2026.11. 08.

Under 2,5/Over 2,5 csokor - 2026.11.08 (SBV Excelsior - Go Ahead Eagles + 10 elemzés)

Under 2,5/Over 2,5 csokor - 2026.11.08 (SBV Excelsior - Go Ahead Eagles + 10 elemzés)

A labdarúgásban az egyik legelterjedtebb fogadási forma a gólok számára vonatkozó tipp, különösen az over/under 2,5-ös határ. Ennek eldöntéséhez azonban nem elegendő pusztán a tabellát vagy az előző heti eredményeket nézni. A gólszámok mögött taktikai elképzelések, edzői stílusok, játékoskeretek állapota, és sokszor az aktuális helyzet – például a tét vagy a sérülések – húzódnak meg. Ahhoz, hogy jó döntést hozzunk, az elemzésnek mélyebb szintűnek kell lennie, mint a puszta statisztikák összevetése. Lássuk részletesen és néhány aktuális tippet is!

Mire kell ügyelnünk a tipp kiválasztásánál az OVER-UNDER esetében?

  • Ha valaki over 2,5-re akar fogadni, vagyis arra, hogy legalább három gól esik egy mérkőzésen, az első és legfontosabb szempont a csapatok játékstílusa. Támadó felfogású csapatok – akik labdabirtoklásra, szélességi támadásokra, gyors kombinációkra és sok lövésre építenek – gyakran kerülnek sok helyzetbe, és hajlamosak gólzáporos meccsekre. Ha ráadásul a védekezésük gyenge vagy nyitott, az még tovább növeli a találatok esélyét. Ilyen típusú csapatok találkozásakor szinte természetes, hogy legalább három gól esik, hiszen a támadás dominál, és a védekezés másodlagos szerepbe kerül.
  • Nem szabad elmenni az edző személye és filozófiája mellett sem. Vannak olyan trénerek, akik szinte mindig gólgazdag meccsekre törekednek, akár tudatosan, akár a játékoskeret miatt. Az ilyen edzők csapatai általában gyorsan próbálják felépíteni a támadásokat, sok játékost küldenek előre, és nem ijednek meg attól sem, ha gólt kapnak – mert képesek többet is lőni. (Ange Postecoglou, Jürgen Klopp, Arne Slot, Bognár György) Ezzel szemben a konzervatív, defenzív szemléletű edzők inkább az eredményességre törekednek kevés kockázattal, és már 1–0-s vezetésnél is visszahúzzák a csapatot (Diego Simeone vagy José Mourinho). Az edző tehát nemcsak irányít, hanem keretet is ad annak, hogy a csapat milyen meccseket játszik, és ebből következik, hogy egy-egy tréner neve már önmagában is befolyásolhatja az over vagy under esélyeit.
  • Az aktuális forma és a statisztikák is hasznos kapaszkodót nyújthatnak, de önmagukban még nem döntőek. Az utóbbi öt-tíz mérkőzés alapján érdemes megnézni, hogy a csapat mennyi gólt szerez, illetve kap, de még ennél is pontosabb képet adnak az xG- (expected goals) mutatók. Ha egy csapat sok minőségi helyzetet alakít ki, de épp formán kívül van és nem lövi be őket, az még nem jelenti azt, hogy alacsony gólszámú mérkőzéseket játszik. Inkább azt, hogy az áttörés bármikor bekövetkezhet. Az over irányába mutat az is, ha egy csapat korán szokott gólt szerezni, mert az gyakran felszabadítja a játékot, és nyíltabbá, kockázatosabbá teszi a további perceket.
  • A motivációs tényezők is kulcsfontosságúak. Például ha két csapat közül egyiknek mindenképp győznie kell – például kiesés ellen vagy kupában hátrány ledolgozása miatt – akkor az kockáztatni fog, és ez szinte mindig gólokhoz vezet. Ezzel szemben egy olyan mérkőzés, amelynek nincs valódi tétje, lehet teljesen nyílt és felszabadult, vagy éppenséggel unalmas és passzív – a csapatoktól függ. Az sem mindegy, hogy egy bajnoki találkozón vagy például egy kupavisszavágón járunk, ahol a gólkülönbség, az idegenben lőtt gól (ha még számít), vagy a hosszabbítás lehetősége is befolyásolhatja a csapatok hozzáállását.
  • A játékoskeretek vizsgálata során azonnal feltűnhet, ha egy csapat nélkülözi kulcstámadóit vagy épp kulcsvédőit. Ha például egy első számú kapus vagy két meghatározó belső védő hiányzik, az nagyban gyengíti a védekezést – és így az over 2,5 valószínűségét növeli. Ugyanez fordítva is igaz: ha egy csapat kénytelen fiatalokat vagy formán kívüli csatárokat bevetni, az csökkentheti a gólszerzés esélyét. A második sor bevetése például egy sűrű időszakban (háromnaponta játszanak) gyakran gólgazdag vagy épp gólképtelen meccsekhez vezet, a minőségi különbség mértékétől függően.
  • Végül, de nem utolsósorban a körülmények is hatással lehetnek a mérkőzés lefolyására. Egy jó minőségű, gyors pálya segíti a támadásépítést, míg egy felázott, mély vagy szeles időben megrendezett mérkőzés gyakran lelassítja a játékot, és ez inkább az under irányába tolja el az esélyeket.
  • És ha már az under 2,5 gólról beszélünk: ehhez olyan meccseket érdemes keresni, ahol mindkét csapat defenzív szemléletű, jól szervezettek hátul, kevés helyzetet engednek, és nem vállalnak fölösleges kockázatot. Tipikus under-meccsek a középmezőnybeli rangadók, ahol egy döntetlen is elfogadható eredmény. A rutinos edzők ilyenkor gyakran inkább kontrollálni próbálják a játékot, és nem engedik felpörögni az iramot. Ha egyik csapat sem hajt győzelemre, vagy már a meccs elején látszik a visszafogottság, az a legjobb előjele annak, hogy kevés gólra számíthatunk.
  • Összességében tehát a 2,5-ös gólhatárra való fogadás nem egyszerű döntés kérdése, hanem tudatos elemzés eredménye. A csapatok stílusa, az edzők gondolkodása, az aktuális forma, a játékoskeret és a meccs jelentősége együttesen határozza meg, hogy érdemes-e a gólok mellett vagy ellen foglalni állást. Aki ezeket a tényezőket jól olvassa össze, hosszú távon sikeresebb lehet ezen a piacon, mint az, aki csupán a tabellára vagy az utolsó eredményre hagyatkozik. 

