2021.12. 03.

Napi Kosár-favorit: Duplázzunk az Euroligával I. – 2021.12.03

Napi Kosár-favorit: Duplázzunk az Euroligával I.   – 2021.12.03

Ebben a rovatban az aktuális nap legjobb kosárlabda-fogadásait keressük. A rovat gazdája Krakatau lesz, aki elsősorban a nemzetközi kupákra és a legnagyobb európai bajnokságokra hegyezi ki a történetet. Az amerikai kosárlabda kimarad, annak megvannak a specialistái. Sok sikert mindenkinek, számítunk a véleményetekre! Zenit Szentpétervár .– Crvena Zvezda

Sziasztok!
Na ez a dühítő, amikor egy duplán múlik a tipp. Tegnap ezen ment el. Ma ismét Euroliga. Idén abszolút az under oldaláról érdemes elsődlegesen közelíteni. Ma van két ilyen meccs, a Zenit és a Zvezda és az Unics - Olympiakosz találkozó. Mindkét csapat remekül védekezik, mondhatni a liga két legjobb védekező gárdája. A Zenit ráadásul a legjobban lepattanózik. Amiben a mai meccs a hazaiak oldalára dőlhet el, az egyrészt a hazai pálya, másrészt pedig a hárompontos próbálkozások eredményessége. A Vöröscsillagosok (6.3/meccs) triplát tudtak eddig a szezonban (ez a legkevesebb), a Zenit védelme pedig a legerősebb ebben a tekintetben is, hiszen 7,3 triplát engedélyeztek átlagban az ellenfeleknek. Ez pedig a legjobb a ligában. Szóval 140-145 körül várom a pontszám alakulását maximum és a hazaiak győzelme esélyes.

Zenit Szentpétervár – Crvena Zvezda: Zenit meccsgyőzelem & under 149,5 pont