122 Bayern M.-Barcelona H(több szöglet) 1,81

Eredő:7,16

Sok Sikert Mindenkinek!
hmsi111 2013-04-23 09:06:00
Barnsley vs. Hull
A Hull citynek nyerni kellene a kieső helyen tanyázó Barnsley ellen, ha fel akar jutni, de a hazaiaknak is kell a pont, mert még van esélyük a bentmaradásra! A City sem szokott sok gólt rúgni.
hmsi111 2013-04-23 08:51:40
Olyan csapatokat keresek, amelyek kevés gólt rúgnak. Ezeknek a csapatoknál nagy esély van a félideji 0:0-ra, és a végeredmény is könnyen lehet 1:0. A félidő: 0:0/végeredmény 1:0-ra 9-11-es szorzót adnak, ha csak a pontos végeredményrwe tippelsz (1:0), ez általában 5,5-7-es szorzó. A Bet365-ön 0:0-as végeredménynél visszajár a pénz (1-es szorzó)
0:0-as félideji eredményre 2-3-as a szorzó.
Én 6 csapatot fogok keresni a hétvégére, és megjátszom 6/2-ben (15 szelvény)
Eddig ezeket a csapatokat találtam esélyesnek ezekre az eredményekre:

Caen vs. Dijon tipp(félidő/végeremény) 0:0; 1:0 kezdés: 2013.04.27
Tours CN vs. Le Havre tipp(félidő/végeremény) 0:0; 1:0 kezdés: 2013.04.27
Lorient vs. Ol. Marseille tipp(félidő/végeremény) 0:; 0:1 kezdés: 2013.04.26
Offenbach vs. Darmstatd 98 tipp(félidő/végeremény) 0:0; 1:0 kezdés: 2013.04.26
Lokomotiv Moskva vs. Rostselmash Rostov tipp(félidő/végeremény) 0:0; 1:0 kezdés: 2013.04.27

Még keresni kell hozzá egy meccset legalább, a Caen --. Dijon meccsnek nagyon döntetlen szaga van, így lehet hogy ez helyett is kellene egy másik.