2021.02. 09.

Napi kosár-favorit! 2021.02.09 - I.

Ebben a rovatban az aktuális nap legjobb kosárlabda-fogadásait keressük. A rovat gazdája Krakatau lesz, aki elsősorban a nemzetközi kupákra és a legnagyobb európai bajnokságokra hegyezi ki a történetet. Az amerikai kosárlabda kimarad, annak megvannak a specialistái. Sok sikert mindenkinek, számítunk a véleményetekre!

Mára az Ulm - Bayern német bajnoki meccsnél lehet a hendikeppel okoskodni.
- Alapesetben a Bayern jobb csapat, de most az Euroligás-menetelés miatt erőit megosztotta, gyakorta megy a rotálás, a pihentetés és ez a bajnoki eredményeken is látszik, jelenleg 5. helyen állnak.
- Az Ulm erős kis csapatnak számít Németországban. Jelenleg a 6. helyet foglalják el, nincs nemzetközi kupájuk, így teljes erőből tudnak a mai meccsre koncentrálni és szorossá teheti a meccset. Nyerni nem fognak, de egy nagy hendivel lehet őket segíteni.
- A Bayernnek elég most egy kicsi gőzelem is. Ulm +10,5-lel vállalható simán.