2019.03. 27.

Kosárlabda: Goyang-Egis: remek szorzót foghatunk!

LebronBasket

Koreában járunk ahol a play off negyeddöntőjèben a Goyang ès az Egis feszül egymásnak. A párharc 1:1-re áll, a Goyang elvette az Egis pályaelőnyèt most pedig otthon igyekszik ezt megerősíteni

KOSÁRLABDA, DÉL-KOREAI BAJNOKSÁG,RÁJÁTSZÁS
2019.03.27. 11:30
GOYANG - JEONJU KCC EGIS (3.M.)

• A Goyang egy fiatal, sokat futós támadó kosárlabdát játszó csapat. Igazából senki nem szeretett volna velük összekeveredni, mert fizikailag rengeteget kivesz az ellenfelekből a Goyang stílusa. Monroe ès Echoeen szemèlyèben kèt kiváló amerikai van a csapatban, Monroe egèsz èvben igazi vezère a piros mezes alakulatnak.
  • Mindkèt play off meccs, amelyen az Egis volt a hazai a vendègeknek állt, jobb volt a Goyang mindkèt alkalommal, de az első öaszecsapáson a hazaiak irányítója Brown hozta az extrát az utolsó percben, csak neki köszönhető hogy most 1:1-re áll a párharc nem pedig 2:0. Goyangnak. A párharcban most először pályaválasztó a Goyang, Monroe èlete formájában játszik ès az előző kèt meccs kèpe alapján is egy nagy hazai kellene, hogy legyen ez a meccs. Ekkora oddson megèr egy imát