2015.05. 22.

NHL Szilánkok

Az NHL rájátszása sokak szerint kiszámíthatatlan. De mi úgy gondoljuk gondosan megnézve a dolgokat eredményesen lehet fogadni. Egy biztos, hogy az alapszakasz más tészta, adatokat lehet halászni onnan, de itt bármi megtörténhet. A cikkek menüpont alatt folyamatosan megtaláljátok Kelet/Nyugat részre leosztva a csapatok leírásait, egyfajta kalauzként. Itt az NHL Szilánkok rovatban pedig továbbra is igyekszünk jó tippeket adni a konkrét mérkőzésekre.

Tampa Bay Lightning – New York Rangers

Az előző mérkőzés igen gólgazdag volt, és aligha számíthatunk ma is 11 találatra. A Rangers szempontjából mind3 meccs nagyon kemény volt, az elsőn velük volt a szerencse, a másodikon nem nagyon volt esélyük, míg a harmadikon kitették a lelküket a pályára, de ezúttal nem velük volt a szerencse. A Tampa két meccse 6 gólokat üt nekik, és ki kell mondjam, csak akkor van esélye nyerni a New Yorknak, ha kevés gólon tudja tartani a Tampát. Márpedig szerintem ez nem sikerül, a Lightning megtalálta az ellenszert, és remek formában vannak a játékosaik. Az előző körben is 3-1-es hátrányba került a Rangers hasonló forgatókönyvvel, szerintem ezúttal is így lesz ez. Nem olyan gól gazdag meccsen, de mondjuk egy 3-2 vagy 4-2-vel ismét Tampa sikert várok. Azért hosszabbítással együtt fogadjunk, mert kemény ellenfél ez a New York, és nem feltartott kézzel fognak kijönni. De Bishop jelenlegi formája, és a védelem munkája kellő támogatás a hatékony offenzívának a győzelemhez. A mérkőzés győztese Tampa Bay opciót ajánlom tehát.