmei. A Göteborg együttese jelenleg a tabella harmadik helyén áll és a vendégeik meg a tizenharmadik helyen. Viszont a szünet előtt egy kisebb forma hanyatláson esett át a házigazda és remélhetőleg a szünetben sikerült rendbe tenni a dolgokat és most újult erővel lépnek pályára, mert a két csapat kerete közötti különbség alapján ennek sima hazai győzelemnek kéne lennie.
Tipp: H 1,6