2019.01. 04.

Euroliga: Görög csúcsrangadón a pontokban van az érték!

Európa talán legpikánsabb rangadója a Pana-Olymp meccs, amikor is a városban megáll az èlet ès sem a szurkolóknak sem a játèkosoknak nem számít más csak a győzelem. LeBron esélylatolgatása következik.

KOSÁRLABDA, EUROLIGA
2019.01.04. 20:00
OLYMPIAKOSZ - PANATHINAIKOSZ

• Undert tippelek erre a meccsre elsősorban azèrt mert bízom abban, hogy az Olympiakosnál felfogják vègre azt, hogy ha stílust váltanak ès felveszik a Pana rohanását, ahogyan azt tettèk az előző három egymás elleni meccsen is, akkor negyedszer is ki fognak kapni zsinórban legnagyobb riválisuktól.
  • Spanoulis ès Printezis sok harcot megjárt öreg róka már, lesz annyi sütnivalójuk hogy a jól bevállt lassú, kemènyen vèdezős, megfontoltan támadós tipikus Olympiakosz-játèkot fogják erőletni. A keretek erőssègèt felesleges taglalni ugyanis jól ismerik egymást a felek, a pillanatnyi forma illetve hajszálak fognak dönteni. Rangadóhoz mèltó kemèny meccset várok, ahol a tèt nagysága miatt nem fogunk egy szép meccset látni.

Tipp: 157,5 pont alatt 1,55

Niké 2019-01-04 22:31:22
Na ezen a Zalgirison leizzadtam,tegnap elcsesztem a kosaras szelómat a Gran Canariával,pedig többi az ilyen Maccabi dob 75 pontot a Bayern München ellen azok ültek.
Ma a Fener bekezdet és hozta is amit vártam vagyis a javuló Baskonia ellen egy sok pontos meccset.
A Zalgiris pontszámát meg jól írtam ide,de amit vártam az nem kilencven hanem nyolcvan pont hazai környezetben.
Legutóbb a Himkivel volt ilyen mázlis két hete akik szintén éppen súrolva hozták a tippet.(ott akkor csak 77 kellett és hazi pályán a Baskonia ellen a vége 77-85 lett)
Barcelonát talán nem kiabálom el,de ők már behúzzák nekem ezt a kis mixet!
Niké 2019-01-04 20:01:15
Máról pont ezt a görög rangadót hagytam ki és tettem a másik háromnál pontszámos tippet.

16737Barcelona-Darussafaka hazi csapt pntszáma 83.5 V 1.75

90 körül vagy kicsivel felett várom a Barcát a sereghajtó ellen!

29924Zalgiris-CSZKA hazai pontszám 78.5 V 1.6

A litvánok otthon azért egy kilencvenet hintenek az oroszoknak!

Végül a már tartó meccsem a Fener-Baskonia 32955 158.5 pontnál több 1.95 volt
Eddig jó erős ötven pontos a nyitó negyed.
tibcsi68 2019-01-04 11:09:20
Nagyon nehéz jó tippet adni a mostani Euróligára. Megmagyarázhatatlan eredmények, az első játékrészben, közel 50 pontot dobó csapat, amásodikban alig találja el a gyűrűt, 69 pontal nyerni lehetett stb.
Lassan már no bet kategória lesz ez a sorozat. Ebben a szezonban csak bukni lehet vele, se a pontok sem az eredmények...
Nem tudom nektek mia véleményetek.
Tavalyi szezonban én is simán 157 alá tenném ezt a meccset, sőt még 150alá is.
Most szembe megyek a tippeddel és fölé rakom,mindkét csapattól sok pontot várok!

A Real Madrid és a Baskonia ismét Madridban csap össze, az Euroliga rájátszás-,negyeddöntős sorozatának második mérkőzésén. A Real igazolta erőfölényét és 16 ponttal nyerte meg az első összecsapást. Ma sem sok jóra számíthat a baszk együttes.
A Panathinaikosz és a Maccabi Tel Aviv ma játssza az Euroliga rájátszásának második mérkőzését. Az első mérkőzés nagyon magas színvonalú kosárlabdát hozott mind a 40 perc alatt és a végén meglepetés született, hiszen a Maccabi Tel Aviv 87-91-re nyerni tudott, ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé! Ma a Panathinaikosznak több, mint kötelező a győzelem!
Az alapszakasz 3. helyezett Monaco és a 6. helyezett Fenerbahce csapnak össze a három nyert meccsig tartó párharcban az Euroliga negyeddöntőjében.