2024.02. 29.

Euroliga: Partizan - Anadolu Efes

Az Euroliga 27. fordulójában a Partizan és az Anadolu Efes meccsel a belgrádi Stark Arénában.

• A Partizan az utóbbi időszakban nem volt jó formában. Az Euroligában zsinórban három vereséget szenvedett, az ABA Ligában és a Szerb Kupában pedig az ősrivális Crvena Zvezda ellen szenvedett kudarcot. Zeljko Obradovic csapata nehéz időszakon van túl, és csütörtökön győzelmet kell aratnia, hogy versenyben maradjon a rájátszásért. Tavaly ilyenkor, a kupaszünetet jól használták ki és javulást mutattak be. Kérdés, hogy ezt idén is meg tudják-e ismételni. A klubnál bíznak abban, hogy Obradovic edző és csapata megtalálja a megfelelő taktikát és ismét jobb eredmények jönnek majd. Jelenleg az Euroligában 12-14 a győzelem-vereség arányuk. Egyedül Alen Smailagic és Uros Trifunovic küzd sérüléssel. A szurkolókon nem fog múlni semmi, a Stark Aréna ma is tele lesz szenvedélyes kosárrajongókkal, akik a Partizanért szurkolnak majd.
  • Ezzel szemben az Anadolu Efes kiváló formában van az utóbbi időben, hat egymást követő győzelmet aratva a hazai bajnokságban és az Euroligában. Győzelmi sorozatukat a Fenerbahce szakította meg a Török Kupa döntőjében, ahol 67-80 arányban maradtak alul. A kudarc ellenére Tomislav Mijatovic edző elégedett csapata utóbbi időben mutatott teljesítményével, amely védekezésben és támadásban is fejlődést mutatott. Derek Willis és Dogus Ozdemiroglu sérülés miatt kihagyja a mai meccset.
  • Ahogyan a Real-Pana mérkőzés, ez is egy rendkívül támadó-felfogású, dinamikus és pontgazdag meccsnek ígérkezik. Mindkét csapat a támadásban jó, a védekezésben szenvedtek, így ma azt erőltetik majd, amiben jók. A tippem összetett. Anadolu Efes +12,5 és több mint 158,5 pont a mérkőzésen – 1,70-ért.

KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!