Ebben a rovatban a Tipplap szerkesztői és az olvasók írhatják le és mutathatják meg taktikáikat, ötleteiket, bárki beszállhat új ötlettel, elemzéssel, bármivel. Tulajdonképpen ez a rovat mindig az aktuális napi események, történések kibeszélésével, ötleteléssel foglalkozik. Várjuk a hozzászólásokat, hogy aztán a kiváló gondolatok úgy törjenek az égig, mint egy rakéta!

Niké 2017-09-29 23:31:02
Szia!
Szerintem egyre gondoltunk!
Amre én fogadtam az az volt azeriek 11.5 pontnál többel nyernek,de láttam az eredmények között 12.5-re felvitték.(én voltam az utolsó csepp a pohárban a 11.5-nél)
Azért írtam ezt a könnyen számolható három szettre az átlag négy pontot.
Az lett amit vártam,5-6 pontokkal gondoltam elviszik az azeriek a szetteket és nem lesz egy szoros két-három ponttal nyerős.(azok majd most jönnek szerintem)
A másik a múltkor a németek voltak a gyengébb válogatott mégis bemákolták.(negyedik szettben már 7-8 ponttal égtek,mégis fordítottak akár a döntő szettben)
Előzetesen nem akartam ezt leírni,hogy nagyon kutyába veszem a németeket és ezt a mai meccsre 3-0-ás azeri és egy legalább 15 ponttal többet nyerővel le lehet venni.(ez a 11.5 vagy 12.5 nagyon ajándék volt)
16 lett végül közte! Nagyjából az a 5-6 pontos szett átlag bejött.
Bízom benne valamit hozott a konyhára számodra a pontszámos tipp.