​Mai főtipp UNDER/OVER-re: 
Midtjylland – Sönderjyske
Dán 1.

  • Mai gólos körutazásunkat Dániában kezdjük. A Midtjylland és a Sönderjyske egyaránt gólgazdag mérkőzéseket játszik, így jó esély mutatkozik arra, hogy a vasárnapi összecsapáson is legalább három találat szülessen. A listavezető Midtjylland a bajnokságban eddig 13 mérkőzésen 9 győzelmet aratott, meccsenként 2,08 gólt szerzett, ugyanakkor az utóbbi öt találkozóján átlagosan 2,4 gólt kapott, legutóbb pedig 1–6-ra maradt alul az Ajaxszal szemben. A Sönderjyske védekezése még sebezhetőbb, 13 bajnokin 2,38 gólt kapott mérkőzésenként, miközben az utóbbi öt fellépésén 1,8 gólt szerzett és ugyanennyit engedett az ellenfeleknek. A két csapat legutóbbi egymás elleni találkozóján 3–2-es Midtjylland-siker született, az előző öt párharcukban pedig a Sønderjyske átlagosan 2,6 gólt jegyzett meccsenként, míg a Midtjylland 2,2-t. Ráadásul mindkét együttes az utóbbi tíz mérkőzéséből hétszer jutott el legalább három gólig. A Midtjylland támadóereje, a Sönderjyske gyenge védekezése és a két csapat gólgazdag közelmúltja egyaránt az Over 2,5 gól mellett szól.

