2019.12. 04.

Kosárlabda Bajnokok Ligája: Spanyol – olasz párharc dupla tippel!

A kosárlabda Bajnokok Ligájában egy izgalmas mérkőzésre van kilátás. A spanyol Zaragoza hazai körülmények között fogadja az olasz Brindisi gárdáját. Mindkét alakulat kiválóan szerepel a hazai pontvadászatban, a BL-ben pedig szintén egyformán, 9-9 ponttal állnak 4. és 5. helyeken. Jó kis mérkőzésre van kilátás, nézzük, mire érdemes fogadni.

KOSÁRLABDA, BL, D CSOPORT
2019.12.04. 20:30
Tecnyconta Zaragoza-Happy Casa Brindisi

• A spanyol kosárlabda-bajnokság valamivel feljebb rangsorolt, mint a taljánoké. A Zaragoza ráadásul egy kiemelkedően jó csapat. A Real Madrid és a Barcelona kosárlabdában is kiemelkedik, valamint mindketten az Euroliga tagjai, de utána több csapat is erős. Ezek egyike a Zaragoza, amely most épp a 3. helyen áll. Remek gyors, futós támadójátékot játszanak, támadóátlaguk 80 pont körül mozog. Radovic, Ennis, Seeley és az amerikai Hlinason remekül szórja a pontokat, ráadásul a csapat védelme is megfelelően masszív. Különösen hazai környezetben jók, legutóbb a Real Madridot verték úgy, hogy a királyi gárdát 67 ponton tartották! Ez árulkodik a Zaragoza erejéről.
  • A Brindisi az olasz bajnokság harmadik helyezettje, szintén a fuss és dobd-támadójáték követői. Banks, Brown, Petteway az amerikaiak közül emelkedik ki, az olasz játékosok közül pedig Campogrande és Gaspardo remekel. Ami a Bajnokok Ligáját illeti, mindketten a továbbjutásra játszanak. A Dijon, a Bonn és a Neptunas mellett, mindketten esélyesek erre.

Ma a Zaragoza nagyot léphet azzal előre, ha hazai környezetben legyőzik a Brindisit és ez-, tekintve a két csapat közti alapvető erőkülönbségről, erősen valószínű. Viszont az olaszok felveszik a kesztyűt és azt várom, hogy pontgazdag mérkőzésnek nézünk elébe. A hazai győzelemnek kicsi a szorzója, de az over egészen jól fizet. A tippet a B365 fogadáskészítőjével készült, egy részről a Zaragoza győzelme -2,5-ről, másrészt összesítésben 153,5 pont fölött lesz. Így összesen 1,79-es szorzót kapunk!