2019.03. 14.

Kosárlabda Euroliga: Mire megy a milánói offenzíva az egyik legkeményebb védelem ellen?

Kosárlabda Euroliga: Mire megy a milánói offenzíva az egyik legkeményebb védelem ellen?

Az Olimpia Milánó 25 Euroliga-meccsen dobott 2178 pontjával második legjobb a CSKA Moszkva után! Az Olympiakos szintén 25 meccsen kapott 1930 pontjával második legkiemelkedőbb a Barcelona után. Ma eldől, melyik játékstílus vezet eredményre!

 



KOSÁRLABDA, EUROLIGA
2019.03.14. 20:45
OLIMPIA MILANO – OLYMPIAKOSZ

  • Az Olimpia Milano csapata óriási fejlesztésen ment keresztül az idei Euroliga rajtja előtt. A sportvezetők és szponzorok pénzt nem kímélve erősítették meg a csapatot és ez által felépítve egy olyan gárdát, amely eséllyel harcolhat a hőn áhított playoff-helyezésért. A csapat 87,8-as támadóátlaga kimagaslik a mezőnyből, ők dobták a második legtöbb pontot az idei szezonban eddig! A keret vezére az Mike James, aki jelen pillanatban 19,7-es átlagot tud, ami szintén megsüvegelendő teljesítmény. Mellé zárkózik fel Micov a maga 14,3-as átlagával, valamint a lepattanók királya Gudaitis, aki a 12,5-ös pontátlaga mellé lekapkod 7,1 lepattanót is meccsenként. A csapat előnye a támadás, főleg hazai csarnokban igyekeznek rákényszeríteni akaratukat az ellenfelekre. A gyengéjük viszont a védekezés, ebben pedig sokkal jobb a mai ellenfél!
  • Az Olympiakosz egy kiválóan csapat, amely a legutóbbi öt fordulóban letudott négy veresége miatt meglehetősen felpaprikázva várja a mai meccset. A legjobb dobó Georgios Printezis 11,1 pontot átlagol, de nem sokkal marad el tőle Milutinov 11,0 pontátlag és Spanoulis 10,5 sem. Az Olympiakosz támadóátlaga 78,3 pont, amely erős közepesnek mondható. Viszont a görög csapat kiválóan védekezik,zártan, masszívan képesek kifogni az ellen vitorlájából a szelet, ez Milutinov magas lepattanó-átlagának is köszönhető. Kettejük meccsét legutóbb Görögországban is az Olimpia Milano nyerte 75-99-re, Mike James és Nemanja Nedovic és Vladimir Micov játszott kiemelkedően.
  • A meccsen Spanoulis és Mike James áll majd szemben egymással, jól ismerik egymást, de a görög csapat vezére a jobb játékos, de persze ez még nem jelenti csapata győzelmét is! Viszont abból indulok ma ki, hogy az olasz csapat eddig 0-4 re áll a szezonban a három legkeményebben védekező csapattal szemben (Fenerbahce, FC Barcelona és a Real)! Ebben a sorban pedig az Olympiakos a következő! Viszont a Milánó sokkal ponterősebb a fedélzeten James Nunnallyval és Nemanja Nedoviccsal együtt! Mindent  összevetve egy  nagyon kiegyenlített meccset várok ma, ahol a tét is hatalmas, hiszen a playoff küszöbén egyensúlyoznak mindketten. Az olaszok 87,8-ad dobnak meccsenként átlagban, szerintem a görögöknek ennyit nem fognak szórni, akik meg nem lépik túl a saját átlagukat, ami 78,3. Ha a pontokra megyek rá, akkor jó választásnak tűnik a 168,5-ös határ, ami fölé nem várom az eredményt!

TIPP: UNDER 168,5 – 1,62
 

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
motoros21 2019-03-15 09:19:19
simán jött a tipp, grat Skokova!!!

további tippjeink a Kosárlabda világából

A Baskonia négy hazai Euroliga-sikert követően újabb fontos mérkőzésre készül, amelyen az érkező Milano próbálja megállítani a hazai gárdát. Ez a baszkok hazájában nagyon nehéz feladat!
A Baskonia négy hazai Euroliga-sikert követően újabb fontos mérkőzésre készül, amelyen az érkező Milano próbálja megállítani a hazai gárdát. Ez a baszkok hazájában nagyon nehéz feladat!
Két nagyon jó formában lévő csapat találkozik ma Athénban, minden adott egy remek és pontgazdag mérkőzésre!
Két nagyon jó formában lévő csapat találkozik ma Athénban, minden adott egy remek és pontgazdag mérkőzésre!
Csordulásig telt csarnok, szenvedélyes belgrádi szurkolók ezrei várják a Barcelonát Belgrádban, ahol a hazaiak remek formában, hét hazai EuroLeague-sikerrel a hátuk mögött készülnek folytatni menetelésüket.
Csordulásig telt csarnok, szenvedélyes belgrádi szurkolók ezrei várják a Barcelonát Belgrádban, ahol a hazaiak remek formában, hét hazai EuroLeague-sikerrel a hátuk mögött készülnek folytatni menetelésüket.