2020.08. 04.

Angol Liga bajnokság: Harc a Premier Ligáért, 1. menet!

A Championship playoffjának a döntője következik, ahol a bajnoki alapszakasz 3. helyén álló Brentford és a 4. Fulham vív meg a harmadik feljutó kilétéért, vagyis a két legerősebb playoff-alakulat meccse lesz ez. A mérkőzést a Wembley-ben rendezik.

LABDARÚGÁS, ANGOL LIGA BAJNOKSÁG,RÁJÁTSZÁS
2020.08.04. 20:45
BRENTFORD - FULHAM

• A Brentford remek teljesítményét masszív zárt védelmének és jórészt a kiválóan teljesítő csatársorának köszönheti. 80 gólt szereztek ebben szezonban és ez a legjobb teljesítmény a Championshipben. A két fő gólgyáros Mohamed Said Benrahma (17 gól), valamint a 24 esztendős Ollie Watkins (képen), aki nem kevesebb, mint 26 gólt szerzett a másodosztályban!
  • A Fulham-re is a támadójáték jellemző, viszont a Cardiff elleni második meccset elbukták és csak a gólkülönbségnek köszönhetően jutottak a döntőbe! A védelem megfelelő, viszont sérülések miatt hiányozni fog a legjobb góllövő Aleksandar Mitrovic, aki egymaga 26 gólt lőtt és ő a csapat kiemelkedő húzóembere. Kiesését nem bírják majd el és a meccset t meg fogja nyerni a Brentford!

Hazai siker várható, remek szorzó kiváló esélyek!

Brentford - Fulham
1X2 | Brentford | 2.10 | (8/10)

kapcsolódó meccs

2020. 08. 04. 20:45 | Angol Liga bajnokság,rájátszás Tovább a meccshez

Neverlose 2020-08-04 11:56:09
A tovabbjutas egy meccsen fog eldolni, mégis milyen 2 fordulorol álmodozik a tipp író?
Amúgy szerintem sima Brentford nem is kérdés, Fulhamnel hiányzik a legjobb gollovo amit nehéz lesz nekik pótolni.
Grabowsky 2020-08-04 07:46:36
Hazai pálya.... Wembleybe lesz a meccs....
Maki67 2020-08-04 08:11:14
Hát igen! Ez se elhanyagolható!
Maki67 2020-08-04 07:28:23
Ezt a Brentfordot aki olvassa hogy mit akar valójában...
Leoó 2020-08-04 11:29:55
Ezt kifejtenéd?
Grabowsky 2020-08-04 19:12:22
A Brentford nem olyan rég még harmadik ligas csapat volt...Többnyire saját nevelésű játékosokkal! Ha fel jutnának az élvonalba igencsak bele kéne nyúlni abba a bizonyos penztarcaba,minosegi játékosokat igazolni... ők teljesen jól elvannak a második vonalban. És továbbra is a saját nevelésű játékosokat epithetik fel. Ami a Fulhamet illeti,rutinosabb első osztályú múlttal rendelkeznek, náluk nem lehet gond pár jobb,minosegi játékost igazolni! Mindenki azzal jön, hogy Mitrovic sérült.. Tény, hogy a házi gól király, de nem csak egy csatár van a Fulham be, és ha csapatként játszanak, akkor meglesz a feljutas.... Pakolja mindenki a Brentfordot, ezért lesz bukta..... en Fulham feljutast tippelek!
GABIBUSZ 2020-08-04 21:50:49
Ne haragudj meg de régen olvastam ekkora hülyeséget!!!
65 milliárd!!!!!! forintot kap a feljutó csapat!!!!!! Szerinted nem tud belőle igazolni a Brentford ha Ő jut fel???? Az meg hogy utána kiesik mint a Fulham vagy a Norwich kit érdekel mikor játszott a világ legjobb bajnokságában???? Most 0-0 félidőben tehát bármi lehet de rosszul közelíted meg sportfogadási szempontból a dolgokat! A pénz irányít mindent tehát mindkettő fel akar jutni és jelenleg a Brentford a jobb csapat!!Ettől függetlenül Én 2. félidő több gólra tettem 100000.- ft úgyhogy nem érdekel melyik csak rúgjon 1 tetves gólt!!!! Szorzó 2.02