2019.04. 18.

Euroliga: Ismét CSKA!

Tegnapelőtt az Euroliga rájátszásának első meccsén csapott össze a CSKA Moszkva és a Baskonia Moszkvában. A meccsen 94-68-ra nyert a hazai csapat, ellentmondást nem tűrő játékkal. Nem látom okát, hogy ma ne hasonló eredmény szülessen. Lássuk!

KOSÁRLABDA, EUROLIGA
2019.04.18. 19:00
CSZKA MOSZKVA - BASKONIA VITORIA (2.M.)

• Mindkét csapat kifejezetten a támadójáték híve, amelyek meccseiken sok pontot szórnak.  Az első meccsen a harmadik negyedben kezdődött el a haddelhadd! Ekkor a moszkvaiak tudatosították a baszkokkal, hogy ne számítsanak semmi jóra. Ebben a játékrészben 29-12 lett az eredmény. Kiváló teljesítményt nyújtott Sergio Rodriguez, de mind a 12 CSKA-játékos szerzett pontot! Elképesztő és demoralizáló volt, amit bemutatott az orosz csapat. A meccsen a CSKA 60%-ban dobta a duplákat, míg a Baskonia 54,5%-ban. Ebben a mutatóban- és minden másban is kell fejlődnie a vendégeknek, ha ma akármit is el akarnak érni. De erre kevés esélyt látok. Ha nem is lesz 15 pont közte a mai, második meccsen minimum 8-cal nyerhetnek a házigazdák.
CSKA Moszkva – Kirolbet Baskonia
CSKA-7,5 | 1.62 | (6/10)

kovi11 2019-04-19 12:35:28
Evergreen miért nem csinál ilyet? Látod, van pozitiv példa is innen. Na ő egy absz korrekt tippszter. Mert lehet tájékoztatni, meg rábeszélni is. Aztan persze a közöny, ha rossz. Ez a nem az én felelősségem stílus, ami zavar, nem a rossz tippem. Elvégre senki nem jós, bár itt jön be a szakértőség. Mennyi esemény vsn egy nap? Rengeteg. Egy szakértő válasszon már olyanokat, mert azért szakértő elvileg, aminek úgy utananéz, hogy még azt us tudja a szertáros mit gondol. És...rögtön nem 60 %-os eredményesség lenne. Ha nem megy, fel kell ismerni. Én hiába akarok jó teniszező lenni, ha nem találom el a labdát. Ehhez sem ért mindenki

A Barcelona és az Olympiakosz az Euroliga negyeddöntő-párharcának második meccsét játssza, a helyszín még mindig a barcelonai Blaugrana Aréna lesz. Az első találkozón meglepetésre a pireuszi piros-fehérek diadalmaskodtak, 77-75-re nyertek. A katalánok számára a második mérkőzés előtt a győzelem elengedhetetlenül fontos!
A második fordulót rendezik a Monaco és a Fenerbahce közti negyeddöntőkben az Euroligában. Az első találkozót meglepetésre az isztambuli klub nyerte meg. Sarunas Jasikevicius vezérletével a Fenerbahce hosszabbításban 95-91-re legyőzte a Monacót, így előnyre tett szert ebben a negyeddöntős sorozatban. Ma nagyon erős győzelmi kényszerben van a nagyhercegségbeli gárda!
A Real Madrid és a Baskonia ismét Madridban csap össze, az Euroliga rájátszás-,negyeddöntős sorozatának második mérkőzésén. A Real igazolta erőfölényét és 16 ponttal nyerte meg az első összecsapást. Ma sem sok jóra számíthat a baszk együttes.