2018.11. 22.

Euroliga: Dobópárbaj a Kanári-szigeteken!

A Gran Canaria a Real-elleni vereség után hazai csarnokban veszi fel a harcot a Bayern ellen, akik viszont tegnapelőtt az Olympiakosztól kaptak ki nagyon simán hazai csarnokban. Lássuk, hogy sportfogadó-szemmel mit tudunk kivenni a meccsből!

KOSÁRLABDA, EUROLIGA
2018.11.22. 21:30
GRAN CANARIA - BAYERN MÜNCHEN

• Két tipikus fuss és dobd-csapatról beszélünk. A Gran Canaria kerete nem igazán ér föl az Euroleague-csapatok szintjéhez, de nagyon harcos kemény csapatról beszélünk! Idegenben általában veretni lehet őket, de hazai csarnokban kaparnak nagyon! Legutóbb Madridban a 33-34. percig pariban voltak és csak maximum 2-3 ponttal ment a Real! A meccs végén kijött a realitás és elhúzott a Királyi Gárda, majd 13 lett közte.
  • De ma a Bayern érkezik, amely viszont koránt sincs a madridiak szintjén. A támadóátlagok mindkét csapatnál kiemelkedőek (92m4 pont/meccs átlag a Canariánál, 80,8 a Münchennél) De a kapott találatok is magasak. Azok a csapatok, amelyek elsősorban futnak, rohannak és támadnak, összekerülnek egymással ott bizony sok pont várható általában! Márpedig jó kis futós-támadó csapat a Bőrnadrágos gárda is, úgyhogy a meccsben simán benne lehet egy jó kis OVER!

Tipp: OVER 161,5 – 1,52