További tippek UNDER/OVERRE
AGF – Horsens
Dán1.

  • Még mindig Hamlet országában járunk, ahol az AGF és a Horsens meccselnek egymással. Az előző öt találkozójukon az AGF átlagosan 2,2, a Horsens pedig 0,8 gólt szerzett. Az AGF a bajnokságban mérkőzésenként 1,31 gólt lő és 1,62-t kap, míg a Horsens támadójátéka valamivel eredményesebb, 1,77-es rúgottgól-átlaggal, de védekezésben ugyanilyen sebezhető. Az utóbbi öt fordulóban az AGF és a Horsens egyaránt átlagosan egy gólt kapott mérkőzésenként, miközben előbbi 1,0, utóbbi 1,6 gólt szerzett. A Horsens jobb támadóátlaga, az AGF kapott góljai és a legutóbbi egymás elleni 2–2-es eredmény az Over 2,5 mellett szól. A két együttes bajnoki gólátlagai alapján reális esély van legalább három találatra.


Randers FC – Nordsjælland
Dán1.

  • Búcsúzunk a dánoktól, ahol a Randers és a Nordsaelland összecsapásán a vendégek támadópotenciálja és a két csapat védekezési mutatói kínálhatnak érveket az Over 2,5 gól mellett. A Randers az idei bajnokságban mérkőzésenként átlagosan egy gólt szerez, miközben 1,62-t kap, az utóbbi öt találkozóján pedig különösen gyengén teljesített, mindössze 0,4 gólt lőtt, miközben átlagosan 1,6-ot engedett ellenfeleinek. A Nordsjælland támadójátéka eredményesebb, 13 forduló alatt 1,54-es rúgottgól-átlagot produkált, de a védekezése szintén sebezhető, mérkőzésenként 1,31 kapott góllal. Az utóbbi öt meccsén 1,2 gólt szerzett és 1,6-ot kapott, míg az előző öt egymás elleni találkozón a két csapat összesen átlagosan 3,4 gólt jegyzett mérkőzésenként. A Nordsjælland eredményesebb támadójátéka, a Randers gyenge védekezése és a korábbi párharcok 3,4-es gólátlaga alapján várható három gól a meccsen.


HJK – Oulu
Finn1.

  • A Mikulás országában járunk, ahol a listavezető HJK és a negyedik helyen álló Oulu összecsapása kifejezetten gólgazdag mérkőzést ígér, hiszen mindkét együttes jó támadóformában várja a találkozót. A HJK a bajnokságban eddig 2,03 gólt szerzett mérkőzésenként, az utóbbi öt fellépésén pedig különösen eredményes volt, átlagosan 3,6 találatot jegyzett, legutóbb a VPS otthonában aratott 4–0-s győzelmet. Az Oulu szintén jó formában van, legutóbbi öt mérkőzéséből hármat megnyert, ezeken átlagosan 2,2 gólt szerzett, a KuPS ellen pedig 2–0-ra győzött. Védekezésben egyik csapat sem hibátlan: a HJK szezonbeli kapottgól-átlaga 1,16, az Oulué 1,19, az utóbbi öt találkozón pedig mindkét védelem ennél is többször kapitulált. A legutóbbi egymás elleni mérkőzésük különösen beszédes, hiszen a HJK 4–3-ra győzött idegenben. A HJK kiemelkedő támadóformája, az Oulu eredményessége és a legutóbbi 4–3-as egymás elleni mérkőzés egyaránt az Over 2,5 gól mellett szól.


FC Heidenheim - Hannover 96
Bundesliga 2.

