2013.02. 14.

Távirati stílusban, 2013-02-14

A rovat címében minden benne van. Egy vagy több mérkőzés pár mondatos elemzése.

034 Sparta - Chelsea
Megint a Chelsea. Bár én megfogadtam, hogy többet nem fogadok a Chelsea-re, de most úgy  érzem, hogy a cseh bajnokság harmadik helyezettjét idegenben is képes egy-két góllal megverni. A Sparta eddig barátságos meccseket játszott változó eredménnyel, a Chelsea meg a most elkapta a fonalat a bajokságban. A londoni kékek klasszisokkal jobbak, magabiztos Chelsea-sikert várok.
Tipp: Vendég – 1,65

062 Stuttgart – Genk
Ez egy nagy meglepetés, amely véleményem szerint meglepetéssel fog véget érni. A Stuttgart nagyon visszaesett a bajnokságban és sorozatban kapta a vereségeket. A Genket én most erősebb csapatnak tartom és nem értem, hogy a Genknek miért olyan nagy a szorzója. Ha a két csapat aktuális formáját nézzük, akkor erre a meccsre egy döntetlent, vagy genki vendégsikert várok.
Tipp:D – 3,60

039 BATE- Fenerbahce
Gondolom, emlékszünk még arra a mérkőzésre, amikor a BATE 3-1-re kalapálta el a Bayern Münchent. Bár még a fehérorosz bajnokság sem kezdődött még el, ennek ellenére képesnek tartom arra, hogy a hazai pálya előnyét is kihasználva, ha csak egy góllal is, de megnyerje a meccset!
Tipp: H – 2,51