ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Megérdemelten nyert Cibulkova, de azt azért sajnálom, hogy egyértelműen frusztrálta Halepet a kis térdsérülés, nem véletlen csapkodta a lábát. Ettől persze futott mint a baknyúl, de lehet az a nüansz az ő oldalán lett volna a 2. szettben ami döntött. Viszont az első szettben az öltözőben maradt, ezt meg nem lehet megengedni így járt. :D
Remélem az elemzésben írt, "lehet nem kéne megpróbálni" meg a tegnapi vagy a mai brainstormingban elejtett "halepet inkább csak bulisabbra szabad" elejtett mondatokat sokan komolyan vették és nem tették. :)
A főszelóra javasolt páros, és egyes meccs még hátra van, azok jöjjenek!
Emellett egy bulisabb szelón Halepet is el tudom képzelni. :)
A mai kínálatból két mérkőzés tetszett meg nagyon. Az egyik az eddig remeklő Red Wings, akik bár veszélyes ellenféllel játszanak, de annyira menetel most a Detroit, hogy nem hiszem hogy a Hurricanes állítja meg őket főleg a saját jegükön. Az eddigi hibátlan hazai mérleg is önmagáért beszél, ami hasonlatos a Montreal szintén 3-ból 3-as otthoni mérlegéhez. Az eredményt is hasonlónak várom, mint amit most éjjel játszott a Canadiens. :) HOsszabbítással együtt sem rossz ez az odds, de az 1X is még kellemes szerintem, és az már kétesély. :)
A másik kiszemeltem a St. Louis, akik szintén remekelnek eddig idén, de tavaly is hasonlóképpen volt ez, így nem is lepődünk meg ezen. A Blues utolsó meccsén pont a Flamest ütötte egy teljesen kontrollált meccsen idegenben, most pedig ők lesznek a saját jegükön pihentebben. Ugyanis a Calgary egy kemény fizikális meccsen van túl, és Chicagoból érkezik egyenesen pihenő nélkül. Az ilyen kötelező győzelmeket be szokta húzni a St. Louis, akiknek amúgy az elmúlt években is feküdt a Calgary mint ellenfél. Hosszabbítással azért mint mindig, most is számolnék.
Mivan? Miről beszélünk?!
Könnyed Pliskova győzelem :DDDDD
De azért hozzáteszem, hogy ezt végül Radwanska bukta el... ott volt a meccslabda... :D Na de Kuzninak most minden összejött, még mikor abszolút vert helyzetbe volt a labdamenetben 6-5 40-40-nél a végén a háló is besegített, hogy ne tudjon röptézni Aga a hálónál :D De van ilyen meccs. :) Na Pliskova hozza szépen és annyi.
Ami meg a lényeg, hogy mindkét tippel nyertünk, Nekem egy szelón is volt, szóval happy end az első napon. :D
http://www.tipplap.hu/tippek/wta-finals-1nap
Jóccaka!
Nos addig-addig szűkítgettem a mai kört, hogy végül egy mérkőzés maradt ami szimpatikus nekem. Ez pedig a Washington - NY Rangers találkozó. A tavalyi alapszakasz győztes Caps úgy fest ott folytatja ahol abbahagyta tavaly. A Penguins ki tudta őket ejteni, de a csapat továbbra is nagyon erősnek tűnik, el is kezdték gyűjtögetni a győzelmeket. A Rangers ezzel szemben problémákkal küzd, és idegenben amúgy sem a legacélosabbak az előző évek alapján sem. A Washington nagyon erős volt otthon már az előző szezonzban is, és eddig idén is hibátlanul kezdett. Úgy gondolom, hogy mindent egybevéve Ez nem ma fog megváltozni, és egész szép oddsot mérnek rá a nevek miatt. Szokás szerint hosszabbítással is kalkulálva, de nekem a Washington a mai tippem. :)