2021.04. 23.

Euroliga, playoff: CSKA Moszkva - Fenerbahce (2. mérkőzés, Moszkva)

Az első meccset 92-76 arányban nyerte a CSKA, esélyes, hogy ma is hasonló eredmény születik majd.

CSKA Moszkva - Fenerbahce
- A Fenernél továbbra is sérült Jan Vesely és a kornavírus miatt sem lehet itt mindenki. Az első meccsen De Colo volt a legeredményesebb, de csapatként a Moszkva volt a jobb. Az orosz gárda 60,6% -osan dobta a duplákat, és 46,7%-ban a triplákat. Clyburn, Voigtmann és Hackett remekelt. Ma is pontosan ez a játék kell majd. Nagyon magas pörgés, pontos, gyors támadások Clyburn és Voigtmann lendülete és magas szintű játéka. Az elsődleges pedig Nando De Colo megfogása lesz!
- A törököknél Vesely, Kyle O'Quinn és Danilo Barthel jól dob, de meg fog gyűlni a bajuk a sokkal erősebb MIchael Eric és Toko Shengelia ellen. Összességében a törökök nem bírják felvenni a harcot Vesely nélkül. Ma is orosz sikert várok -3,5-es hendiről is és minimum 156 pontot.
TIPP: CSKA -3,5 & over 155,5

CSKA -3,5 & over 155,5 | 1.72 | (8/10)

A Barcelona és az Olympiakosz az Euroliga negyeddöntő-párharcának második meccsét játssza, a helyszín még mindig a barcelonai Blaugrana Aréna lesz. Az első találkozón meglepetésre a pireuszi piros-fehérek diadalmaskodtak, 77-75-re nyertek. A katalánok számára a második mérkőzés előtt a győzelem elengedhetetlenül fontos!
A második fordulót rendezik a Monaco és a Fenerbahce közti negyeddöntőkben az Euroligában. Az első találkozót meglepetésre az isztambuli klub nyerte meg. Sarunas Jasikevicius vezérletével a Fenerbahce hosszabbításban 95-91-re legyőzte a Monacót, így előnyre tett szert ebben a negyeddöntős sorozatban. Ma nagyon erős győzelmi kényszerben van a nagyhercegségbeli gárda!
A Real Madrid és a Baskonia ismét Madridban csap össze, az Euroliga rájátszás-,negyeddöntős sorozatának második mérkőzésén. A Real igazolta erőfölényét és 16 ponttal nyerte meg az első összecsapást. Ma sem sok jóra számíthat a baszk együttes.