2019.06. 19.

ACB Liga: Barcelonában megváltozik a széljárás?

A spanyol élvonalbeli kosárlabda-bajnokság döntőjének első két meccsén a Real Madrid otthon tartotta a pontokat, így 2-0 arányban vezet, amikor Katalóniába utazik. Ez a meccs már egészen más lesz, van is egy remek tippem a mai meccsre!

KOSÁRLABDA, SPANYOL BAJNOKSÁG, RÁJÁTSZÁS
2019.06.19. 21:00
BARCELONA - REAL MADRID (3.M.)

• Elképesztő meccset játszottak legutóbb a csapatok Madridban, ahol a Barcelona már-már győztesnek mondhatta magát, de az utolsó pillanatban a 25 pontos, 5/7-es hármas mutatóval záró Carroll győztes triplájával a Real Madrid végül 81-80 arányban nyerni tudott. Hanga is beállt 22 percre, de nem dobott pontot, csupán 1 gólpasszt, 1 blokkot, valamint 3 kiharcolt faultot jegyzett. A sztároknak nagyon ment a játék. A hazai oldalon Llull (13-1-5), Carrol (25-2) és Tavares (11-9) volt a legjobb, míg a Barcában Heurthel 30 pont, 2 lepattanó, 2 assziszt kimagaslott, de Oriola (12-6-2) és Claver (12-5-1) is remekelt.

• Egy biztos, a Real Madridnak ma már nem lesz elég a múltkori teljesítmény, a Barcelona hazai körülmények között mentálisan sokkal erősebb lesz, nekimegy a Realnak és mind védekezésben, mind támadásban az eddigi két-, de különösen az utolsó mérkőzésen mutatott teljesítményét felül fogja múlni! Mindenképpen a Barcát várom győztesnek, ha valami szuperteljesítmény folytán a madridiak nyerni tudnának, akkor az is csak pár pontocskával lesz.

Éppen ezért a biztonság kedvéért egy kicsike hendivel biztosítom a hazai sikert.