  • Németországban vagyunk, ahol a Heidenheim az utóbbi öt találkozóján egy győzelmet, két döntetlent és két vereséget könyvelt el, mérkőzésenként 1,2 gólt szerzett és 1,4-et kapott, a bajnokságban pedig 1,7-es rúgott és 1,8-as kapottgól-átlaggal rendelkezik. Hazai pályán három győzelmet és két döntetlent ért el, ráadásul az utóbbi húsz otthoni mérkőzéséből tizennyolcon született legalább egy második félidei gól. A Hannover az előző öt mérkőzésén mindössze 0,6 gólt szerzett átlagosan, ugyanakkor 1,8-at kapott, tíz bajnoki forduló alatt pedig 1,6-os kapottgól-átlagot produkált. Az egymás elleni mérleg is a Heidenheim fölényét mutatja, az előző öt találkozóból négyet megnyert, ezeken átlagosan 2,2 gólt szerzett, miközben mindössze 0,8-at kapott. Mindkét csapatnál különösen figyelemre méltó a második félidei gólsorozat, a Heidenheim húsz hazai mérkőzéséből tizennyolcon, a Hannover pedig az utóbbi tizenhat idegenbeli találkozóján is született legalább egy találat a szünet után. A Heidenheim 3,5-ös bajnoki összgólátlaga, a Hannover idegenbeli védekezési problémái és a két együttes második félidei gólsorozatai árulkodóak! Legalább három gólra van kilátás és a mérkőzésre vonatkozó előrejelzés is 61%-os valószínűséget ad ennek az opciónak.


Club Brugge – Anderlecht
Belga 1.

  • Belgium következik, elsőként a listavezető Club Brugge kilenc egymást követő győzelemmel várja az Anderlecht elleni rangadót. A Brugge az utóbbi öt mérkőzését egyaránt megnyerte, ezeken átlagosan 2,6 gólt szerzett és mindössze egyet kapott, a bajnokságban pedig tíz forduló alatt 2,6-os rúgottgól-átlagot produkált. Különösen figyelemre méltó, hogy sorozatban 35 mérkőzésen talált be, hazai pályán pedig az utolsó 22 találkozóján sem maradt gól nélkül. Az Anderlecht szintén eredményes támadójátékot mutat, legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan két gólt szerzett, és a Salzburg elleni 2–0-s győzelemmel érkezik a rangadóra. Idegenben jóval gyengébb, legutóbbi négy túrájából hármat elveszített, miközben a Brugge az előző öt találkozóján átlagosan egy gólt kapott. Az egymás elleni mérleg is a hazaiak fölényét mutatja, az utolsó öt összecsapásból hármat megnyertek, átlagosan 2,4 gólt szerezve, a legutóbbi találkozójuk pedig 3–1-es Brugge-sikerrel zárult. Az FC Brugge kiváló támadóformája, az Anderlecht idegenbeli védekezési problémái és a két csapat gólerős közelmúltja alapján az Over 2,5 gól is reális választás.


KSC Lokeren – Dender
Belga 2.

  • Még mindig az EU központjában vagyunk, ahol a Lokeren és a Dender összecsapása többgólos mérkőzést ígér a másodosztályban. A Lokeren a bajnokságban eddig mérkőzésenként két gólt szerzett, ugyanakkor 1,75-öt kapott, így találkozói átlagosan 3,75 gólt hoztak. Az utóbbi öt mérkőzésén 1,8-as rúgottgól-átlagot produkált, legutóbb azonban 3–1-re kikapott a Patro Eisden Maasmechelentől. A Dender a második helyen áll, kilenc bajnokijából hatot megnyert, és különösen hatékonyan védekezik, mindössze 0,44 gólt kapott mérkőzésenként. Támadásban 1,33-as bajnoki átlaggal rendelkezik, az utóbbi öt találkozóján pedig két gólt szerzett meccsenként. A legutóbbi egymás elleni összecsapásukon a Lokeren 3–0-ra győzött, az előző két párharcukban pedig átlagosan 3,5 találat született. A Lokeren magas bajnoki gólátlaga, a két csapat támadójátékának eredményessége és a legutóbbi egymás elleni 3–0-s eredmény nem hazudik, legaláb három gólra van kilátás.


Sint-Truiden – Zulte-Waregem
Belga 1.

