Napi duplázómba két mai EL-selejtező-mérkőzést választottam. Mindkét esetben a hazai csapat magabiztos győzelmét várom. Sikeres kimenetelek esetében az eredő 2,16 lesz. Tartsatok velem!
| 08216 | 1 | Lech Poznan - Videoton | H | 1.35 | Töröl |
| 08232 | 1 | Young Boys - FK Qarabag | H | 1.60 | Töröl |
- Első választásom természetesen, a morális gödörben lévő Videoton poznani vendégjátéka lesz. Az utóbbi hetek hányattatása nem múlnak csak úgy ripsz-ropsz el, miután elküldenek szakmai igazgatót és edzőt! Az eddigi góltalanság után nem kap hirtelen csodacipőr egyik fehérvári játékos sem! Egyetlen esélyük az esélytelenek nyugalma lehet, ha nem úgy fognak görcsölni és sikerülne egy motivált csapatot pályára küldenie Pető Tamásnak, akkor talán szorossá tudják tenni a mecccset. A Lech nagyon be akar kerülni a csoportba (ki nem?) és azt az isteni szerencsét, hogy egy rossz passzban lévő Videotont sodort útjukba a szerencse, ki fogják használni! Nyerni fognak odahaza!
- A Quarabag fejlődése töretlen volt az utóbbi időben. De az azeri legjobbak mellett hiába van két brazilja (Reynaldo és Richard), illetve a korábban Valenciennes-ben is megfordult holland Poepon Rydell a csatársorban, a Young Boys még mindig sokkal jobb csapat! Elég csak megemlíteni a csatársorban az Ajax és a Benfica korábbi játékosát a szerb Miralem Sulejmanit, vagy a középpálya magabiztos labdarúgóját, a szintén szerb Milan Gajicot. Az EL-be kerülés nagyon fontos a svájciaknak, láthatóan nagyon készültek a meccsre, az utolsó bajnokit el is veszítették. Nagy meglepetés lenne a vendégekpontszerzése is!

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!