ToMMo

Tipplap szerző
Havi cikkek száma: 9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Hozzászólások

ToMMo 2016-10-27 14:02:46
Hát ez a második szett a Cibulkova meccsen valami parádés volt. Talán a torna eddigi legjobb szettje, nagyon kitettek magukért a lányok. :) Mondjuk szerva terén meg valszeg a leggyengébb meccs volt összességében is, de kárpótoltak a labdamenetek. :)
Megérdemelten nyert Cibulkova, de azt azért sajnálom, hogy egyértelműen frusztrálta Halepet a kis térdsérülés, nem véletlen csapkodta a lábát. Ettől persze futott mint a baknyúl, de lehet az a nüansz az ő oldalán lett volna a 2. szettben ami döntött. Viszont az első szettben az öltözőben maradt, ezt meg nem lehet megengedni így járt. :D
Remélem az elemzésben írt, "lehet nem kéne megpróbálni" meg a tegnapi vagy a mai brainstormingban elejtett "halepet inkább csak bulisabbra szabad" elejtett mondatokat sokan komolyan vették és nem tették. :)
A főszelóra javasolt páros, és egyes meccs még hátra van, azok jöjjenek!
ToMMo 2016-10-27 09:17:42
Szóval nálam ma Kerber és a Mattek-Sands Safarova páros tetszetős, és megy is egyben. :)
Emellett egy bulisabb szelón Halepet is el tudom képzelni. :)
ToMMo 2016-10-26 20:34:12
Részemről holnapra ment a Kerber, Mattek-Sands/Safarova kötésben amíg le nem esik Kerber oddsa :) Az egyéni meccsekhez is jön elemzés reggelig amúgy. ;)
 
