2014.10. 29.

NHL-szilánkok

A nagy érdeklődésre való tekintettel, valamint az ebben az irányban eddigi elég sikeres tippjeink végett úgy gondoltuk szükség lehet egy olyan rovatra, ami csak az NHL-lel foglalkozik. Ne fogjátok vissza magatokat, osszátok meg gondolataitokat ti is velünk komment formában, illetve tegyétek fel a kérdéseket, mi igyekszünk válaszolni, segíteni. Természetesen ki is emelünk egy-egy meccset a kínálatból, illetve próbálunk jó tippeket is adni.

Tegnap remek napot zártunk, mindegyik NHL tippünk bejött, sőt még azt is eltaláltam, hogy a Buffalo lehet be sem talál a meccsen. Reméljük ma is folytatjuk a jó tippek adását, bár a kínálat kicsi, és csak az egyik meccsnél merek állást foglalni.

Washington – Detroit

Igazi nagy csata várható ezen a mérkőzésen is. Nehéz egyértelműen megmondani ki az esélyesebb, de a hazai pálya természetesen a fővárosiaknak kedvezhet. Ezt azonban nézőpont kérdése mennyire kamatoztatta eddig. Csak rendes játékidőn túl kapott ki, tehát mindig pontot szerzett, viszont 4-ből 2x vesztesként hagyta el a pályát. A Detroit pedig a 8 meccséből 4x túlórázott, szóval elég jó esély van az X-re rendes játékidőben. Én azonban neten fogadva végső győztest szoktam kiemelni, így a gondolatmenetemet folytatom. A Detroit védelme eddig az egyik legjobb, nem kapnak sok gólt. Viszont lőni is alig lőnek, 18-17-es ez a mutatójuk. A Washington csapata azért jobban termeli a gólokat is, és csak kicsit kap többet 25-19 ugyanezen statisztika. Összességében tehát azt várom, hogy rendes játékidőben nem kap ki a Capitals, tehát hendivel megtoldva biztosítható be a dolog. Mivel jellemző a hosszabbítás, a tippmixeseknek az X opció kecsegtető lehet egy-egy kombiban. Személyes véleményem szerint, és ahogy én rakom ma ezt a meccset, ha kicsivel is (1-2 gól) de nyer ma a Washington, nálam általában a hosszabbításban illetve büntetőkkel szerzett győzelem is benne van a fogadásban, most is így teszem. Hazai tehát eképpen.

Tipp: A mérkőzés nyertese Washington