  • Utolsó belga meccsünkön a Sint-Truiden és a Zulte-Waregem találkozik. A Sint-Truiden az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 1,8 gólt szerzett és 1,4-et kapott, a bajnokságban viszont ennél jóval sebezhetőbb, mérkőzésenként 1,8 gólt lő, ugyanakkor 2,1-et enged ellenfeleinek. Különösen beszédes, hogy az utolsó 17 bajnoki találkozóján kivétel nélkül legalább két gól született, hazai pályán pedig ugyanez igaz az előző 14 bajnokijára. A Zulte-Waregem az utóbbi öt mérkőzéséből négyet elveszített, ezeken átlagosan 1,2 gólt szerzett, miközben 2,2-t kapott, legutóbb pedig egy hatgólos, 4–2-es vereséget szenvedett a Club Brugge ellen. A két csapat legutóbbi öt egymás elleni mérkőzéséből négyet a Sint-Truiden nyert meg, a legutóbbi összecsapásuk pedig 3–2-es hazai sikerrel zárult. A két gárda gólstatisztikája alapján egyértelműen az over 2,5 a jó irány!


Viktoria Plzen - Sparta Praha
Cseh 1.

  • Megyünk Csehországba, ahol a Viktoria Plzen és a Sparta Praha rangadóján mindkét csapat támadójátéka elegendő érvet kínálhat a három vagy több gól mellett. A Plzen a bajnokságban mérkőzésenként 2,15 gólt szerez, ugyanakkor 1,62-t kap, az utóbbi öt találkozóján pedig átlagosan 2,6 alkalommal talált be, miközben egy gólt engedett ellenfeleinek. A Sparta Praha szintén eredményes támadójátékot mutat, 13 bajnoki mérkőzésén 1,92-es rúgottgól-átlagot produkált, az utóbbi öt fellépésén pedig 1,2 gólt szerzett és 1,4-et kapott. Mindkét együttes legutóbbi nemzetközi mérkőzésén született gól, a Plzeň 1–0-ra győzött a Lilleström ellen, míg a Sparta 3–1-re kikapott a Bournemouth-tól. Az előző öt egymás elleni találkozójuk ugyanakkor óvatosságra int, hiszen mindkét csapat mindössze 0,6 gólt átlagolt, a legutóbbi összecsapásuk pedig 0–0-s döntetlennel zárult. A két csapat erős bajnoki gólátlaga és a Plzeň legutóbbi öt mérkőzésen mutatott támadóformája az Over 2,5 gól mellett szól.


Central Cordoba SdE – Lanús
Argentin 1.

  • Az OVERek után pedig jöjjenek az UNDERek, hol máshol, mint Argentínában! Elsőként a Central Córdoba és a Lanús összecsapására látogatunk, ahol a hazaiak támadójátéka gyengélkedik, a vendégek pedig kifejezetten stabil védekezéssel érkeznek. A Central Córdoba az utóbbi öt mérkőzésén nyeretlen maradt, mindössze 0,8 gólt szerzett és átlagosan 2,4-et kapott, a Clausura 15 fordulója alatt pedig csupán 11 alkalommal talált be. A Lanús ezzel szemben nyolc mérkőzés óta veretlen, legutóbbi öt találkozóján mindössze 0,4 gólt kapott meccsenként, miközben támadásban szintén visszafogott, egygólos átlagot produkált. Különösen beszédes, hogy a vendégek legutóbbi öt mérkőzése kivétel nélkül 2,5 gól alatt maradt, és az utolsó tíz bajnoki találkozójukon sem született 3,5-nél több gól. Az egymás elleni mérleg szintén az alacsony gólszámot erősíti, az utolsó hét találkozójuk mindegyikén háromnál kevesebb találat született, a legutóbbi pedig 0–0-s döntetlennel zárult. Összességében nem várhatunk több, mint 2,5 gólt a mérkőzésen.


Instituto - Newell's Old Boys
Argentin 1.