ToMMo 2016-10-26 20:29:10
Ezt nem tudom hol nézted, mert 1.40 Makarováékra az odds, és 2.50 Hlavackováékra, de amúgy nyerni is fognak vesnináék jó eséllyel, de ebbe még nem mentem bele mélyebben, majd a következő páros cikkben :)
ToMMo 2016-10-26 18:17:54
Részemről a mai NHL meccsek csúszósak mint a jég amin játsszák, kihagyósnak ítélem. Talán overezni lehet, de az nem annyira az én asztalom. Holnap is lesz nap. :)
ToMMo 2016-10-26 17:22:40
Bocsánat, ha kicsit hosszúra sikerült, de úgy gondoltam ezeket a tényeket érdemes leírni. :) És végülis ez 4 páros bemutatása is egyben, holnap meg ugye a másik fele. Még jó, hogy nem egy nap alatt játsszák le az összes páros negyeddöntőt. :D
ToMMo 2016-10-25 22:53:47
ui.: Holnap jövök a páros beharangozóval és egyben esélylatolgatással, elemzéssel. :)
ToMMo 2016-10-25 18:04:42
NHL Szilánkok:
A mai kínálatból két mérkőzés tetszett meg nagyon. Az egyik az eddig remeklő Red Wings, akik bár veszélyes ellenféllel játszanak, de annyira menetel most a Detroit, hogy nem hiszem hogy a Hurricanes állítja meg őket főleg a saját jegükön. Az eddigi hibátlan hazai mérleg is önmagáért beszél, ami hasonlatos a Montreal szintén 3-ból 3-as otthoni mérlegéhez. Az eredményt is hasonlónak várom, mint amit most éjjel játszott a Canadiens. :) HOsszabbítással együtt sem rossz ez az odds, de az 1X is még kellemes szerintem, és az már kétesély. :)
A másik kiszemeltem a St. Louis, akik szintén remekelnek eddig idén, de tavaly is hasonlóképpen volt ez, így nem is lepődünk meg ezen. A Blues utolsó meccsén pont a Flamest ütötte egy teljesen kontrollált meccsen idegenben, most pedig ők lesznek a saját jegükön pihentebben. Ugyanis a Calgary egy kemény fizikális meccsen van túl, és Chicagoból érkezik egyenesen pihenő nélkül. Az ilyen kötelező győzelmeket be szokta húzni a St. Louis, akiknek amúgy az elmúlt években is feküdt a Calgary mint ellenfél. Hosszabbítással azért mint mindig, most is számolnék.
ToMMo 2016-10-25 17:18:49
Azt hiszem ismét mindenki megkaphatta ma a választ, miért is Kerber a világelső. Meglátjuk a lendület kitart-e a végéig. :)
ToMMo 2016-10-25 09:24:54
Nos, a mai WTA Finals nap párosításai kemények...írást hozok róla, de lehet tipp nem lesz benne. Örülök, hogy tegnap még velünk volt kicsit a szerencse Pliskovánál, viszont itt nagyobb a rizikó. :)
ToMMo 2016-10-24 21:22:00
Mivan? Könnyed Pliskova
Mivan? Miről beszélünk?!
Könnyed Pliskova győzelem :DDDDD
ToMMo 2016-10-24 18:37:00
Dehogy veszünk össze... grat a nyereményhez :D
De azért hozzáteszem, hogy ezt végül Radwanska bukta el... ott volt a meccslabda... :D Na de Kuzninak most minden összejött, még mikor abszolút vert helyzetbe volt a labdamenetben 6-5 40-40-nél a végén a háló is besegített, hogy ne tudjon röptézni Aga a hálónál :D De van ilyen meccs. :) Na Pliskova hozza szépen és annyi.
ToMMo 2016-10-24 11:18:34
Egy 6-4, 6-3-mal ez már bukó...továbbra sem szeretem ezeket games fogadásokat. A plusszosokat végképp. Még egy olyan meccsen mint a tegnapi Halep - Keys a -3,5 tök jó volt...de ezeket én nem preferálom. Sajnos jós nem vagyok, szóval nem tudom megmondani. :D
ToMMo 2016-10-24 09:41:19
Szóval a WTA Finalsön ma én Radwanska és Pliskova győzelmeket várok, ezeket hamarosan különn cikkben, kis elemzéssel hozom is. :)
ToMMo 2016-10-23 18:04:11
Az első szett nagyon kiegyenlített volt, a másodikat leadta Kerber, fújt egyet, míg Cibulkova nagyon jól játszott, aztán a harmadik szettben megmutatta miért ő a világelső. Fejben egyszerűen jobban ott van szinte bárkinél jelenleg. Kevesebbet hibázott ezért nyert. :)
Ami meg a lényeg, hogy mindkét tippel nyertünk, Nekem egy szelón is volt, szóval happy end az első napon. :D
ToMMo 2016-10-23 14:25:32
Nálam ma csak a Pats győzelem játszik...Illetve persze a Cincinnati nagyon esélyes. És még gondolkozok mint mindig a Giants nyeretésén is, :)
ToMMo 2016-10-23 10:38:52
A mai WTA Finals két mérkőzéséről kisebb elemzést is írtam:
http://www.tipplap.hu/tippek/wta-finals-1nap
ToMMo 2016-10-23 00:42:46
Magyar idő szerint holnap délelőtt lesznek viszont a WTA Finals első meccsei, ahol Kerber és Halep győzelmet várok, csak így előljáróban ennyit. Holnap reggelre igyekszek külön cikkben elemzéssel jelentkezni! :)
Jóccaka!
ToMMo 2016-10-22 18:55:19
Párosok csütörtökön kezdenek, szóval róluk csak később ejtek majd szót. :) De holnap már lesz két egyéni mérkőzés, azokkal igyekszem nap mint nap jelentkezni. ;)
ToMMo 2016-10-22 18:20:50
Én ezután a Niculescu performansz után nemhogy nem gondolkozok Bertensékbe, de igen erősen gondolkozom, hogy 2,5-es oddson megérné inkább NIculescuékat megpróbálni. :) :D
ToMMo 2016-10-22 17:03:22
NHL Szilánkok:
Nos addig-addig szűkítgettem a mai kört, hogy végül egy mérkőzés maradt ami szimpatikus nekem. Ez pedig a Washington - NY Rangers találkozó. A tavalyi alapszakasz győztes Caps úgy fest ott folytatja ahol abbahagyta tavaly. A Penguins ki tudta őket ejteni, de a csapat továbbra is nagyon erősnek tűnik, el is kezdték gyűjtögetni a győzelmeket. A Rangers ezzel szemben problémákkal küzd, és idegenben amúgy sem a legacélosabbak az előző évek alapján sem. A Washington nagyon erős volt otthon már az előző szezonzban is, és eddig idén is hibátlanul kezdett. Úgy gondolom, hogy mindent egybevéve Ez nem ma fog megváltozni, és egész szép oddsot mérnek rá a nevek miatt. Szokás szerint hosszabbítással is kalkulálva, de nekem a Washington a mai tippem. :)
ToMMo 2016-10-22 16:48:04
Három idegenbeli, amikben éppen lehet találni rációt, de egyiket sem próbálnám meg ma én az biztos. :)
ToMMo 2016-10-22 10:36:02
Ismét 2/2 az NHL éjszaka, és ma a választék is jobb lesz. Később hozom a tippeket.
ToMMo 2016-10-22 10:35:18
A női tenisz részemről ma parkolópályán lesz WTA szinten. ITF-ben amúgy vannak jók. Zanevska is nyeri a döntőt szerintem, meg Cici Bellis is az elődöntőt. A WTA meccsek nekem most neccesek, mind a páros döntő, mind a döntők. Viszont jövök majd az WTA Finals írással most már. :)
ToMMo 2016-10-21 20:41:55
Hát ez a nap ma pocsék lett, éreztem én, hogy csak kisebb téttel szabad próbálkozni... Na de mindjárt itt a WTA Finals legalább.