A hazai pályán szinte verhetetlen Real Madrid a jó formába lendülő Bayern ellen igyekszik megerősíteni pozícióját.
- A madridiak három idegenbeli Euroliga-vereség után a Partizan ellen 77–73-mal szakították meg rossz sorozatukat, és 17–11-es mérleggel jelenleg a negyedik helyen állnak. A Király-kupában az Unicaját (100–70) és a Valenciát (108–106) is felülmúlták, ám a döntőben a Baskonia 100–89-re megálljt parancsolt nekik. A Partizan ellen sem brillíroztak, 15 pontos előnyt herdáltak el, végül Andres Feliz kulcs-hármasa döntött. A Valencia elleni elődöntőben Mario Hezonja 25 ponttal és két clutch triplával villogott, míg Facundo Campazzo 17 pontot tett hozzá. A Real otthon félelmetes (12–1), kiváló lepattanózó csapat, és minden fő mutatóban a liga élmezőnyéhez tartozik. A Bayern 12–16-tal a 14., bár korábban legyőzte a Panathinaikoszt, a Valenciát, a Hapoelt és a Monacót is, legutóbb azonban 111–106-ra kikapott a Maccabitól. Andreas Obst 33 pontja kevés volt, Nenad Dimitrijevic (15 pont, 10 gólpassz) egyre magabiztosabb, de a bajorok támadójátéka összességében a harmadik leggyengébb a ligában. A német kupában a Bamberg ellen hosszabbításban buktak, ami újabb kérdéseket vet fel a végjátékbeli stabilitásról.
- A Real hazai támadási hatékonysága és a Bayern sebezhető védekezése gyors tempójú, pontgazdag ütközetet vetít előre, ahol legalább 165 pont várható és a Real meccsgyőzelme is erősen esélyes!

👉 REGISZTRÁLJ ITT, aktiváld az egyedi bónuszkódot és legyen tiéd a 10.000 forintos befizetési bónusz!
Ahhoz, hogy mindezt továbbra is fenntarthassuk ezen a szinten a Tipplapot, és még jobb- és több tartalmakat készíthessünk, hozzátok fordultunk segítségül és elindítottuk a Donably-t. Minden támogatás számít, és segít abban, hogy a közösségünk tovább növekedjen. Ha teheted, kérjük támogass minket! Ez számunkra hatalmas segítség! Előre is köszönjük szépen!


Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!