  • Utolsó meccsünk a mai gólos körutazásunkon, az Instituto és a Newell’s Old Boys találkozóján az Under 2,5 gól mellett szól a vendégek kifejezetten visszafogott támadójátéka és az utóbbi mérkőzéseiken mutatott stabil védekezése. A Newell’s az előző öt találkozóján mindössze 0,8 gólt szerzett, miközben átlagosan csupán 0,4-et kapott, legutóbbi 12 bajnoki mérkőzésén pedig egyszer sem született 3,5-nél több találat. Az Instituto ugyan hét mérkőzés óta veretlen, de a szezonban átlagosan csak 1,3 gólt szerez meccsenként, és a legutóbbi öt találkozóján elért 2,2-es mutatóját jelentősen megemelte a legutóbbi, 3–3-as döntetlen. A vendégek bajnoki mérlege is az alacsonyabb gólszám irányába mutat: 31 mérkőzésen mindössze 0,9 gólos átlagot produkáltak, miközben 13 döntetlent játszottak. Ráadásul mindkét csapat számára megfelelő lehet az egy pont, így egyik félnek sem feltétlenül kell kockázatot vállalnia a győzelem megszerzéséért. A legutóbbi egymás elleni találkozójuk is 1–1-re végződött. A csapatok gólstatisztikája alapján nem várahtunk több, mint két gólt.

 

​100% BEFIZETÉSI BÓNUSZ és 3000 Ft értékű INGYENES FOGADÁS ütheti a markod, ha most regisztrálsz a Tippmixpróra!

tipp
Midtjylland – Sönderjyske
Több, mint 2,5 gól a mérkőzésen | 1.33 | (9/10)

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
Gandras 2026-11-08 07:17:57
A legutóbbi egymás elleni találkozójuk is 1–1-re végződött. A csapatok gólstatisztikája alapján nem várahtunk több, mint két gólt.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 23:30
Central Cordoba SDE - Lanus
Gólszám 2,5
Kevesebb, mint 2,5
1.61
Tét 100
Várható nyeremény 161
Gandras 2026-11-08 07:17:16
Az egymás elleni mérleg szintén az alacsony gólszámot erősíti, az utolsó hét találkozójuk mindegyikén háromnál kevesebb találat született, a legutóbbi pedig 0–0-s döntetlennel zárult. Összességében nem várhatunk több, mint 2,5 gólt a mérkőzésen.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 23:30
Central Cordoba SDE - Lanus
Gólszám 2,5
Kevesebb, mint 2,5
1.61
Tét 100
Várható nyeremény 161
Gandras 2026-11-08 07:16:53
Az előző öt egymás elleni találkozójuk ugyanakkor óvatosságra int, hiszen mindkét csapat mindössze 0,6 gólt átlagolt, a legutóbbi összecsapásuk pedig 0–0-s döntetlennel zárult. A két csapat erős bajnoki gólátlaga és a Plzeň legutóbbi öt mérkőzésen mutatott támadóformája az Over 2,5 gól mellett szól.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 18:00
Plzen - Sparta Praha
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.62
Tét 100
Várható nyeremény 162
Gandras 2026-11-08 07:16:23
A két csapat legutóbbi öt egymás elleni mérkőzéséből négyet a Sint-Truiden nyert meg, a legutóbbi összecsapásuk pedig 3–2-es hazai sikerrel zárult. A két gárda gólstatisztikája alapján egyértelműen az over 2,5 a jó irány!

