Portugália csalódást keltő 1-1-es döntetlent játszott a világbajnoki nyitómérkőzésén a Kongói Demokratikus Köztársasággal, így mindössze 1 ponttal áll a K csoportban. A vébéújonc Üzbegisztán pedig a Kolumbiától elszenvedett 3-1-es vereséggel mutatkozott be a futballvilág legnagyobb színpadán. Mivel mindkét csapat az első győzelmét hajszolja, komoly jelentőséggel bír az összecsapásuk, amelyet kedden, 19 órakor rendeznek meg az Egyesült Államokban, a houstoni NRG Stadionban.
Portugália csalódást keltő 1-1-es döntetlent játszott a világbajnoki nyitómérkőzésén a Kongói Demokratikus Köztársasággal, így mindössze 1 ponttal áll a K csoportban. A vébéújonc Üzbegisztán pedig a Kolumbiától elszenvedett 3-1-es vereséggel mutatkozott be a futballvilág legnagyobb színpadán. Mivel mindkét csapat az első győzelmét hajszolja, komoly jelentőséggel bír az összecsapásuk, amelyet kedden, 19 órakor rendeznek meg az Egyesült Államokban, a houstoni NRG Stadionban.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Sajna én is úgy jártam mint Sykes el csábultam remélem nem sokan rakták Lyont mert kicsit idegesítő mérkőzés volt.
Amit pedig dél után ajánlottam másoknak Wolsberg-Rapid mérkőzést hazaira természetesen ki hagytam 4 szorzóért,ez volt a tegnapi nap remélem sokan nyertek és közöttük van Tapuah is
a Skót FA kupa meccsével jól döntött.1:2 lett
De kedveteket ne vegye el a bukás és csak fel a fejjel hajrá!
Chiao
beszélgessünk :D
A mai nappal kapcsolatban van egy gondolatom: A skót FA kupáról: A Dundee FC-Dundee UTD meccs szerintem sima vendég lesz és a másik meg hazai. Indokom: A két Dundee meccsének a betükód szerint döntetlennek kéne lennie, de az UTD sokkal jobb csapat ráadásul városi riválisok. A másik meccsel kapcsolatban azt jegyezném meg, hogy a hétközi bajnokijukon döntetlent játszottak úgy hogy a Kilmanorck kétszer is vezetett, de a hazaiknak sikerült egyenlíteni. Most itt a lehetőség visszavágni és hazai pályán kiejteni a Hiberniah-ot. Véleményetek?