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 19:15
St. Truiden - Zulte Waregem
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.52
Tét 100
Várható nyeremény 152
Gandras 2026-11-08 07:16:00
A Lokeren magas bajnoki gólátlaga, a két csapat támadójátékának eredményessége és a legutóbbi egymás elleni 3–0-s eredmény nem hazudik, legaláb három gólra van kilátás.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 19:15
Sporting Lokeren - Dender
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.46
Tét 100
Várható nyeremény 146
Gandras 2026-11-08 07:15:41
Az FC Brugge kiváló támadóformája, az Anderlecht idegenbeli védekezési problémái és a két csapat gólerős közelmúltja alapján az Over 2,5 gól is reális választás.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 13:30
FC Bruges - Anderlecht
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.32 1 - 1
Tét 100
Várható nyeremény 132
Gandras 2026-11-08 07:15:19
A Heidenheim 3,5-ös bajnoki összgólátlaga, a Hannover idegenbeli védekezési problémái és a két együttes második félidei gólsorozatai árulkodóak! Legalább három gólra van kilátás és a mérkőzésre vonatkozó előrejelzés is 61%-os valószínűséget ad ennek az opciónak.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 13:30
Heidenheim - Hannover
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.39 2 - 2
Tét 100
Várható nyeremény 139
Gandras 2026-11-08 07:14:58
A legutóbbi egymás elleni mérkőzésük különösen beszédes, hiszen a HJK 4–3-ra győzött idegenben. A HJK kiemelkedő támadóformája, az Oulu eredményessége és a legutóbbi 4–3-as egymás elleni mérkőzés egyaránt az Over 2,5 gól mellett szól.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 14:00
Helsinki JK - AC Oulu
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.25 3 - 3
Tét 100
Várható nyeremény 125
Gandras 2026-11-08 07:14:39
A Nordsjælland eredményesebb támadójátéka, a Randers gyenge védekezése és a korábbi párharcok 3,4-es gólátlaga alapján várható három gól a meccsen.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 16:00
Randers - Nordsjaelland
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.37
Tét 100
Várható nyeremény 137
Gandras 2026-11-08 07:14:15
A két együttes bajnoki gólátlagai alapján reális esély van legalább három találatra.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.11.08. 14:00
Aarhus GF - Horsens
Gólszám 2,5
Több, mint 2,5
1.47 2 - 0
Tét 100
Várható nyeremény 147

további tippjeink a Foci világából

A profi sportfogadók nyereséget ígérő stratégiája: a szögletfogadás! Ehhez mindenképpen idézzük fel a labdarúgás szabálykönyvét, mit ír a szögletről: szögletrúgást akkor kell ítélni, amikor a labda utoljára védőjátékost érintett, majd teljes terjedelmével akár a földön, akár a levegőben áthalad a kapuvonalon, de nem esik gól. Élőben alkalmazható stratégia következik! De több fogadóirodánál alkalmazható a meccs előtti alap fogadásnál is! Nézzünk egy aktuális mai tippet, alacsony kockázattal és vonzó szorzóval!
A profi sportfogadók nyereséget ígérő stratégiája: a szögletfogadás! Ehhez mindenképpen idézzük fel a labdarúgás szabálykönyvét, mit ír a szögletről: szögletrúgást akkor kell ítélni, amikor a labda utoljára védőjátékost érintett, majd teljes terjedelmével akár a földön, akár a levegőben áthalad a kapuvonalon, de nem esik gól. Élőben alkalmazható stratégia következik! De több fogadóirodánál alkalmazható a meccs előtti alap fogadásnál is! Nézzünk egy aktuális mai tippet, alacsony kockázattal és vonzó szorzóval!
Rajna menti rangadót rendeznek ma délután a Bundesliga 9. fordulójában, amelyben ismét főszerepet játszhat Patrik Schick. A Bayer Leverkusen cseh válogatott csatárától gólt várunk, elvégre kiváló formában van, a sebezhető védelméről ismert Köln a kedvenc ellenfelei közé tartozik, ráadásul a Gyógyszergyáriak elsöprő támadójátéka gyakorlatilag teljesen rá épül.
Rajna menti rangadót rendeznek ma délután a Bundesliga 9. fordulójában, amelyben ismét főszerepet játszhat Patrik Schick. A Bayer Leverkusen cseh válogatott csatárától gólt várunk, elvégre kiváló formában van, a sebezhető védelméről ismert Köln a kedvenc ellenfelei közé tartozik, ráadásul a Gyógyszergyáriak elsöprő támadójátéka gyakorlatilag teljesen rá épül.
A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com
A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com